Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Strike

Asi škoda. Vzhledem k tomu co se sešlo za výborné bijce, tak při trochu šikovné režii z toho mohla vyjít přehlídka toho nejlepšího z bojůbek mimo asii. Bohužel režie není vůbec šikovná, takže z toho vzniklo je další zavrženíhodné bčko. Moc jsem nechápal, proč skoro nejvíc bitkuje JCVD... Proč ho trochu neupozadit a nechat to na mladších... A role Giny Carano...? Řekl bych, že je dost na hlavu ji v bojovém filmu jen nechat vykecávat do mobilu a nikoho nezmlátit. 4/10 ()

skipercak

Film ma skoro vsetko, co by vyborne Bcko malo mat ale aj tak to nefunguje. Dokonca aj zaverecny suboj je natahovany este viac nez v originaly a tesil som sa hlavne na koniec filmu. Moussi je sikovny ale remake Kickboxera bol podla mna absolutne zbytocny. Skor by som ho chcel vidiet v niecom originalnom. ()

Deratizer

Je nutno film kladně ocenit především kvůli Van Dammovi, který se nečekaně vrátil do kvalitní choreografické bojové roviny. Ne, není to dokonalé, ale je to nesmírný pokrok. Kdy naposledy měl Van Damme film, kde bylo při soubojích něco vidět a kde něco pořádného předvedl? Van Damme měl velikou drogovou krizi a vypadalo to, že už na to opravdu nemá, posledně např ve filmu Krvavý obchod, kde jakákoliv bitka byla ve tmě a mimo detailní záběr, aby nebylo nic vidět a aby Van Damme nemusel nic pořádného dělat a takový akční film je bezcenný a pro Van Dammův comeback smrtelný a pro fanouška akčního filmu samozřejmě po právu k nasrání. Malý rozpočet na produkci kvalitní choreografie, nebo fyzická neschopnost Van Damma? To už je jedno, ale v tomto filmu se vrátil ve formě, kterou už by nikdo nečekal a ukázal, že je schopen se ještě pořádně pohnout. Velmi dobře vypadá, mohl si dovolit se svlíknout do půl těla, je vidět, že trénuje a necpe se koblihami. Film jako takový je remake originálu, ikdyž by možná bylo zajímavější film pojmout jako volné pokračování, kde by postava Kurta Sloana zestárla a trénovala novou krev. Kickboxer je typ filmu, kde jde především o jednoduchou a klasickou zápletku ringových zápasů, čekal snad někdo příběh jako z Titanicu? Je fakt, že Van Dammova postava v roli trenéra mohla být kvalitněji vybudovaná, jako např postava Rockyho v Creedovi, ale podstatné je, že Van Damme po mnoha letech natočil akční bojový film, který má smysl díky choreografii soubojů a kde se Van Damme bije a je vidět alespoň trochu přehledně, jakým zůsobem. To je ten hlavní klad jeho návratu a bylo by dobré, kdyby už to tak bylo ve všech jeho dalších filmech. Je to v bitkách pro akční film nutnost! ()

Hapretor

Trapárna. Hlavní představitel možná umí dobře kopat a "bojovat" a kroutit se jak děvka - viz tanec po titulkách - ale je to hrozná držka. A scénář typu kop, kop, bum, bum, řev, řev, šukačka se sexy útlou policajtkou, záběr na Bautistu, který snad nemohl vypadat debilněji (vrchol byl s tim věncem na hlavě - to sem málem spad ze židle) a pořád to dokola se opakovalo, je silně ubíjející. Bautista je sice svalnatý bazmek, o tom žádná, ale do role bojovníka se hodí ještě míň než já. Spíš kdyby někdo konečně chtěl zfilmovat Diablo (hra od "Blizardu"), tak by role barbara pro něj byla šitá na míru. A proč tam měl Van Damme pořád ty brýle a klobouček ... vypadal jak blbeček. Oproti původnímu filmu je toto naprostá blbost a trapárna. Jako že vlastně i původní film je total bullshit, ale aspoň zábavný. ()

