Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

eraserhead666

Velký a zásadní problém filmu se projeví už na samém začátku - Bautistův Tong Po je vlastně docela sympaťák. Což je dost průser. Jinak to je hrozný čajíček, podivně ospalý a uondaný až na tři světlé body - JCVD krade hlavnímu hrdinovi i všem ostatním film pro sebe, sorry, ale fandíte prostě Tong Poovi, předtitulkový vtípek s legendárním tanečkem. ()

ARI50

Tohle je náš starý Jean Claude Van Damme tak jak ho mám rád i když v podaní trenéra ale přesto pro mně dostačuji , kopačka otáčka zpomaleny záběr a K.O Souboje jsou určitě ve všech směrech výborné , jeto užasné at jsou všeci zklamaní jak chcou ale tohle je dělo. Nemam co vytknout co se týče souboju, možná bych změnil hlavni postavu ale budiž bojové uměni ovlada rozhodně pecka toje aj tak. Tong Po byl sice jinej ale stejnéj zabiják jako předešléj . ()

Lacike

Klasicky remake, ktory vykrada original, ale v ovela horsom prevedeni. Najsmutnejsie je, ze vôbec nefunguju postavy. Su vam ukradnute a nevyvolaju vo vas ziadne emocie. Problem nie je v hercoch, ale scenar im nedava sceny v ktorych by sa mohli prejavit. Moussimu zabiju brata, ale nemate pocit, ze by trpel, zaporak je namakane hovädo, ale nepredvedie nic diabolske, Van Damme nema ziadne mentorske kecy a na dalsie postavy si uz ani nespominam. Dej je tiez podany dost zvlastne. Aj ked ma tu najobohranejsiu zapletku, ktoru pozna aj clovek, ktory original nevidel, tak je podany na preskacku, takze sa snazia vzbudit napätie z toho, ze akoze na zaciatku netusime, co asi tak môze chciet Sloane od Tong Poa. Nad tym som neveriacky krutil hlavou. To akoze myslia vazne? Celkovo ma film dost rychle tempo. Jak keby si uvedomovali, ze to po dejovej stranke vôbec nefunguje, tak to zostrihali na absolutne minimum, ktore este akotak dava zmysel. A WTF sceny ked v jednej chvili Van Damme nechce ani za svet Moussiho trenovat a za chvilu nadsene suhlasi vyriesili tak, ze Van Damma evidentne predabovali. No ale podme k tomu najdôlezitejsiemu. Bitky. Je ich tu podstatne viac ako v originale. Ale väcsina z nich dopadla mizerne. Su strihane cez osu, takze prehladnost tym dost utrpela. Kazdy uder musi obsahovat aspon 3 strihy. Co je skoda, lebo choreografia Larnella Stovalla je slusna a aj borci nie su ziadne nemehla. Par bitiek je nastastie natocenych prehladne, ale v nich zase vidno, ze sa Moussi dost kroti a je pomaly, aby nikoho nezranil. Finale je uplne na hovno a Bautista okrem vypracovanych svalov nic nepredvedie. Znova. Najviac ma rozosmiala scena, ked si namocia ruky do medu a gumovych macikov. Strasne sa mi pacil taky modry, ktory vyzeral jak Smoula. Ale asi to malo byt akoze sklo. Take pekne pestrofarebne. Gina Carano tu je znova za herecku a vôbec sa nebije. Hrat fakt nevie a s jej krasou to ide dolu vodou. Darren Shahlavi tu ma jednu bitku a vyzera jak keby mal kazdu chvilu zomriet. R.I.P. Ale spät k tym vydarenym bitkam. Najlepsia je hromadna bitka Moussiho, kde skace na slonoch jak Tony Jaa. A potom je tu este jedna prehladna bitka v ktorej dostane Moussi na prdel (predvedie tu napriklad pôsobive salto dozadu) a dokonci ju za neho Van Damme. Van Damme na to stale ma. Ako mentor tu bohuzial nema co hrat a aj to malo dialogov skoro cele predabovali, ale kondicku ma stale skvelu a par slusnych chvatov predvedie v treningu s Moussim a v bitke s Georges St-Pierrrom. Evidentne sa stale snazi jak udrzovat, tak aj nieco predviest. Prajem mu, aby mal serial Van Johnson uspech a vznikli dalsie diely. Zasluzi si to a na tuto seriu nech sa vyserie. Takze vysledok je nezazivny film s par solidnymi bitkami, ktore nedojebali strihom a peknymi lokaciami. Ked si predstavim, co by za 17 mega natocil Florentine, tak mi je smutno. 3/10. ()

