Šéfkuchař Adam Jones (Bradley Cooper) měl všechno, co si jen mohl přát, bohužel svojí vinou o to všechno přišel. Se dvěma hvězdičkami od Michelina měl bývalý postrach pařížských restaurací pocit, že mu patří svět. Vždy dělal věci po svém a jediné co ho zajímalo, byla dokonalá exploze chutí na talíři. Nyní se o to musí pokusit znovu – otevřít si vlastní restauraci a získat nepolapitelnou třetí michelinskou hvězdu. Na to ale bude potřebovat získat na svoji stranu ten nejlepší tým. Dokonalý šéf je výjimečně vtipný a emotivní příběh o lásce k vaření a jídlu, o lásce mezi dvěma lidmi a o síle druhé šance. (Forum Film CZ)

Plastík

Pardon. Oslovilo mě spíš podlé jednání některých lidí ve filmu, než samotné dílo. Asi díky tomu byl film Úspěšný!!!!!! ()

Pavlunka

Nuda, zdlouhavé, hlavní hrdina je magor, který mě fakt nebaví. Srkání prsů do jídla, ochutnávání lžičkou a zase jí tam vracet? Ne děkuju. ()

Murysek

Mám rád filmy, při kterých mé chuťové buňky pláčou touhou a tohle byl jeden z nich. Dobré obsazení a rozumná dávka humoru a napětí, přesně to, co bych od takového filmu čekal. ()

Petule3

Na vic jak tri hvezdicky to opravdu neni a ani Bradley to nenavysi. Klasicka tuctovka. Ale to jidlo...gastroerotika nak svin! ()

subic

Uf no modrooký Bradley dobrý, ale co dál? Na televizi dobrý, ale jít na to do kina je skoro ztráta času. Ten příběh fakt nevtahuje a je mi to docela jedno, jestli bude úspěšný nebo ne. Z příběhů o vaření, kuchařích a restauracích mě z poslední doby nejvíc oslovil Oui, šéfe! (Francie 2012, Jean Reno). Emma Thompson tam má ke konci jen takový malý štěk jako jeho psycholožka a kde tam co hrála ta Uma Thurman? 55% ()

jayman

Jednohubka. Divák si veľa domyslí, dosť pre dej dosť podstatných vecí sa udeje/udialo mimo záber a možno aj preto psychologický vývoj a vyvrcholenie nezatne do živého, je to skôr povinný chod. Casting ale výborný, na duši pohreje prítomná francúzština a zdá sa to výrazne insiderské. Prekvapilo a potešilo. ()

Rayen1

Gastro-porno, podobně jako Šéf, ale ten byl tak nějak lepší... Málokdo ví, že jsem chtěl být kuchař, ale jelikož od narození trpím anosmii (ztráta čichu), na žádnou kulinářskou školu nevzali, nebo by mě vyhodili.. ()

PlysovyMacko

Dráma, ktorá potvrdzuje, že vrcholoví šéfkuchári sú cholerickí puntičkári a varenie v takejto kuchyni je plné kriku, stresu a ponižovania. Hlavný hrdina sa snaží získať tretiu hviezdu, tak varí ako o život a medzitým bojuje s vlastnými démonmi. Z filmu nie sú cítiť chute a vône. Páčili sa mi zvyky kritikov a sabotáž s korením. ()

Jadro

Všetko by bolo fajn, no málo sme sa toho dozvedeli o denníčku a jeho poslaní, skôr tam bolo viacero scén s vymáhačmi... Odfláknutý koniec, škoda, nebyť týchto detailov - "five star food bomb" :-) ()

maniacxl

Kuchařina je dřina,o tom něco málo vím.Stačí trochu nepozornosti a je z vás alkoholik a feťák.Mít nejlepší kuchyň na světě a k tomu nějaký ty michelinský hvězdy chce i Bradley Cooper.Jenže nic není zadarmo...Vůbec to nebylo špatný vám povím.Sem tam se sice dochucovalo podravkou a vývar se vařil z bujonu Knorr,ale jinak velmi dobře nastřihaný a za kamerou taky nesedělo žádný pako s praxí jen v "závodce".Takže:jednou koroptev,dvakrát foja grá,jednou líčka a třikrát smažák s hranclama a tatarkou z Makra.65%. ()

Facerr

Nikdy mi nešlo do hlavy, jak může někdo hodnotit jídlo podle svý chuti, která má zastupovat ostatní "strávníky". Vždyť každej má chuť jinou a například když do mě někdy cpou ty nej delikatesy, rád zavzpomínám na chleba s máslem a vajíčkem. Hlavně o tom je Dokonalý šéf, kterej je navíc zastoupenej dokonalým Cooperem. Nechyběj dokonale rozpolcený osudy a ještě dokonalejš vykonstruovaný drámo o tom, jestli se na pánev dostal přesnej počet minizrníček pepře. Přestože to člověku jako já může přijít hodně přehnaný, docela dobře se na to kouká.Nicméně nedoporučuju na to koukat po večeři, jinak vás bude honit mlsná. ()

swinevenca

Whaaat?! Objednal jsem si třistagramovou flákotu filmu z atraktivního prostředí s komediální přílohou a jako zákrm Bradleyho. A pomatený režisér mi naservíroval dětskou porci Temného tajemství starého Adama z prakticky nepopsaných surovin a na přílohu podávanou zvlášť se vysral jak na placatej šutr. A na Bradleyho jsem ztratil chuť po prvním šérfkuchařském výbuchu. ()

Adrii

Kdybych neměla ráda Bradleyho Coopera, tak tento pro mě nudný film vypnu už po půl hodině. Nerada ale vypínám rozkoukané filmy a na Bradleyho se opravdu dobře dívá. Na jednu stranu je to film o lidské psychice, čeho všeho jsme schopní, abychom dosáhli našeho cíle a co všechno jsme schopní obětovat a naopak čeho se vzdát. Jinak je film opravdu jenom o jídle. ()

DanielP.

Nenadchl, ani neurazil. Velmi kvalitní film z kuchyně Knight - Wells, která to udělala tak akorát. Ještě bych si dal dezert prosím! ()