Naprostí cizinci

• Itálie Perfetti sconosciuti (více)

Skupina přátel se schází k pohodové večeři. Znají se důvěrně celé roky a také další setkání by se neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek na to, co bylo... kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad: dát mobilní telefony na stůl a sdílet každou SMS i každý příchozí hovor. Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželi, rodiči...? Během jediného večera se ukáže, že až příliš mnoho. I ti, které známe, mohou totiž být naprostými cizinci. (Film Europe)

lacertacz

Zabil to konec, vzhledem k chytrému nápadu by to šlo možná jinak a lépe. Každopádně: film v jedné místnosti, kde se ani vteřinu nenudíte - kdo to dá? ()

Jan_Hybern

Výborný film. Tak dlouho jsem se už v kině opravdu nezasmál... a na druhou stranu, tak dlouho mi už také nešel v kině mráz po zádech. I když se ve skutečnosti nic neděje, film se odehrává stále v jedné místnosti, tak přesto je živější než velkotonážní akční velkofilmy. Film je nejen vtipný, ale hlavně velmi moudrý. Dokázali bychom my ukázat své mobily, své e-mailové schránky, své WhatAppové účty cizím lidem? A svým nejbližším? ()

Franky

Už dlho som sa tak pri komedii nepobavil Bravo jednoduchý nápad dobrý herci trochu zrkadlo nastavené nám všetkým. Odporúčam v originálnom znení... ()

pornohavo

Výborný nápad inšpirovaný súčasným trendom smartfonov. Čo sa stane keď sa dostanetw do telefónu svojho partnera? Čo sa dozviete? Prekvapivo zábavné situácie ma prinútili zasmiať sa niekoľkokrát poriadne nahlas v odschoolovom kine Úsmev v Košiciach. ()

Gagin

Tak tohle byla parádička, vtáhlo mě to a ten konec. Sakra dobrý. Jak se říká v jednoduchosti je síla a ani na to nepotřebujete mega rozpočty a výpravy. ()

Cremonesi

Manžel je Talian a vravel že spravili dobrý film tak som si ho išla pozrieť do kina a nesklamala som sa! Výborní herci do jedného. Ani sekundu som sa nenudila. Bolo to tak správne spravené- ani priveľa ani primálo. V miestach kde sa druhí dívaci smiali mne ale do smiechu nebolo. Kde som prišla nato že to čo vidím je taká pravda. Naše telefóny nami manipulujú ale im aj príliš dôverujeme. Kto by chcel byť odhalený keď má čo ukrývať? Za filmom budete nútení ešte nad ním rozmýšľať. ()

macherano

Nevedel som do coho idem cely cas jedna miestnost ale nelutujem vyborne ponate. Rezia nemala chybu tento film stoji zato vidiet prekvapive zvraty az tri tusim a zial lepsie je nevediet o niektorych veciach spolu s gradualnym koncom. Komedia ktora prechadza do dramy a skutocnych dnesnych vztahov aby sa vratila k ukonceniu "ako by sa nic nestalo" ()

kinoholik

spousta náhod, lží a pokrytectví, chytře vystavěných dialogů, úžasná scéna s dcerou. Jen nechápu, proč mám věřit, že ten největší slizoun a pitomec je i největší kanec. ()

Sof Raven

Námet veľmi dobrý, zvrat tiež dobrý, záver nečakaný(najprv som premýšľala, čo sa vlastne stalo, trošku trvalo, kým mi to doplo), no neviem.. predsa mi tam niečo chýbalo. Nejednalo sa práve o šialenú komédiu, pri ktorej by som "lapala po dychu", ale ako dráma to celkom ušlo. ()

Honzyg

Hodně solidně vybudované drama odehrávající se z 95% v jedné místnosti kolem jednoho stolu. Režisérovi se povedlo po celý čas udržet divákovu pozornost ve střehu, čímž se na takto malém prostoru podobně zaskvěla velkodíla jako Dvanáct rozhněvaných mužů nebo Osm hrozných. Sice si v průběhu děje párkrát nezbytně musíte říct, že ve skutečnosti by ta podivná hra skončila mnohem dřív a nikdy by to nedošlo tak daleko, nemluvě o tom, že tolik elektronické komunikace probíhající souběžně u 7 lidí tohoto věku a to převážně po 10. hodině večerní nevypadá úplně věrohodně, ale v součtu je vše odpuštěno. Herecké podání je totiž velmi přesvědčivé a finále vynikající. ()

zebu_cz

Je vám kolem 40? Máte děti? A rodiné problémy? A partu kámošů, co o vás vědí "všechno"? Tak v tom případě je tento film pro vás. A o vás. ()

Kacaba4

nečekaně vynikající a zábavný film na velmi aktuální téma. po dlouhé době jsme u konverzační komedie či filmu byli napnutí jako špagáty. ()

xterri

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli 3 nebo 4 hvězdy - za mě je to asi 3,5. Především kvůli tomu konci, ten mě trošku zlamal. Ale jinak výborný, neotřelý nápad. ()

putzojro

Prvních 30 minut jsem nějak vydržel dívat se na tu nudu.. inu nakonec z toho vyplavilo tolik emocí, že jsem si musel z toho odložit telefon. Film má hloubku a krásně popisuje, jak jsou dnešní vztahy složité ale zároveň důležité a své soukromí taky!.. ()

Kino Světozor slaví Patnáct let

16.12.2017

Kino Lucerna zve ke snění s italským filmem

Kino Lucerna zve ke snění s italským filmem

29.11.2017

To nejlepší z italské kinematografie nabídne na začátku prosince putovní přehlídka XV. ročníku Středoevropského festivalu italského filmu MittelCinemaFest 2017. Česká republika se již popáté… (více)

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST