Čerstvý majster sveta v kickboxe Eric Sloan (Darren Shahlavi) dostal ponuku, ktorá sa neodmieta: za 400 tisíc dolárov zápasiť v Thajsku s miestnym šampiónom v thajskom boxe Tong Pom (Dave Bautista). Ponuku príjme, no netuší, že zápas skončí horšie ako predpokladal - jeho smťou. Ericov mladší brat Kurt (Alain Moussi) túži po pomste a po nevydarenom atentáte na Tong Poa vyhľadá uznávaného majstra bojových umení Duranda (Jean-Claude Van Damme), aby ho pripravil na súboj, v ktorom bude môcť vraha svojho brata poraziť čestne a férovo. (m.a.t.o.)

pestak

Předělávka Kickboxera mě nevadila. Georges St-Pierre,několikanásobný vítěz MMA, je toporný na kameru. Je vidět že to není žádný herec. Dave Bautista,bývalý wrestler hraje trochu komicky,narozdíl od Michela Qissiho který působil v roli Tong Poa více drsně. Jean-Claude Van Damme jako učitel mě bavil.Jinak je film průměr v béčkových filmech. ()

64B

Ne, tohle nefunguje. Vůbec nic jsem neočekával, bohužel jsem doopravdy nic nedostal. Nuda, pro mě nesympaťák Kurt a ještě větší jeho bratr!! Musím říct, že na Kickboxera z 89 s JCVD v hlavní roli to nedosahuje ani poloviny hodnocení. Nudné dialogy, ovšem kde jsem dialogy čekal - šla jen hudba, herci čučeli a FanDam jen odfukoval. Další zklamání a zahozený čas. ()

Vykuk

1* za Bautistu, jinak remake na prd, celé je to roztáhané, nudné, bez nápadu a hlavní "hrdina" bez jiskry. ()

vieriX

Na původní klasiku to nemá ale jako remake je to důstojné. Van Damme na to pořád má to je vidět z každého jeho fajtu a jako mentor patří mezi to nejvíc zajímavé co šlo. Tong Po je řízek a sundat ho dá celkem práci. Pak potěší menší camea a jednotlivé bitvy jsou na slušné úrovni nadprůměr určitě. ()

aichwald

Kdybych mněl film hodnotit jako remake Kickboxera tak by to byl odpad všech odpadů protože původní Kickboxer je za pět hvězd, takže budu dělat že je toto úplně samostatný film ve kterém máme nesympatického hlavního hrdinu, vyfetlou trosku v roli trenéra a dost odfláknutý příběh se spoustou velice mdlých soubojů. Naprosto zbytečný remake, nechápu kdy to už konečně pochopí že některé klasiky prostě nemůžou být překonány. ()

Nathaniell

No.. To co tu někteří označují jako klasiku, původního Kickboxera, má zde na CSFD 67%. To není moc a ani se nedivím: Vždyť tomu filmu můžeme dát vyšší hodnocení už snad jen z nostalgie, soucitu, nebo recese. Řekněme si to na rovinu: Všichni jsme ten film jako malí měli rádi (pokud jste alespoň jako já rok výroby 1988), ale postupem času se ukáže, že ty bojové scény jsou vlastně o ničem: Ono se na to sice hezky dívá, ale souboje... oni to vlastně ani nejsou souboje: Buď mlátí Tong Po Kurta, nebo naopak. A teď přišel tento film, jež trochu předělal původní příběh a (abych se vyhnul spoilerům) neukazuje vše jen černobílým způsobem. Už se dočkáme i soubojů. Jenže některé věci zase ztratily na kvalitě zde a podle mě to bylo skoro vše, co mělo nějaký význam v původním filmu. SPOILERY: Bratrům moc nevěříte, že jsou bratři, vztah Kurta s tou holkou - no ono to spíš působí, jak kdyby tam nabalil první šlapku, co mu přišla pod ruku. Záporňačka navíc je úplně zbytečná a asijské policistce (také zbytečné) by měl dát někdo medaily a pak pěstí (takže jiná ženská.) A teď klady:Obsazení bezvadné. Mistr Van Damme má pořád fyzičku. Navíc scéna jak jednu cihlu zvedne a položí si na ni klobouk je naprosto dokonalá a odzbrojující. Nejen že v roli mistra působí vážněji a měl jsem z něho větší respekt než z původního mistra v původním filmu, on dovede být i komičtější než originál, což mě prostě nějak nenapadlo. Takže mě tenhle film částečně zklamal, ale taky mile překvapil. V porovnání s původním filmem, kdy se žánrově míchají dohromady - Bojový, Akční, Drama, Romantický - určitě není snadné dosáhnout nějaké vyváženosti a uspokojit všechny. Původní film má lepší romantiku a drama, a tenhle lepší boj a akci. Co je přijatelnější? Já dávám 4*. Doporučil jsem tenhle remake bratrovi dřív než jsem ho viděl a jsem rád, že to nebyla chyba. Potvrdím mu, že to stojí za to. Kašlu na romantiku, protože Van Damme!!! :-D :-D PS: A co že měl celou dobu brýle. Tomu se říká image, děti moje milé. :-P ()

