Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

aquarkko

Hrůza, hrůza, hrůza. Nevím, co je na Thorntonovi vtipnýho, mě spíš neustále štval. Podívala jsem se na to jen kvůli Lauren Graham, a ta je tam snad pět minut, a navíc jsem se neustále ptala, co na takovým zkrachovalým alkáčovi vidí. ()

Dyk

Určitě to není bůhví jaké umění a možná to ani není nejlepší komedie. Ale pro mě, je to můj oblíbený "Vánoční film". Málokde je totiž tak surově podaná pravda o pozlátku Vánoc, které se z křesťanského svátku mění v nekřesťanský byznys a pokrytecké orgie. Vynikající výkon B.B. Thorntona a luxusní použití osvědčených Vánočních fláků v těch správných momentech. Škoda amerického konce. ()

Kikaa_B

Výborná komedie, která Vás zaručeně pobaví. Billy Bob Thornton byl opravdu parádní "Santa" a ty hlášky v průběhu celého filmu jsou skutečně MOOOOOOC VTIPNÉ!! Na to se dá dívat pořád a stejně se u toho pokaždé zasmějete. Auto "Fraglstik" :D ()

thomas7

Takže...je to taká blbosť, až je tá blbosť dokonalým snímkom!!! Bez tohoto filmu a Grisswoldovcov si neviem predstaviť Vianoce !!! ()

Rathe

Bohužel, ale u mě tahle komedie nezafungovala. Nejsem žádný suchar a rád se zasměju i u takového smyslu humoru. Podobné snímky mě občas dostaly do kolen, ale tenhle teda ne. Očekával jsem trochu víc. A ten konec kdy se z "bad boye" stane správný chlap nezapůsobil. ()

Nag0

Neviem či som až tak prehnane konzervatívny, ale tento nesmierne primitívny guláš trápneho humoru podliateho kvantom alkoholu ma rozhodne neoslovil. Pár svetlých momentov nastalo, no ostatok je hlušina bez poriadneho nápadu. ()

wooloong

Prostě si nemůžu pomoct, ale ta scéna se Santou, jak jde darovat růžového slona, ta mě prostě dostala. Majstrštyk. ()

HanaZ

Tento Santa Ježíška skutečně neohrozí :))) Bohužel, televize se neodhodlala pustit původní verzi dabingu (uznávám, že tak by mohla učinit jen po 22. hodině) a archaické "nadávky" zabijácký humor zabily... Nicméně originál, nebo jiná verze dabingu vád dostane :) ()

PanIncognito

Charismatický titulní hrdina zneucťuje Vánoce vskutku nevybíravě. Palbu hrubosti a vulgárnosti mu lze však odpustit a to pro výše zmíněné charisma. Jeho postava je napsána dokonale, ovšem scénář jako takový má spoustu nedostatků. Toto netradiční pojetí vánoční komedie mohlo být tedy uchopeno o trochu lépe. :-| (viděno s 1. dabingem a 2. dabingem) ()

peter.m

"Jsem Santa Claus co pije, chlastá, chčije a píchá." A ja takého satan Clausa žeriem, žral som a budem žrať. Nadeľujem možno neobjektívnych päť hviezdičiek, no Vianoce bez pána Billyho Boba Thorntona by boli pre mňa pěkne zkurvený Vánoce. PS: názor mojej pani: "Píchej Santo, píchej!" ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)