malylada

Neměl jsem přehnané očekávání, ale na tento kousek jsem se těšil. Původní film, který spolu s Dvojitým zásahem ovlivňoval mé filmové dětství, kdy jsem potají se sousedem koukali na VHS, když byli rodiče v práci. Je fajn vidět MMA šampiony, GSP, Werduma, Velazqueze, jakož to fanoušek tohoto sportu. JCVD si roli nesmírně užívá a je asi to nejpozitivnější na celém filmu. Bohužel hlavní herec Van Dammovi nesahá ani po kotníky, ten byl pro tyto role jako dělaný, naštěstí Bautista roli Tong Poa zvládl solidně a vyrovnává rozpačité pocity. Je neskutečné, jak i přes třicet let zpětně je původní Kickboxer choreograficky jak v soubojích, tak tréningu hrdiny někde jinde, než současný film. Na druhou stranu je těžké překonat takový jednohubku, kult 80. let, kdy byl Van Damme ve vrcholné formě. Ty roznožky ve zpomalovačkách už nepřekoná nikdo......5/10 ()

Ouwen odpad!

Odfláknuté, plné zbytečných scén, všecko je tak uspěchané a nedůvěryhodné, akční scény katastrofálně nasnímané, jsou to oťukávačky a choreografie o ničem. Hudba strašná, herci nesympatický a všecko jede podle šablony. Úplně zbytečnej film a ještě takhle brakovej. ()

ConanVJ

Průměrný Martial-art film, který rozjíždí novou sérii a nemá se starou nic společného. Van Damme zde hraje jinou roli. Hlavní hrdina je sympaťák. Hodně mě potěšila řada skutečných mma bojovníku, ale ty mají spíš vtipné role (zvlášť, když je člověk zná a ví, co dokážou). Příběh je hodně podobný prvnímu a ničím nepřekvapí. Některé fighty jsou povedené, ale většinou to kazí rychlá kamera. 80% :) ()

Marsik

Sice to byla v podstatě kopie originálu z roku 1989, ale po té akční (podstatné) stránce to celkem ušlo. Akorát jsem nepobral, proč byl JCVD v některých scénách předabován. No a "zápletku" s policistkou, tu jako bych neviděl. V součtu solidní béčko. 60% ()

FFilipCZ

Jsem překvapený, jak jsou všichni čtyři - Jean, Claud, Van i Damm - ve skvělé formě na jejich věk. To teda klobouček dolů a všechen respekt. Bohužel děj žádné překvapení nenachystal a já v podstatě proklikával celý příběh až k závěrečnému souboji, který taky nebyl žádné terno. ()

Ellmariachi

Zase taková srágora jak tu někteří tvrdí to není. On už původní K. není kdo ví co, ale bylo to na VHS byl tam JCVD, takže jsme to žrali a někteří z nás ne jednou zkusili kopnout do stromu co to s náma udělá. Tenhle remake s Jeanem v pozici kouče a mentora si na nic nehraje. Ví, že je béčko, které se časovou smyčkou dostalo do roku 2016 a víc nechce. Kdo si to neuvědomuje nemá se na podobný kousky dívat. Stěžovat si budu pouze na hlavního hrdinu, který mi přišel nesympaticky, neslaný nemastný, ale rvát se uměl. 60 procent za Žána ve fajn roli kde dal vzpomenout na léta, kdy byl neporazitelný. ()

kaylin

Je škoda, že je tohle jenom remake původního filmu, kde si JCVD zahrál hlavní roli, i když ona je pravda, že on má hlavní roli i v tomto filmu, kde se vtělil do role toho, kdo učí Erica Sloana tomu nejlepšímu kickboxu, aby byl schopen porazit Tong Poa. Děj má jen lehké změny, je to celkem fajn, ale prostě originál je originál. ()