BOURQUE

Film „Kickboxer“ z roku 1989 - remastered v roku 2016. V podstate takmer ten istý príbeh, bez (menšej) fantázii. A aj to je natočený (a zahraný) na horšej úrovni. Solídny vedľajší výkon od JCVD. Ja osobne zostanem pri pôvodnej verzii. Za tú „paródiu“ na ten známy tanec dávam druhú hviezdu. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Parm1

Slušný akční filmeček, Darren Shahlavi si ještě pár let po smrti střihnul i nějaké to malé cameo :) A Gina Carano, opět v akčním filmu a opět ji nenechají předvést nic z toho, co umí. Tohle mě vážně mrzí. ()

Psycho.R

Na místě Kurta bych si mnohem lépe představil Darrena Shahlaviho, který zde má jinou roli. Je ho velká škoda :(. Příběh je oproti originálu trochu změněný, což občas vede k nelogičnostem či k tomu, že nechápu motivaci postav. Ovšem jedna hvězda navíc za JCVD, který dokázal, že ještě dokáže výborně zápasit a kopat bez toho, aby se během jedné otočky třikrát střihlo jak ve videoklipu. Stačí režisér, který mu dá prostor. I jeho charakter je příjemně ujetý. Na originál to nemá určitě, ale už kvůli svalům z Bruselu to stojí za to. ()

LabySo69 odpad!

Asi tak zbytečný, jako vědomě si nasadit děravou šprcku, ve snaze se chránit. "Tvůrci" to nejspíš věděli, proto se ani netrápili s psaním nějakýho jakože scénáře a prostě naplácali pár testosteronovejch karaterobotů vedle sebe, prdli k nim naprosto tragickýho Batistu, kterej měl radši zůstat v WWE ringu a nikdy z něj nevylejzat, ještě tragičtějšího Van Dammeho, kterej už by snad neměl vylejzat ani z domu a neurotickýho střihače, kterej prostě nevydrží deset vteřin bez použití "nůžek". Hovno tak smrdutý, že by na něj ani moucha nesedla. ()

Likan7

Ruku na srdce, je to hrozná kravina. Jako film to nedrží vůbec pohromadě a je to jeden velký guláš. V Kickboxeru nikdy ale nešlo o film jako takový, všichni chceme bitky, co nejcoolovější trénink a co nejvíc Van Dammea. A výsledek? Nic z toho. Celý film je hrůzostrašně sestříhaný, bitvy by možná nebyly špatný, ale střihač musel být na drogách, protože jsem ještě neviděl hůř sestříhaný film. Úplně to kazí zážitek z bitek, který by možná nebyly až tak špatný, přestože nejsou ani zdaleka tak dobrý, jako v originále. Darren Shahlavi nemá charisma, nemá ani svaly, možná se umí pohybovat, ale v porovnání s Žánem to je průser. Nemá sebemenší charisma, z nepochopitelnýho důvodu tam spí s nějakou policajtkou a chová se jak blbec. Van Damme by svou roli zvládl, ono by stačilo, kdyby tam jen byl, předvedl nám jednu minibitku a byli bychom spokojený, jenže on celou dobu jen kouká, má sluneční brýle a ve filmu funguje jako pěst na oko, přestože všichni víme, proč tam je. Jediný dva, co snesou alespoň nějaký měřítka je Dave Bautista, který si to dává jen tím, že nehnutě kouká a Vy máte pocit, že Vás zabije pohledem, a Georges St-Pierre, který se pohybovat umí (předvedl to už v Kapitánovi), ale je ve filmu asi 10 minut (proč má sakra na konci zavázanou ruku?! Koukali jsme na to dva a oba jsme nevěděli proč). Ve výsledku je sice v novým Kickboxerovi spoustu odkazů, ať už skrytých nebo viditelných na první pohled, ale protože to je právě Kickboxer, film zklamává ve všech ohledech. PS - Final kick? To jako vážně? To se ten ňouma nemohl naučit Žánovu otočku ve zpomaleném záběru a trochu se napumpovat? Však to je to nejlepší na originálu. ()

