Sice dobový nadprůměr, ale jinak jen hodně průměrný dětský film, který dnešní mladé generaci nemá co říci.(5.9.2002)

Také jsme se na základní škole takhle honili. Ale nic pořádného z toho stejně nevzešlo. Ovšem, motokára to bylo jiné terno. Sousedi podobným způsobem vyhráli kozu. To byla taky docela sranda, protože bydlíme v paneláku. Jenom ta představa živé kozy na balkóně mě ještě teď dostává do kolen. Na štěstí ji druhý den po výhře dopravili k babičce na venkov. Tam to pro ni bylo mnohem lepší.(23.2.2012)

• WANDRWALL

Milý film pro děti i rodiče.(4.8.2010)

• kingik

Kde jsou ty časy, kdy se nadšeně sbíral starý papír a vyhrávala se za něj motokára, anebo v tomto případě pěkný hřebec. Dva kluci snili o jízdě právě na takové motokáře, ale místo toho mají na dvoře koně. Co s ním? Před sousedy to stejně jednou praskne a věčně ho držet v takových podmínkách také nelze. Komedie pro celou rodinu, ale už tak nějak časem a věkem překonaná, přesto se v pravidelných intervalech stále vracející na televizní obrazovky. Klady: originální příběh, adekvátní herecké obsazení, řemeslně dobře natočeno. Zápory: film úplně mimo na dnešní dobu, příběh se nikam moc neposouvá a od poloviny stagnuje, jednotvárné prostředí, nezdolný soci(ální)alistický optimismus, co se starým papírem. Hodnocení: 40%(11.2.2013)

Takovej Radek Váňa si na tomhle filmu určitě pošmákne víc než já. Jinak jsem si všimnul, že ten kůň chodil po Praze 1, kde dneska sídlí poslanecká sněmovna, kdyby tam tak chtěl udělat alespoň pořádný hovno.(7.12.2010)