Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

Sfinkter

Trailer sliboval poctu originálu, místo toho přišla znevažující fraška. Na Bautistu se sice hezky dívá, ale jako wrestler nemá ani základy muay thai a estráda na papundeklových slonech posílá snímek do špíny zapomnění. Děj nula, atmosféra nula. Hvězda pro JCVD z nostalgie, druhá pro krásnou Malakul Lane. ()

Jizni Tlapa

" muay thai a láska nejde dohromady" Sakra to je nádhera!! Tetelim se blahem, protože ze zdejšího hodnocení mi běhal mráz po zádech! Ze strachu, že to nebude béčko, že JC prostě nebude stíhat a bude seschlej, že u toho nebude mít ty svoje frajerský kecy!!!! Tohle je ale fantastico dejavu! Bojová sekvence střídá tréninkovou a Klódík v ciganským klobouku, v brýlích záměrně zakrývající jeho kruhy pod bulvama a v naprosto famózní formě, kterou nemá ani Sly nebo Arnie v tomhle věku, mě bere, jako za starých dobrých časů mladého Tong Poa!!!!! ()

Luk80

Na takové klasiky by měl být přísný zákaz pro jakékoliv restartování. JCVD byl sice v pohodě, dělal co dělal, kopal a trénoval, ale bylo to málo.Ti co to tady měli táhnout totálně vyhořeli. Tong Po ? Proč ? Vím, že je tady nová generace zápasníků co se z ringu dostává k filmu a chcou se širšímu světu více ukázat. Osobně na mě to neplatí a já si okamžitě pouštím Kickboxera v rychlodabingu a budu se náramně těšit z každé další scény. Jediným pohodovým plusem byly závěrečný tanec Alaina Mousii ala JCVD v hospodě. Sara Malakul Lane je pěkná, pěkňůčká. ()

ywo666

Pre mňa v pohode bojovka. Kopec akcie. Viac menej sa postavy buď bijú alebo trénujú. Kopec techník. Trochu málo kontaktné, ale nemôžeme mať všetko. Točené oldschoolovým štýlom. JCVD si rolu očividne užíva a ukazuje,že je stále namakaný aj pohyblivý. Škoda že Gina je tam úplne zbytočná. Chudák Shahlavi sa už nedožil premiéry. Ja som relatívne spokojný. To, že to bude hlúpe a plné klišé bolo jasné. O tom je bohužial žáner. Videl som kopec horších béčok s lepším hodnotením. 3* ()

Yoshimitsu

Sakra kolikátý tohle je už díl? Je jasný, že na starého dobrého stále ve formě zběsile kopajícího Van Damma to nemá. Do hlavní role se moc ten slaďouš nehodil, ale budiž. Dave Bautista výborně vybranej záporák ten má na to ksicht a přirozenej respekt, jak dělanej. Co se týká samotných soubojů byly vcelku fajn, ale finální souboj s Davem byl přitaženej za vlasy, pač když ho slouží minimálně 10x na zem po řádné sadě úderů a on se vždy zvedne a Dave lehne jen cca 3x a má dost přitom je to namakaná vazba, jak hrom, tak to mi hlava nebere. Je průser, že u těchhle filmů je to vždy takhle dané mstící se brácha musí vždy vyhrát. Legendární taneček Van Damma na konci pobavil. Dávám 40% ()

Brain-D

Není to úplně zlé. Dave Bautista je tu brutální záporák. Van Damme tu hraje trenéra, takže lepší comeback v už x-tém pokračování filmu v názvu "Kickboxer" nemohlo být lepší. Hlavní hrdina už tak sympatický není. To podle mě film strhává spolu s trapnou policíí, která to táhne dolů. Šlo to udělat daleko lépe. R.I.P. Darren Shahlavi ()

Castrator

Tenhle film jsem původně dost strhal, po dalším zhlédnutí zvyšuji z jedné hvězdy na čtyři. Jde o vynikající remake (reboot) a pro fandy původního Kickboxera povinnost. ()

m.a.t.o.

„Láska a Muay Thai neidú dokopy." Že dnešné remaky sú väčšinou horšie, než originály, nato som si už zvykol. A aj napriek dvojročnému natáčaniu, pretáčaniu, dotáčaniu a post-produkcii som nečakal, že to s novým Kickboxerom bude až také zlé. No dobre, klamem, trochu som to tušil :). Ale tu proste nefunguje nič. Príbeh je nesúrodý, a tak sa z neho stáva iba trápna a nudná vata, postavy sú buď protivné, trápne alebo jednoducho iba nezaujímavé. No a súboje? Niektoré sú sprasené strihom a pri tých ostatných pre zmenu vidieť, že údery a kopy sú iba propagačné. Takže vo výsledku je jediným zaujímavým elementom filmu starý Žán-Klód, ktorý si svoju rolu vychutnáva. Akurát ma nasralo, že v niektorých scénach hovorí svojím hlasom a v iných je nadabovaný. Asi to chcelo ešte rok post-produkcie k dobru, však pán Stockwell? 20 % P.S.: Gina nemá žiadny fight, svoju hereckú kariéru asi začína brať vážne. :)) ()

JohnSmith

Souboje nebyly špatný,ale ten příběh byl opravdu hloupej.Neříkám,že původní Kickboxer bylo něco extra,ale rozhodně měl lepší choreografii soubojů a nebyl ten děj tak neskutečně přeplácanej.Prostě nový Kickboxer je krok zpět a nezachránili to ani van Damme s Bautistou. A závěrečný souboj?To byla tragédie největší. ()

kenkaku

No... už originál nebylo nic jiného než film pro cílovou skupinu (naštěstí ve správné době). Kickboxerův restart je copy+paste. Všeho. Včetně retro nádechu (věřím že před 20-30 lety by to byla pecka). Děj opět není (plus je to řekl bych o dost více zmateně natočené) a paradoxně nejvíc sympatií tady budí Dave Bautista. JCVD působí tak nějak zvláštně protivně (pořád s těma brejličkama - i během bitkaření), i když nutno uznat párkrát se nostalgicky předvedl. Což je milé. Ono milých je víc věcí (cameo původního Tong Po bylo kouzelné) i hravost s jakou se spustili titulky (přímější odkaz na původní film jsem snad ještě nikde neviděl). Také ti co "vědí" si pochrochtají nad zápasníky MMA (ten kdo neví: "květákové ucho" se neudělá samo od sebe ;)) a i Gina Carano udělala radost (i když to byla spíš čestná role, protože nepředvede vůbec nic). Prostě je to debilita, ale milá a cílená pouze pro jistou skupinu diváků. ()

upson

Kno-xu kao! Kno-xu kao! Jean-Claude Van Damme v roli mistra Duranda....... to je bezpochyby to nejlepší na celém filmu (subjetivně, nikoliv objektivně) .........pro béčka potrhlého rodáka z Belgie mám prostě slabost :-) 90% ()

herr_carter

"trénink, šukání, trénink, šukání a pořád tak dokola až ti z toho za doprovodu otřesné hudby mrdne Sloune.."..to jsem nečekal že to bude totální kopírka prvního kickboxera - jen s tím rozdílem, že tenkrát se tam mlátili dva mistři bojových umění a ne komparzista s wrestlerem...nic proti Batistovi, jinak mi nevadí a je to jeden z mála hovězích krků co mají špetku hereckého umu, ale uvěřit 140 kg hovadu mrštnost je jako uvěřit Olmerovi, že natočí film s ratingem vyšším než 28 %......navíc je to celé takové narychlo uplácané a mnohdy komické - například bez překladu ponechané dialogy thajských policistů.." ha ňa ňa ňa ťa ťa? hovnooo, tak to kecáš !!"..jak říkají místní vystudovaní znalci, zbytečný film................ moje hodnocení = 2,5 z 10. ()

sedm.1

Zkritizovat film jako Kickboxer Vengeance by bylo strašně jednoduché a samozřejmě i zasloužené, já se ovšem pokusím jít směrem vyhledávání pozitiv, což dá asi daleko větší práci, než na to jen nakydat hnůj, ale i přesto se o to pokusím a začnu hned u samotného Žán Klóda, který tu ztvárňuje vedlejší postavu, a myslím, že to jeho představení tu není nakonec až taková hrůza, že se pořád dokáže poměrně svižně hýbat a rozdat i nějaký ten efektní úder, a navíc tu ani nikterak nepřehrává, prostě působí takovým stoickým, vyrovnaným dojmem, takže za mě dobrá, oživující účast, výsledek rozhodně nekazící. Když už jsem u těch postav a jejich hereckých představitelů, tak Bautista tu je ještě v podstatě na začátku své herecké kariéry a je to poměrně znát, je neohrabaný, a to nejen při soubojích, no a Alain Moussi je týpek, který sice evidentně bojovat umí, nicméně herecky je to také pořádné poleno, což ovšem u něj není ten zásadní nedostatek, jelikož v jeho neprospěch hovoří i naprostá absence charisma, a to je teprve průser, protože pak v tu chvíli nemá jako ústřední hrdina co nabídnout a šanci kohokoliv zaujmout a bez toho fakt nejde. Zpět ale ke kladům, a tam na vrchol určitě patří množství veškerých soubojů, kterých je po celou dobu trvání filmu opravdu hodně a i když jejich kvalitu zpracování nelze jistě označit za lepší než průměrné, tak opakuji, od první minuty se tu většina postav jen řeže na xy způsobů a jednak hlavně díky tomu celý ten film pak poměrně svižným tempem uteče, a jednak to i docela dobře zamaskovává vážně naprosto triviální, ultratuctovou a lacinou zápletku, kterou jinak musí případný divák zcela ignorovat, aby ten film v půlce nevypnul. Co se pak týče dalších prvků, jako atmosféra, napětí, emoce, dramatické okamžiky, to vše se tu očekávaně v podstatě ani nevyskytuje, na druhou stranu tu zároveň ale nenacházím ani nic, co by ten film nějak zásadním způsobem ztrapňovalo, či snad úplně degradovalo na nějaký nesnesitelný filmový hnůj, prostě si to celé jede tu svou nenáročnou cestou, která podle mě cílové diváky dokáže i přes veškeré své nedostatky pobavit, a to si myslím, že je dostačující fakt na velmi slušné a silné 2*. ()

iXtr3m3

Nevyužitý potenciál, ale čo sa týka choreografii a celkovo fightov, tak bezproblémová konkurencia pre súčasného Damme-klona Adkinsa ale s tým rozdielom, že Alain Moussi je väčší sympaťák. Potešili skvelí bojovníci vo vedľajších úlohách. ()

KoRner

Snaha bola, ale celý ten dej je totálna kravina, ktorá sa nedá brať ani trošku vážne. Beloch s typicky americkým menom "Tong Po" zabije brata a ten lepší brat ho chce pomstiť. Je jedno aká je Bautista korba, charizmu na hlavného záporáka proste nemá. Shahlavi sa síce snaží a nejaký talent by tu aj bol, avšak pri ich záverečnej bitke sa viac zapotil strihač než dvaja herci. Aspoň, že výber hlavnej kočky sa vydaril a scény s tou aziatkou sú vrcholmi filmu... tak trochu aj doslova ;) K Van Dammeovi len toľko, že by mu mali vysvetliť, že klobúk automaticky z neho nerobí Eastwooda a nosiť to v jeho veku je totálne klišé. Akurát, čo vo mne zanechalo dobrý dojem bol záverečný tanček, ktorý nanešťastie nedokázali zakomponovať aj do deja ako poctu originálu. ()

LEATHERFAC

Je to úplně stejná dementnost jako ten starej, ale koukat se na to dá. Líp by se asi koukalo, kdyby tam místo toho načesanýho krasavce byl jenom Žánklód, trénující sám sebe - ale co už naděláme. Jen jsem vůbec nepochopil - proč ten borec musí píchat zrovna policajtku co ho má na starosti, kterážto ač mu to celou dobu rozmlouvá usilovně, tak když přijede na zápas, tak jen stojí a čumí, jak jí mordujou frajera - no ale to asi stejně irelevantní, jako hledat logiku u české vlády... ()

POciSEM

Tak si řikám,pro koho ten film vůbec točili?Hodinu a půl se tam mrcasej nějaký fitness bukvičky s gumovym rozkrokem,občas vstoupí na scénu nějakej ten známej xicht z ufc aby dostal za 10 sekund do držky a odporoučel se zase zpátky do gymu a Tong Po je tak trapnej že ani neumí otevřít hubu a musí používat tiskovýho mluvčího.Jediný plus tohodle filmu je tak Van Dammage kterej sice taky hraje otřesně ale aspoň na mě konečně po dlouhých letech zapůsobil svojí nabušenou figurou a ukazuje že i v pokročilym věku se dá udělat efektní otočka aniž by něco bolestivě křuplo.Jinak všechno ostatní je teda hrůza a děs. ()

Hanys_

Podařený remake, když přihlédnu k tomu, že ani originál nikdy nepatřil mezi moje nejoblíbenější bojovky. Moussi je sympaťák, van Damme jako učitel a mentor ok a hlavně Bautista jako Tong Po byla parádní volba. ()

Lefty86

Ale joo, nedalo se z toho vytřískat asi víc. Bautista mi přijde jaksi bez mimiky, bez emocí, čumí uplně pořád stejně. Qissi a jeho záporný Tong Po byl lepší, fakt parchant, co znásilňuje a mrzačí. Průměr ()