Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

FauSSt

Na taketo pociny ktore predvadza Van Damme, potazmo Seagal (Chuck Norris moze....ma na to trademark)by mal byt nejaky zakon...ale potesilo 4 sekundove mini cameo predstavitela povodneho Tong Poa(Michell Qissi) ()

Stinger78

JCVD v černých brýlích i v noci, trénující nového Kurta Sloana, nostalgické vzpomínky na sekvence, kdy se trénuje na krev, borec překonává své limity a nakonec nakope ultimátnímu padouchovi prdel. Tři šampioni UFC, hvězda WWE, Žán Kláda, prostě návrat do devadesátek jak víno. Jen jsem měl trochu problém s tím, že Bautista, coby dvoumetrové hovado hraje Thajce :-D ()

coolsender

Twl, já se bavil. Krom Van Kouře a Ginušky pro mě neznámé obsazení rolí, o to ale příjemnější. Jasně, klasika je téměř nepřekonatelná. Ale mě se to prostě líbilo. A Tong Po není sice Thaiec, ale je to hovado, jako hovado :-D Za mě 80% ()

tXtX

Tak toto bohužiaľ nevyšlo. Ale úprimne už z traileru bolo cítiť tú lacnotu.. Nebolo to síce najhoršie, ale chýbala tomu šťava a hlavne atmosféra pri súbojoch, ktoré boli dosť oničom. Z mladého nešla vôbec iskra ani sympatia, navyše tá otravná romantická zápletka s policajtkou.. Van Damme tiež nevýrazný, 99% filmu mal slnečné okuliare, a to aj večer v nočnom klube.. Čo dodať. Bautista je obrovské hovädo, a wrestler jednoducho nemôže zahrať mršného kickboxera, to jendoducho nejde k sebe a bolo to aj vidieť aj cítiť. Za mňa teda sklamanie, a aj keď som od toho absolútne nič nečakal, bavil som sa tak na 35%. A to je originálny film s Van Dammom moja srdcofka. Dvojka ide mimo mňa. ()

52637

Zbytecny remake, ktery nemel vzniknout! Kdyby udelali pokracovani mozna by to slo. Dve hvezdy za poslednich 30 minut. JCVD uz by mel jit do duchodu a ne hrat ve filmech ktere uz mu jednou slavu prinesly a ktere byly v tu dobu aspon pro me nejlepsi a JCVD byl kral. Pardon, uz jen jedna hvezda a to stezi, dozvedel jsem se, ze bude pokracovani. Za coooo? ()

dark.knight

Lepšie ako Verbal by som to asi nevystihol tak sa na 100% stotožňujem s jeho komentárom. Ak by som stretol niekedy Van Damma tak by mi asi musel vysvetliť kto je ochotný produkovať takéto dielo a dať na to peniaze a či mu stojí za to sa ukazovať vo filme tak nízkej úrovne s tak veľkými hereckými drevami čo by v tomto prípade ešte aj mali ovládať bojové umenia. On sa herecky tiež nejako nepretrhne ale aspon ho máme vsetci radi... ()

Von Kempelen

Velkej průser až hanobící svýho předchůdce. Nečekal bych, že někdy uvidím film, kde je nejlepším hercem a nejsympatičtější postavou JCVD. Příběh bezostyšně obšlehnutej, vlastní invence naprosto otřesný. Bohužel neobstojí ani samotný bojový scény, svojí choreografií jsou např. oproti současný čínský nebo thajský tvorbě zamrzlý někde kolem změny století. Odpad Jean - Claudemu, GSP, Werdumovi a ostatním dát z principu nemůžu, ale jinak bych neváhal. ()

TroyCastor

Nechápu tady ty komentáře. Já se skvěle bavil. Van Damme ve formě, záporák luxusní Dave Bautista a hlavní hrdina byl také v pořádku. Celá vizuální stránka filmu byla kvalitní a ve filmu nebyl patos ani špatné herecké výkony. Závěr správně brutální...co chcete víc? Parádní pocta originálu! ()

pornohavo

Správny film pre milovníkov bojových umení. Akcia a boj od začiatku až do konca. Dej recyklovany 100x, ale to nevadí. Výborné zápasy, skvelé bojové scény. Dokonca aj Jean Claude v skvelej forme (vzhľadom k jeho veku) :) ()