Quint

Kickboxer s Van Dammem byl stupidní, ale zábavný. Kickboxer: Vengeance je stupidní (i když předstírá, že není) a nezábavný. Zbytečný reboot, který se marně snaží svoji osmdesátkovou předlohu updatovat pro současné diváky. Tvůrci si zřejmě řekli, že přiblble nerealistická zápletka Kickboxera stála za houby, tak ji zredukovali na minimum (přesto se jí stále drží, aby neurazili fanoušky) a zbylé mezery vyplnili delšími akcemi. Zřejmě, aby to bylo míň blbé (což není) a víc kickass (což také není). Všechno se tu děje hrozně rychle, bez napětí a předehry, aby zbylo co nejvíc času na akci. Nic proti tomu, kdyby ovšem akce nebyla tak fádní. No dobře, jízda na kole pod vodou se zapojením tažných volů jako součást tréninku byla bizarním způsobem cool. Ale jinak mi v paměti neutkvělo vůbec nic. Ve filmu je prý plno známých zápasníku, o kterých jsem v životě neslyšel, tudíž to pro mě (a dost možná pro většinu ostatních diváků) nemá absolutně žádný význam. Pokus o chudší verzi Expendables (viz i plakát) tedy moc nevyšel. Vrací se Van Damme. Bohužel ale v jiné roli. Navíc je zčásti bůhvíproč nadabovaný někým, kdo se snaží napodobit jeho francouzský přízvuk. Překvapilo mě, že film režíroval John Stockwell, herec (např. z Top Gunu), který odstartoval svoji režijní kariéru pozitivně přijatým dramatem Šílená / Krásný. Tímhle ji zcela utopil v nejhlubších béčkových stokách. ()

AlistairMir

Koukám většina zatím nespokojená a já nechápu proč. Jasan Bautista není zrovna thajec, takže Tong Po s kulatýma očima může někomu vadit a mohli mu dát trochu jinej look, ale jak tu může někdo psát, že neumí Muay Thai? Safra vždyť Muay Thai trénuje už nějakej ten pátek a ovládá ho. Netvrdím, že na špičkové úrovni ale to ani Michel Qissi. Do filmu to rozhodně ale stačilo tehdy a stačí to i teď. Hlavní hrdina možná vypadá pro někoho až moc šampónsky, ale řezat se určitě umí, JCVD jako učitel absolutně v pohodě a příznivce MMA musí potěšit účast takových jmen jako GSP, Cain Velasquez a Fabricio Werdum, Gina Carano je třešní na dortu, ale nechápu proč jí dali roli, kde nepředvede ani Ň ze svého umění. Akce je ve filmu dost, bitky jsou koukatelné, přehledné a závěrečný boj na život a na smrt pěkně dlouhej, žádná pětiminutovka. To že film vesměs kopíruje originál s tím se snad počítalo, ne? Za mě spokojenost, těším se na další díl a potěšilo mě cameo Qissiho, který ve vězení prohodí na JCVD - Hej, ty mě nepoznáváš? No, kdo z Vás Tong Poa poznal? :-) ()

