Robot-monstrum

(festivalový název)
  • Česko Robotí příšera (neoficiální název) (více)

Mimozemšťan, vyzerajúci ako gorila s potápačskou helmu na hlave, mal za úlohu zlikvidovať všetko ľudstvo na Zemi. Svoje poslanie ale nenaplnil - 6 ľudí sa zachránilo. Jeho momentálnou úlohou je preto zamerať sa na nich a doviesť svoju misiu do konca. (POMO)

L_O_U_S odpad!

Opravdový úlet. Tenhle film nemá nic, co by se dalo pochválit - snad až na pohlednou Claudii Barrett. Postavy se vrhají do nesmyslných činností, mimomezšťan polovinu délky filmu šteluje knoflíky na dřevěné desce, občas někdo jen tak umře a dozvíme se, že vůdce emzáků si rád hraje s elektrickými obvody. Za skutky hodné vytesání do kamene lze taky považovat vložení přestávky do hodinového filmu nebo nápad s opičím oblekem a akvárkem na hlavě. Tohle se dá omluvit snad jen tím, že možná šlo o film pro děti. Opravdu horší než Woodovy prasárny. (560.) ()

wipeout

Film samotný keď ho človek berie s riadnou dávkou nadsázky to dotiahne maximálne tak na tri hviezdy..má všetky negatíva aké len film múže mať a ktorých vás radšej ušetrím, no práve v tom je jeho genialita. Upozorňujem ale že kombinácia Robot monstra s "Mystery Science Theater 3000" je priam smrteľná a tam je to už za jasných 5*. Jednoznačné Must see v tom mixe s výbuchom smiechu počas celého trvania zaručeným. Samotné je to nič moc ale stále dobrá zábava. ()

Had6

Mně se to prostě líbilo. Je to přesně ten typ filmu, který je tak strašný až se mi to líbí. Atmosféra je svým způsobem jedinečná. Tady se prostě rozhoduje stylem ano - ne. Tedy pět hvězd nebo odpad. ()

(mOnkey)

Kdesi v Americe pobíhá po loukách chlápek v obleku gorily s hrncem na hlavě. Jeho cílem je zničit hrstku zbývajících lidí, kteří přežili útok tohoto přerostlého retarda v overalu, který se až nápadně podobá miminu a rozumově je tak na poloviční úrovni. Na druhou stranu je celkem legrace, že lidi se jím nechají nahánět a neprojevují sebemenší záchvaty paniky. A proč taky, všem jim je jasné, že tenhle dement z vesmíru proti jejich ještě dementnějšímu chování nemá nejmenší šanci a že jeho mozkové obvody se roztaví pod náporem důmyslných plánů, které přeživší inteligence přichystá. ()

honajz2

Kdybych ten film měl hodnotit vážně, tak je to jasný odpad, ale já tyhle velmi špatné filmy hodnotím hlavně podle toho, jestli jsem se u nich bavil a tady jsem se bavil neskutečně. Film je to samozřejmě příšerný, plný smysl nedávajících dialogů, wtf scén a zvratů (sotva si začali mezi sebou povídat, pak se jednou políbí a hned na to mají svatbu? :D), monster z pravěku, jakéhosi gorilo-medvěda s helmou, hrůzné hudby, děsivých bublin z bublifuku a ještě mnoho dalšího. Jenže v tom je právě to nechtěné kouzlo tohohle braku, jelikož mě to bavilo celý film a ani mě to nestihlo nudit, nejen kvůli krátké stopáži, ale taky kvůli tomu, že každou chvíli přišla další nová šílenost, ze které zůstává rozum stát. Jestli tohle Tucker myslel opravdu vážně... No, každopádně si tenhle film řadím mezi ty, které jsou tak strašně špatné, až jsou dobré a klidně se na něj podívám ještě několikrát. A vždycky se u toho skvěle pobavím. 5* ()

Rocky88

Tak tohle je na mě moc :))) Opičáci, který maj na hlavě přilbu s tykadýlkama a břišáky jako Arnold v nejlepších letech, vybombardujou atomovkama Zemi, protože lidé začínají být tak chytří, že pro ty opičáky představujou potenciální zlo. Když ale zjistí, že šest lidí přežilo, sešlou jednoho opičáka na Zem, aby je dodělal. On se ale místo toho zamiluje do poslední buchty na světě, a proto jsme svědky - ale až potom, co se propleteme spletí stokrát použitých záběrů - jak ji opičák unese do své jeskyně ( proč nebydlí ve svym korábu, se kterym tam přiletěl?), ale bohužel nemá čas jí celou svléci, protože ho furt ruší jeho boss, se kterym komunikuje díky superpapírový televizi, jejíž vedlejší produkt jsou mýdlové bubliny. A tu superpapírovou televizi maj náhodou i naši hrdinové, kteří přežlili nálet atomovek. . . Dále jsme zde svědky svatby, a na samém konci na nás sešle opičí boss vyhynulé dinosaury. . . Tomuhle mixu se ani nedá říkat film, ale jelikož se jedná o počin, který nenudí, můžu ho s klidem doporučit. ()

