Agnostik

Tom Hardy nám vyrostl v nového hrdinu dnešní filmové generace.Dokonálá a břitká britská gangsterka kde o násilí a vtipné hlášky není žádná nouze.100%! ()

lola10

Hardy mě velmi mile překvapil. Dvojroli dvou tak odlišných bratrů zvládl s prstem v nose. Dobově i tématicky mu to skvěle sedlo, atak si mohl dovolit upustit trochu i svého charakteru a postavy zahrát po svém. Což celému snímku dodalo šťávu a přitažlivost. ()

stefano

Parádní výprava, brilantní Tom Hardy. Jenže tento film klame tělem : není to gangsterka. Je to rodiné drama a vztahu dvou bratru z nichž jeden se ožení a druhému slušně hrabe a nemíní se o bratra s nikým dělit. Jo a taky asi ovladají londýnské podsvětí atd. ()

Starejsi

People, who live in glass houses shouldn't throw stones. Ktorého Hardyho ste si obľúbili viac? Spočiatku diametrálne odlišní a na konci takmer na vlas rovnakí. Herecký galakoncert Hardyho....a ostatných. Jednoducho sa tomu nedalo uniknúť a ten život pohltí každého. ()

teriktm

Náročně to především muselo být pro Toma Hardyho....se skutečnsotí tehdejší doby to moc společného nemá, možná tak oblečení, auta ale proč ne, příjemná oddychovka, skrytá pomsta jeho roztomilé ženy je asi nejvíc srdceberoucí scéna... ()

fabregas1

Retro Gangsterka s vynikajícím Hardym a krásnou Browning. Tohle je Hardyho představení a opět dokazuje jaký je to skvělý herec. Bohužel to je ale to jediné, co skutečně funguje. Režisér jakoby nevěděl jakou dějovou linkou se dát . Film je chvílema nelítosný pak je to komedie a dějově to spěje do mišmaš světa. Co se týče vedlejších rolí, tak jen Browning očarovala svou krásou a jinak to byla bída nezajímavých vedlejších postav. Chtělo to jiného rejžu a pár známejch a hodnocení by bylo určitě vyšší. Jakožto fanda Hardyho jsem se samozřejmě bavil dvojnásob. ()

jizvoun

Příjemné vyplnění volného času při čekání na novou sérii peaky blinders. Hardyho mám rád a tu dvojroli tu zahrál naprosto skvěle. ()

Cliness

Jelikož Hardyho miluju tenhle film mě docela dost bavil. Některé scény jsou občas dost zbytečně natáhnutý. Jinak dobrej průměr a Hardy dvakrát klasicky super. ()

Pavelkedar

Tom Hardy čím dál tím lepší, dvojrole zcela odlišných dvojčat unikátně zahraná, vyloženě mě bavilo "je" sledovat v detailech a na tom to celý stojí. Role Krayovi partnerky pro Emily Browning ušitá na míru, zatím její nejlepší. ()

Mark1983

Tak tohle je jeden z těch snímků,co dokáží zaujmout. Byl jsem spokojený od začátku až do konce a některé scény jsou celkem působivé. ()

mmajjkii

Normálně by to byly 3*, ale vzhledem k dvojité dávce hereckého umu v současnosti mého nejoblíbenějšího herce, a barové scéně, která se okamžitě ocitla v mé top 15, ("No it's not, it's a fucking rolling pin. Who are you, fucking Funny Cradock? What are you gonna do with that? You gonna bake me a cake. You gonna sing me a song, watch me blow out me fucking candles? I come here for a fucking shootout, right. A proper shootout with some proper men, like a Colonel Custer and Geronimo. Have you ever heard of 'em? No, cause you were too busy in your pinny baking fucking fairy cakes, weren't you? Reg, this lot are fucking nonces to a man.They're fucking nonces. Get out of me fucking way. Go on, get out. Go on, fuck off. Call yourself a fucking gangster? A shootout, right, is a fucking shootout! Like a Western. Wankers! Fucking embarrassing. Waste of my time. Fucking waste of my time."), jsem se nakonec rozhodl pro 4* ,IMDb 7/10. Jinak to mohlo být malinko kratší, popřípadě s trochou násilí navíc. ()

Naby

Tomyho mam rad, i kdyz doposud jsem ho videl jenom ve vedlejsich rolich. Tuhle dvojroli zahral opravdu paradne. Misto polonahych svalu byla tahle role spis fesacka, takze sacka ala gangster. Celej fim byl pohodovej, i kdyz nic prekvapujiciho vlastne nedorazilo, tak jsem se bavil dobre. Proste vypravi takovej beznej zivat gangstera v minulem stoleti ;-). Celkem 3,8* ()

Jarda68

Jeden z nejlepších herců ,v jedné z nejlépe zahraných dvojrolí jednoho z nejdivnějších životopisných filmů...70% ()

thorax65

Na ten promohumbuk kolem filmu je to pro mě zatím zklamání roku. Skutečná věc natočená však zcela průměrně. Nemá to napětí ani atmosféru, jedinou akci čekala i prodavačka popcornu. HomoHardy byl ok, jeho brácha celkem slabý. Uzývaných 40/100 ()

Andrebas

Nikdy by ma nenapadlo že Londýnska Mafia bude lepšia než tá Amerického prostredia, jedinečný film ktorý má v tiahol do deja, i jeho názov to vystihuje Legendy ktorý sa naozaj stali Legendami, a získalo si moje srdce rebríčku obľúbených gangsterských filmov, u mňa 5/5. Odporúčam každému kto ho ešte nevidel. ()