stuntmanMIKE

Tak sa nám rozhodli zrýmejkovať 80tkový akčný film, ktorý je mnohými braní ako klasika akčného žanru (kokotina) a pre mnohých najlepším filmom ŽánKlóda. Nie zlý nápad... problém, ale je, že miesto rýmejku z roku 2016 spravili rýmejk z roku 1989. Chcem tým povedať, že som mal pocit ako keby som sa nepozeral na nový film, ale na nejakú zabudnutú béčkovú sračku z 80. rokov. A ja naivný som si myslel, že sme to už niekam za tú dobu posunuli. Leda hovno. Údery sú sádzané pol metra od ksichtu, aby to náhodou nevyzeralo reálne, Tong Po chodi po aréne ako keby mal v prdeli stále zarazeného róbertka a samozrejme si náš hrdina po 30 ranách od 2 metrového nekultúrneho svalnatého hovada maximalne utrie kútik odkial mu cverčí pramienok krvi. Čiže vlastne zopakovali všetky chyby 80tkových filmov v roku 2016 !!! Samozrejme do toho pridali aj nejaké nové "trendy" ako obsadiť do hlavnej úlohy nesympatického neherca bez kúska charizmy, obsadiť do vedlajšej úlohy jebačku, ktorá sa vie reálne byť (áno...Gína) a dať jej 5 scén, kde jediný akčný moment prichádza, keď pobozká mŕtvolu na čelo. Takže zhrnuté a podčiarknuté... to že je to na 90% kópia originálu by som ešte zniesol a odpustil, ale to že tam posrali asi všetko čo sa dalo... to nie ()

Martin741

Slaboduchy rymejk klasiky z roku 1989, Tong Po sa tiez zmenil hral ho Bautista /bondovka Spectre/ , Van Damme hrat nevie a Asarhaddonzial nic nepredviedla, len dalsi lacny vyplach a liznute len po povrchu, nema to cim zaujat : 10 % ()

Figu

Paní nostalgie je přišitá u jedničky Kickboxera, to je tutovka! Další díly, už mě opravdu netáhly a to především díky neúčasti JCVD. Proto, když jsem viděl, že se namočil do projektu Vengeance, nemůžu nevidět a hlavně si přát, aby zde filmek projel objížďku kolem lokality "propadák". V rámci žánru a taktéž pro oblibu Van Damma, nemůžu hodnotit záporně! Tong Po v podání Bautisty byl přísněj a respekt si vybudoval i v mým měkoučkým křesle v obýváku! Hlavní "borec" nebyl asi podle představ ten, kterej by to mohl táhnout, pač měl docela dost složitou úlohu, podědit roli po Kurtovi z prvního dílu. Každopádně to vůbec nevadí, protože mi všichni jsme šli do filmu jen a jen skrz našeho Žána! No co k tomu dodat? Nápad s tím, že se stal učitelským a předával zkušenosti dál, byl geniální tah a Džejsímu to navíc šlo náramně! Jsem rád, že jsem dostal před oči po dlouhé době nadmíru solidní Van Dammův biják! 70% ()

Rodriguez

Vyčpělé téma se od ledu opět vrací zpět. Majster Van Damme jako pětašedesátník ještě pár chvatů zvládne.... 50% ()

bourec

Nebavilo moc ani před x-lety,a nebaví už vůbec ani teď.Vyčpělej scénář,dost trapný souboje ,ve kterejch kraluje dřevák Bautista,a vůbec celý je to takový na hovno.20%. ()

Deyw

Jezis..dvojka ma skvelyho tysona a to je asi tak vsechno..tenhle dil ma drevenyho bautistu, kterej se snazi, ale fakt to pusobi jako komedie..navic je zde GSP, kterej je tam mel vsechny sesekat na kopici a byl by klid..zbytecnej film, kterej uz nikdy snad neuvidim a vim ze o nic neprijdu.. ()

viperDavid

Tak to byla krutá zhovadilost. Souboj s Van Dammem byl tak trapnej, že si člověk málek ucvrnk do kalhot jak se smál. Souboj s Bautistou by byl fajn, kdyby se během boje nějak nezvětšoval :) Gina Corano dělala trapné křoví a milostná scéna s Lane obsahovala tři zhoupnutí a konec :D Naprosto otřesné pokračování Kickboxera, který vlastně ani nemyl o kickboxu ale Muay Thay ()