ad

Právem vypískaný film... Ano, je to opravdu jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl, ale také jeden z nejzábavnějších (o to víc, že bezděčně) a srdce každého filmumilovného diváka zaplesá nad každou scénou s "monstrem", stejně jako nad každou pitomoučkou replikou, jako je např.: "Můžeš mě zabít, ale nebyl by mír lepší?" ()

cubajz

kam se na tohle hrabe starý dobrý Ed Wood! Pozemské dobrodružství gorily s potápěčskou kuklou, která pochází z mimozemské rasy Ro-Manů a plánuje vyhladit celou Zemi - ať už pomocí smrtících elektro vln nebo plazů teleportovaných z Jupiteru (jen tak mimochodem varan, pásovec a krokodýl vylepšený plachtou přilepenou na zádech:). Nejvtipnější na tomto "díle" je, že se bere šíleně vážně, což ještě zvýrazňuje strašné herecké výkony a děsivě špatné všecko ostatní. Ale odpad tomu prostě dát nemůžu, už jen za to že zlomyslný vůdce Ro-Manů se objevuje v nejstarším LCDčku jaké jsem kdy viděl:). ()

rogerkint

SPOILER: Celý film je vyprávěn optikou snícího dítěte, po úraze v bezvědomí. Což vybízí k otázce - je ten film tak debilní díky debilitě tvůrců, nebo je debilní záměrně, protože příběh vychází z dětského podvědomí? ()

darm odpad!

Incredible :) Maník se skafandrem na hlavě, vypadající jako kříženec gorily s medvědem se potácí po nějakých vyprahlých pláních v okolí skal a snaží se zabít poslední lidi na Zemi, kteří před ním utíkají.. Ale abych tomu dal pět hvězd, musel bych se tím bavit ještě víc.. Ale co jsem tomu maníkovi fakt záviděl, bylo to úžasný bublifukový rádio :o) ()

iommi

Geniálne z toho hľadiska, že by "to" dokázal natočiť každý blbec (čo iste nevylučuje, že pán Tucker blbcom bol). Má to však úplne odzbrojujúci záver, čo by mohlo vysvetľovať mnohé - veď komu z vás sa občas nesnívajú blbosti. ()

Lindiště

Rozhodně zábavné. Mimozemšťan v obleku jakéhosi lidoopa s potápěčskou helmou na hlavě zlikviduje všechno lidstvo na zemi a pak zmateně běhá po louce, aby dopadl ještě těch posledních pár přeživších postav. K dispozici má nejmodernější technologie, tj. papundeklová skříňka, ze které vylétávají bubliny. Dílo hodné Eda Wooda, hodnocení - buď odpad nebo 5 * , jinak to prostě nejde. ()

MarekT odpad!

Spolu s The Beast of Yucca Flats důkazní materiál, že Ed Wood rozhodně nebyl nejhorší režisér všech dob. Wood totiž byl i přes svůj antitalent filmový nadšenec, což se o autoru tohoto výtvoru říci nedá (navíc má, pokud je to vůbec možné, ještě horší triky). ()

Wallas

Opravdu, jeden ze snímků Zlatého Fondu Béčkové Tvorby, tohle je prostě film, který stojí za to být zhlédnut - bublifukové sci-fi efekty, lepenkový monitor, Parsky Smrti které mohou být odraženy jenom speciálním sérem který vynalezl poslední žijící vědátor na planetě, krokodýl s nalepenou ploutví na zádech, ale co mě naprosto dostalo, tak byla Space Platform držená na tyčce člověkem skrývajícím se v mlze. Jestli tohle neuvidíte, opravdu prohloupíte. ()

wafc

Ed Wood hadra. Totální psajko! Tlustá gorila s potápěčskou helmou. Kluk v Converskách. Bublifuky everywhere. Přeepická hudba! Sen aka nejhorší konec alltime. Skutečně největší bizarnost, co jsem viděl srovnatelná jen s Plánem 9. Rok 1953 a Michael Bay brečí závistí. Každopádně počkejme až nám nezvdělancům Radek88 sdělí, jaká těžko pochopitelná skrytá tajemsví toto veledílo obsahuje. ()

baruss odpad!

Pri tomto filme som si uvedomil, že ako som strašne ovplyvniteľný pri sledovaní filmov... Na filmy s nízkym hodnotením mám nízke nároky a na filmy s vysokým hodnotením mám vysoké nároky. Keďže už trochu poznám sám seba, svoj štýl, čo sa mi páči a čo nie predpokladal som, že uvedenému kultu Robot Monster udelím jednu hviezdičku. Že to bude nuda, ale žiadna tragédia. Tento film má ale všetko, čo na zlých filmoch nenávidím: herecká preafektovanosť, patetické scény, retardované dialógy (zrejme len človek s IQ 75 potrebuje aby mu bolo vysvetlene všetko do najmenšieho detailu 3 krát), slabá výprava. Ak by som mal niečo pochváliť bude to hudba. Jedno, čo mi dal tento film do života je, že filmy musím prísnejšie hodnotiť. V konečnom dôsledku, keď sa tak zamyslím, tak väčšina podivných rozprávok a béčkových filmov pre deti dosahuje podobnú úroveň. ()

Hillock odpad!

Robot Monster vypadá jako yetti s hromosvodem na květáku. Tehdy to nejspíš brali vážně, ale dnešnímu divákovi ten pohled musí vytvořit úsměv na tváři. ()