Odzbrojující atmosféra v té nejčistší podobě - to je Taboo. Všudypřítomná drsnost, špína, krev, zkažené zuby,děvky, rádoby naškrobenost "těch vyšších", bezohlednost, intriky, nepředvídatelnost, tajemno, očekávání co bude následovat - geniální! Na pozadí toho všeho se odehrává příběh, který je výborně napsaný, má hlavu a patu, není nouze o šokující momenty, ale nedokážu ho považovat za to hlavní, co seriál táhne. Přála bych si dozvědět se více o hlavních postavách, jejich osud, proč jednají tak, jak jednají, proč se dostali tam, kde jsou. A co bych chtěla vědět úplně ze všechno nejvíc, tak detaily Delaneyho afrického dobrodružství. Můžeme se jen pídit a domnívat, co všechno zažil, v seriálu nám to bylo prezentováno jen formou pár vteřinových flashbacků a snových vizí. Doufám, že tuto roušku tajemství nám tvůrci odkryjí v druhé řadě. Ale buď jak buď, i přesto je ten příběh skvělý. Jen ho zastiňuje již zmíněná atmosféra a pak herecké výkony. Tom Hardy je ďábel, který dal vyjádření slovem "hmm" naprosto jiný rozměr.(4.3.2017)

• LIVINGDEAD

Po druhém dílu to vzdávám. Nemám chuť se dívat na depresivního herce a celkově, děj o ničem!(28.1.2017)

Série, která nakopává zadnici většinové Hollywoodské produkci. Výpravná lahůdka doprovázená tím nejlepším obsazením, nejdrásavější hudbou, nádhernou kamerou a netradičně neuspěchaným vyprávěním.(26.2.2017)

Tom Hardy zase jede svoje pecky, jen nevím zda to nazvat geniálním herectvím nebo "Tom Hardy přehrává Toma Hardyho". Každopádně seriál zajímavý, atmosféra hustá, není to přetažené (8 dílů akorát), celkově ok.(7.3.2017)

Anglie, 19.století, špína, děvky, cholera... Atmosféru Taboo buduje dobře, ale bohužel po dějové stránce nestačil držet krok s elitními seriály.(17.3.2017)