Robot-monstrum

(festivalový název)
  • Česko Robotí příšera (neoficiální název) (více)

Mimozemšťan, vyzerajúci ako gorila s potápačskou helmu na hlave, mal za úlohu zlikvidovať všetko ľudstvo na Zemi. Svoje poslanie ale nenaplnil - 6 ľudí sa zachránilo. Jeho momentálnou úlohou je preto zamerať sa na nich a doviesť svoju misiu do konca. (POMO)

Hillock odpad!

Robot Monster vypadá jako yetti s hromosvodem na květáku. Tehdy to nejspíš brali vážně, ale dnešnímu divákovi ten pohled musí vytvořit úsměv na tváři. ()

Cushing odpad!

Ale jaký odpad! Viděl jsem s přáteli po prohýřené noci, jako lék na kocovinu je to výborný, smíchy jsme padali z gauče. Musíte vidět -- nejlépe v početné společnosti. Robotmonster? Kdepak. Chlupatý Teletubby. Ťap ťap ťap... Ťap ťap ťap... Pá pá! ()

Redswif odpad!

Nejdřív jsem si myslel, že to nemůže být tak hrozné jak všichní říkají. Ouha ono jo! Chtít to kritizovat detailněji tak mám dostatek textu na písemnou maturitu i možná víc, ale zde jen shrnu. Triky mizerný, příběh horší, herci ještě horší a příšera, no ta už se tak jmenuje. Opice s helmou mě jako monstrum porstě nepřipadne, ať už se pohybuje sebehůř nebo mluví německy :D Koukal jsem se na to na doporučení třídního učitele a od té doby ho nesnáším! ()

Teebo odpad!

Absurdní, směšné a neuvěřitelně dementní - horší film se hledá opravdu těžko. V hlavní roli anglicky mluvící nadržený mimozemšťan, který vypadá jako kombinace člověka a medvěda nosícího na hlavě helmu od skafandru. A ta jeho gestikulace a řeč těla, to je teda nářez. Celý děj, stejně jako veškeré dialogy, je naprosto nesmyslný. Ke konci je to korunované tou nejpříšernější závěrečnou pointou, jaká kdy byla filmovými tvůrci vymyšlena. Výsledkem ale je, že je to film tak ubohý, až je docela sranda se na něj koukat a úrovní nabízené zábavy předčí naprostou většinu snímků stejné brakové kategorie. To mě ovšem neopravňuje k udělení alespoň jedné hvězdičky, které by znamenalo naprosté zneuctění všech hůře hodnocených filmů. Protože tohle je totální shit! A zároveň must-see. ()

Master19 odpad!

Nezapomenutelný zážitek. Určitě nejhustší výskyt nelogičností na jednu minutu a k tomu tak hutný neprofesionalizmus, že se dá Robot Monster považovat za příručku "Jak natočit nejstupidnější kravinu na světě". Učitele ale určitě nepřekonáte. BTW: Zajímalo by mě, co měl RoMan v té jeskyni... :-) ()

sahe

To je prostě ten nejstrašnější film, který je vlastně tak špatnej, až je tím vlastně i svým způsobem vynikající... jelikož takovýto film už nikdo nenatočil, netočí a snad ani točit nebude... takže je ojedinělý :-) ()

Mihail123

Je to jednoduché - Stačí zobrať oblek gorily a helmu potápača, prilepiť anténky a je z toho mimozemšťan. Ro-man! Bublinky z bublifuku sú fajn a šúlajúce gumové dinosaury sú aj na mňa moc. A ten šokujúci záver! Must see. ()

anusha

che! ja som vedela ze johnnymu sa nemoze nic stat .. ja som sa bavila dobre na tomto filme bol smiesny aj ja chcem aby ma stale niekto nosil aj nohami budem kopat ak je to podmienka ()

vendysek

Zábavné, když budete tolerovat nízkorozpočtovou produkci, tak i napínavé. S takovým filmem, který kritizuje s autodestruktivním výsměchem válku a nacismus, jsem se pravděpodobně ještě nesetkal a jsem ochoten ho vstřebat, uznat vnitřní kvalitu i přes povrchovou naivitu. ()

sochy.zirafka odpad!

Některým kultům prostě nepropadnu, ač mé dispozice mohou vypovídat jinak. Na nesporné kvality filmařského patlání Eda Wooda toto veledílo opravdu nemá. Dokonce ani dynamické souboje hrozitánských gumových ještěrů z Pluta, které jsou tak propracované, že nám jsou servírovány rovnou dvakrát, nejsou nic ve srovnání s imbecilně zahraným gorilím potápěčem z vesmíru, který sice vyvraždil celé lidstvo smrtícími paprsky, ale není schopen najít posledních šest lidí, protože má horší počítač. Ale co. Jsou tam bublinky, všelék, dojemný milostný trojúhelník, souboj s křovím (opět dvakrát, pro efekt) a velmi emotivní scéna (jistěže opakovaná) pana otce (otočka a bušení pěstí do zděného plotu). Bolí to, bolí to moc, ale ne dost na to, abych si to užil. ()

BetuSKA

Bolestivé, zabíjející, můj mozek vypatlávající ! Nejlepší scéna filmu: Medvěd s astronautskou helmou jde do kopce. Jde do kopce. Jde z kopce. Jde do kopce. ...... může být něco lepšího ?! ()

fefee

Tak tento film by bol určite veľkým konkurentom v top 3-ke na festivale brakových filmov. Céčko jako prase! Tá gorila s kýbľom na hlave v opare bublín ktorá nič nerobí len furt ladí rádio a vyhráža sa ľuďom stojí fakt za vzhliadnutie aspoň to prvé a posledné :) (Jednu hviezdu za klasickú povojnovú myšlienku z atómovej bomby a jej dopadu na ľudstvo si to zaslúži, ale inak...) ()

prasacimor odpad!

Toto predsa nemôže normálny človek myslieť vážne. Nejde ani tak o toho Monstera a celú podstatu tohto snímku, ale tak stupídne dialógy a vlastne celkové herecké "výkony" som už dávno nevidel. Niečo tak idiotské, že to už ani nie je smiešne (nie to ešte vtipné). No ale úplne ma dostala Ro-manova gestikulácia! Ešte dobre, že to malo len hodinu. 1* za dinosauri a cool efekty (zostrelenie rakety nemá chybu :) ...Oprava. Radšej ani jednu. ()

Fox85 odpad!

Hrozné. Nudné. Amatérské. Ale aspoň krátké. ***SPOILER*** Když se člověk dobere až ke konci a zjistí, že to vše byl je chlapcův sen (i když co my víme, Ro-man se "překvapivě" přece ještě na konci objevil... :o), tak tu vyvstává jedna zásadní otázka: Který malý kluk sní o sexuálních zkušenostech svojí starrší sestry, její svatbě a nakonec smrti jejího muže a svojí druhé sestry? To je podle mě práce pro psychoanalitika, ne? ***KONEC SPOILERU*** ()

mozkomor

Nádherně špatný film. Režisér asi musel být úplný šílenec, že něco takového vypustil do světa, ale díky mu za to. Bez takových filmů by byl svět nudnější. ()