DonBraso

Čert to vem,že to byla kopírka jak prase.Film se vůbec s ničím nemaže a sází na to,že jednička byla pro někoho kultem. Máme tu vcelku zdařilou choreografii,zdařilé obsazení,kterému tohle stačí a je tu hlavně JCVD jako mentor.Nejhorší byla hudba a to vrchovatě,takový šmakulády v playlistu by si nějaký pan Dorn mohl odpustit.Obsazeno je to už od MMA,bývalého wrestlera,tak vlastně co čekat jinýho,než i zdařilou kopanou s pár pěknýma chvatama.Vždyť o to jde především a vždycky to tak bylo.Až jsem si trochu vzpomněl na film Krvavý sport.Jen se tady bojím,že příští rok takhle paráda bude nejspíš pokračovat,to nevím jestli budu tak milej ještě :) ()

petrsponar

60 procent nevyrovná se to parádnímu originálu nemá to to charizma,Van Damme bavil i Bautista nebyl špatně zahraný,ale Tong Po z prvního dílu z roku 1989 působil víc ďábelsky.. ()

rasto87

Pokus o remake, ktorý nie až tak úplne vyšiel. Kickboxer z 1989 bol jednoducho lepší a to už dejovo i akčne. Film je bez akčného grádu, postavy hrajú ale moc nepútajú. ()

Mikecat

Jednu *beriem za fetacku temeraf rap hudbu druhu * beriem za absolutne nesympatickeho nafukaneho americana Alain Moussi ktory nevie hrat iba sa nato tvari, tretiu * beriem za scenar posledneho suboja kde je alain viac bity ako syty nakoniec donho vstupi duch svaty a vytcie dvoma kopmi s premetom dusu z Tong Po byvalemu sampionovi, stvrtu * beriem za nedomysleny a neprepracovany pribeh, piatu * beriem zato ze si JCVan Damme iba raz zlozil tmave okuliare z oci, ALE jednu hviezdu pridavam za vynikajuci vykon Tong Po(Dave Bautista-132 kg, 198 cm wrestlingovy zapasnik ) ozaj excelentne zahrate, zaziarila aj Sara Malakul Lane thajsky objav dobrosrdecna thajcanka s nevinnymi krasnymi ocami a dalsiu * pridavam za skryty humor symposa Van Damma pri uteku z vezenia, pri treningu a v zaverecnej casti. ()

Goumen

Žádná sláva. I přestože je ve filmu slušné obsazení včetně UFC fighterů (GSP, Cain Velasquez, Werdum) tak mě to moc nebavilo. Jedním z nedostatků je určitě volba hlavního hrdiny, který mi prostě nesedl. Stejně tak herecké výkony ostatních nejsou na moc vysoké úrovni. Bohužel i samotné zápasy, o kterých to je především, mě celkem zklamaly. Možná je to tím, že jsem pár dní před tím viděl Never back down 3, kde byly zápasy celkem uvěřitelné. Tady šlo většinou hlavně o efekt a vadil mi i klasický průběh zápasu, kdy jeden pasivně inkasuje a pak najednou téměř vstane z mrtvých a nakonec vyhraje. ()

Ondrisko odpad!

stary aj ked ako tak vo forme sa udrzujuci JCVD zapredal svoj jediny dobry film. Nesmrtelny biely trtko vyhral v muay thai zapase s dvoma mecmi (wtf?) nad bautistom, ktory pikuje a ma tak o 50 kil viac...jedine comu nerozumiem preco boli vo filme GSP a velasquez. co uz nemoze byt kazdy boyka ()

Cisarpan

Jde to. Jen jsem čekal, že film pojmou přece jen blíže originálu, tzn nějaký opravdu postupný trenink a nějaká další zápletka boční. Tady je trenink sice efektní, ale hlavní hrdina bud hprakticky okamžitě všechno umí na výbornou, nebo jendou tragicky neumí a podruhé už to na tu výbornou je..Taky mi zde Tong Po ani chvilku nepřišel nijak zlej...v originále to byl hajzl od pohledu a opravdovej záporák. Tady prostě jen dělá svou práci bez nějakých emocí a dokonce pustí Kurta který ho přijde zastřelit na svobodu a nechá ho si trénovat. I závěrečný boj je veden vlastně velmi férově. Ale právě ty bojové scény jsou opravdu povedené, efektní a stojí za to je vidět. K tomu celkem příjemné prostředí ve kterém se film odehrává a samozřejmě JCVD! Originál měl lepší všechno, ale na dnešní dobu je to dobré! ()

john986

Vyrustal sem kickboxerech, krvavym sportu apod. splnilo to, co sem od toho ocekaval... navic povedeny bojovy choreografie, bojovnici z UFC apod. ()

jenspifa

Az prekvapive dobrej film. Remake akcni klasiky kterej stoji za shlednuti. Nechapu mistni hodnoceni. Final fight je suprovej, choreografie, kamera spad. Neni to ani jaa ani li ani le, je to mladej americkej kluk tak co cekate? Kde jsou ty doby karate tiger, a jak jsme tomu cernovlasymu klucinovi fandili aby sejmul vandama :-D u me spokojenost, nostalgie. 75% a hura na hard target 2 ()

chytri

klasické Béčko, kde divák dostane přesně to, co se od Béčka čeká. Žádný velký děj, žádný smysl a hodně boje. Za mě příjemné překvapení ()

beruberu

Miluji tento žánr akorát toto mě hrozně zklamalo nebýt tam Van Damme tak snad dám odpad prostě originál je originál mohli k tomu dát trochu hlubší děj a víc záběrů bojových scén . ()

Mukade

well that was pathetic... Hlavným pozitívom filmu je, že je to posledný film Shahlavího (keď nerátam ten nejaký krátkometrážny), to dodalo filmu trocha nejakej atmosféry, spočiatku, kým tam neumrel, LOL. Ináč nuda. ()