rublik05

Na remake původního Kickboxera jsem byl moc zvědavý. Jednak mě zajímalo, jakou roli si zde střihne samotný Van Damme, ale také mě velmi lákalo slibné herecké obsazení, zejména co se samotných bojovníků týče. Musím však přiznat, že jsem byl nakonec velmi zklamán. Moderní verze zcela ztratila atmosféru, emoce na diváka vůbec nepůsobí. Akční scény díky nepřebernému množství střihu sice vypadají dobře, nicméně působí tak nějak na půl plynu. Samotnému Jean-Claudovi se jeho role mentora moc nepovedla, nepůsobil vůbec přirozeně. Z borců mě nejvíc oslovil hlavní záporák Dave Bautista, i když i ten mohl Tong Poa zahrát daleko lépe. Nemohu se však zbavit dojmu, že je tento remake zcela zbytečný, nenabízí prakticky nic nového a kvalitou na průměrného původního Kickboxera nemá ani zdaleka. 1/10. ()

Nix

Film je dobrej do doby než tam někdo promluví. No i trashové filmy maj lepší dialogy než toto. Ale jinak akce je dost a je dobře natočená a treninková pasáž mne baví dost. A Jean je opravdu fajn. Jen je to trapný, že udělali remake a nemohli vymyslet něco lepšího. Ale jinak je to celkem fajn béčko. ()

Clark_Kent

Dalo se, bojové scény udělané výtečně. JCVD ve formě, hlavní aktér Alain Moussi, sympatický. Bautista, velkej a záporák jako vždy kamenný. Gina opět perfektní, škoda malého prostoru. Je to furt lepší jak většina nových spatlanin se Seagalem. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Hromada "mrtvých" kokosů, nezničitelné sluneční brýle, zakrývající celou dobu plastiku, zmatené střihy a metrové prohmaty, už chyběli jenom gumoví "medvídci". ()

ANTYCHRYST

Jsem vůbec netušil..ze nějakej takovej film ala pokračování či co.. existuje..:) Nečekal jsem žádnej zázrak..a nakonec to bylo docela koukatelny..:) návrat do devadesátek..dokonce i Van Damme si zabojoval jako trenér... škoda že hlavní hrdina je takovej nemastnej ... Na lokytky a sklo jsem se těšil..:) 45% ()

papadoce odpad!

Rozpočet 17 mega tržby 209 tis. 😂😂😂Mne jakožto fanúšikovi starých Žánových filmov z 80’ a 90’ skoro roztrhalo srdce. Keby som dajaké ešte samozrejme mal. Ako len mohli/mohol (samotný Žán) toto dopustiť. Zobrali klasický skvele natočený príbeh a dodrbali ho na maderu, aleže na cimpr campr. Dokonalý Michel Quissi v roli Tong Poa bol nahradený Batistom??? Fakt Batistom??? A ultra dokonalý Muscles from Brussel bol nahradený kýmže??? Fakt kýmže??? Toto by malo byť zakázané. A keby aj boli súboje sebemenej lepšie, tak kameraman ich doslova a dopísmena dosral. Keď prišiel prvýkrát na scénu Batista a zo päťkrát kopol reumatickým štýlom do hlinenej sošky, pochopil som o akom prúseri tu hovoríme. Ale keď sa tam objavil Darren Shahlavi, viem, že som chlap, ale podľa mňa je to jeden z najškaredších chlapov sveta, tak to už bol len strop. A vtedy som si povedal, že zo žiadneho boja neutečiem a neurobím tak ani teraz, dopozerám to. Ale jedna vec za to stála, tie dve porno(ne)herečky. Len si pomýlili film. Toto je odpad jak vyšitý. Za porno scénu a krásne kozy dávam od 3 do 5%. ()

kelto44

Už podľa traileru ten film vyzeral ako totálna blbosť.. o čo sa snažia? Originál síce taktiež nebol kto vie aká bomba, ale stálo to za to.. Kúkatelné béčko, neodporúčam /40%/ ()