Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

mezonek

Když jsem to viděl poprvé, popadal jsem se smíchy. Hlavně postava admirála Bensona je naprostý trhák, z něj jsem se pákrát skoro pominul. ()

Binkys

Jedna z nejlepších parodií na americké akční filmy. Kam se hrabe např. Scary Movie:Děsnej biják. Snad všechny postavy, včetně těch nejvedlejších a nejpodřadnějších, jsou vyobrazeny a ztvárněny tak směšně, jak to jen jde a nikoliv „na sílu“. Každá scéna u mě vyvolala salvu smíchu a tuto komedii snad nejde okoukat, vždy zaručeně pobaví a když si budete potřebovat odskočit, vždy si film zastavíte, abyste nepřišli ani o minutu. ()

silencewater

Prome je tenhke film prijemnou vzpominkou na detstvi, kdy jsem vlastnila jen velmi skromny pocet kazet VHS a jednim z filmu byly prave zhave vystrely. Nastesti i s pribyvajicimy lety, se na slabosti pro tenhle kousek nic nezmenio. Dukaz toho, ze i parodie se da natocit s gracii, inteligentnim vtipem a bez nechutnych, oplzlych, trapnych sexualnich prasaren typu scary movie. ()

jericho001

Nejlepší parodie co jsem viděl.Prdel od začátku až do konce,Charlie tu řádil jak utrženej z řetězu a generál Benson tak to byl expert nad experty.Na závěr recept na brownies:-) ()

J.MacReady

Nějakým způsobem nemám rád tenhle druh komedií, ale u tohoto snímku musím uznat, že má něco do sebe...je prostě jiný, má humor, který opravdu funguje a to od začátku do konce...a co na mém hodnocení chybělo, to dohnaly nostalgické vzpomínky z dětství. ()

bratr_jezek

Pilot Harley je nejlepší parodií Toma Cruise jakou znáte. Na filmu se krásně ukazuje, jak je jeho originál (Top Gun) prázdným a zbytečným filmem a udělat z něj legraci není takový problém. ()

mpet

Snad jediná parodie, u které jsem se kdy bavil. Hot Shots jsou prostě geniální. Víc už snad člověk nemusí ani dodávat. ()

JARDAHONDA

Komedie Žhavé výstřely přináší humor "společensky nepřijatelný, opovrženíhodný, nechutný, totálně absurdní, ale také zábavný" Výbuchy smíchu netřeba připomínat.. :) Parodie století ! ()

lobotomos

Nevim, zda je to tim, ze jsem nevidela Top Gun, ci tim, ze jsem navzdory vysledkum IQ testu dusevne menecenna aneb az tento film me odhalil, ale nezasmala jsem se ani jednou. Opravdu jsem se snazila najit cokoli chytreho, ci vtipneho, ale nezdarilo se. Muj dojem bohuzel na vice nez hvezdicku nestaci, jednu navic davam za herce a tu treti pouze z respektu k Vam ostatnim. ()

Hansk75

Žhavé výstřely můžu vidět třeba tisíckrát a vždy se u toho strašně zasměju. Charlie Sheen neuvěřitelně diktuje. Asi nejlepší parodie všech dob. ()

El_Koko

Pro mě totální žánrová revoluce. Po tomhle filmu už se podle mě na poli parodií nikdo ničeho nebál, neboť laťka nasazená jedničkou a dvojkou je skutečně šíleně (ve všech možných smyslech) vysoko. Co načala Bláznivá Střela, to dodělaly Žhavé Výstřely. Hodnotím na krásných 87%. ()

Laura.R

Jedna hláška za druhou a naprosto famózní admirál :D k tomu není co dodat, pětku si stoprocentně zaslouží :) ()

Tomoso18

Ako paródia na Top Gun tento film nemá chybu. AVŠAK dvojka je môjmu srdcu predsa len trochu bližšia. Možno je to tým, že v dvojke je humor vždy dobre zakomponovaný do deja, ale tu občas pôsobí dosť nasilu. Štyri hviezdičky sú však plne zaslúžené... ()

quiz

I když Charlie Sheena nepočítám jako herce zrovna k těm nejschopnějším v Hollwoodu, tak tady mu ta role naprosto sedla....pitoměji - v rámci filmové role - to již nešlo (snad jenom Jim Carrey). Film protkaný neskutečným množstvím vynikajících gagů, velká škoda, že některé z nich naplno nevyzní - nejsou dostatečně vypíchnuty - na pozadí stupidního děje. Každopádně stojí za shlédnutí...i ten smích (nenucený) se tu a tam dostaví ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí