Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Sany33

Už som to asi viac krát spomínal a poviem to znova. Humor Rowana Atkinsona mi nesedí. Samozrejme že som sa pár krát zasmial, ale stále je to najväčší podiel stupidity a detinskému humoru. Nevdí mi nechutný humor ale vyslovená stupidita ma nerozosmieva. Vo filme sme mali možnosť vidieť aj nijakú tú akciu. Mihli sa celkom dobrí herci, čomu sa celkom čudujem. Pre Britov je to asi celkom vtipné, lebo ich konzervativizmus sa týmto filmom celkom prelamuje a stavia ho do novej roviny. Mne to nesadlo ale svojich fanúšikov si to určite nájde. 36% ()

blackJag

Dosledoval jsem to jen se sebezapřením a sirkami ve víčkách. Dva nebo tři úsměvnější fórky oproti zbylé vatě plné brebentění a scenárystické ubohosti. Po všech stranách nevyrovnaný boj o divákovu přízeň. Film beru jako stěžejní důkaz, že i herci s renomé Johna Malkoviche si nemůžou vybírat a v rámci udržení standardní životní úrovně berou kdejakou kokotinu, co se jejich agentům mihne před panenkami. Co dodat k obsazení? Atkinson je ztracený v bludišti scének Mr. Beana a Natálka má tak ještě fyzické přednosti, ne tak už ty herecké. 30% ()

MI-380

Někdy se vážně míněný film stává parodií, někdy je tomu naopak...jako třeba Anglický Honza. Vtipné parodie je tu maximálně čtvrtina, zbytek tvoří podprůměrná kriminální slátaninka. 50%. ()

Zagi20

Klasický anglický humor snoubený s komediální ikonou Rowanem Atkinsonem. Samozřejmě najdou se hluchá místa a pár trapných vtipů, u kterých se člověk pousměje jen tak aby se neřeklo. Ale jinak je to zábavná podívaná a rád ji zase někdy zkouknu. ()

Autogram

Fekálna komédia a to doslova, kde Mr. Bean robí príliš málo grimás, aby to bolo vtipné, alebo je až nesmierne vážny a to mu nesedí. Natalia, ako neherečka, prekonáva Atkinsona v herectve a naviac aj dobre vyzerá, ale ich spoločné scény sú akoby prišli z iných vesmírov. Príbeh s kráľovnou nasilu prehnaný a celý film pre mňa sklamanie na celej čiare. ()

Ravi

Atkinson v rukou britské tajné služby je skutečně nebezpečnou zbraní. Avšak pro diváka bohužel nevybočuje z vlastních kolejí. Ne, že by to bylo na škodu, ale postavit na tom celý film, mi přijde málo. Ale kdo má rád Mr. Beana, tak je to v podstatě Mr. Bean agentem MI7. 65% = 3/5 ()

P1tr

"Look a learn Bough". Johnny English rozhodně netrpí nedostatkem sebevědomí a ani nedostatkem humoru. Tento neschopný agent "náhradník" v podání Rowana Atkinsona je opravdu plný vtipných momentů. Dobře zahraná postava na tom má veliký podíl, ale ani scénář není špatný. Atkinson má stále v zásobě spoustu "ksichtíků" pro každou situaci a nebál se je tady použít! ()

Krasus

Film,který Britové neuvěřitelně ztrhali a já se ptám proč?Jednoduchý,milý,svižný a co je nejdůležitější přirozeně a nenuceně vtipný,ochucený o tři hvězdičky,Natalie je k nakousnutí a Aston Martin taky,jen je škoda,že na oboje niky mít nebudu. ()

Specs

Hlášky: Johnny: - "Zažil jsem výsadek v poušti Kalahari, Boughe. U sebe jsem měl jen kartáček na zuby a balíček citrónového šumáku." & Johnny: - "Boughe! Změna flámu." Bough: - "Cože?" Johnny: - "Já..." Bough: - "Obávám se, že nerozumím." & Lorna: - "Sir Johnny English." Johnny: - "Její Veličenstvo projevilo vděčnost." Lorna: - "Taky chci být vděčná." ()

ssfan

Perfektně natočený film, s mnoha vtipnými okamžiky. Rowan Atkinson ukázal, že je skutečně výborný herec. ()

spikey1

Rowan si tuhle roli nadělil po tolika letech u Beana že se mu musí odpustit všechny minely které se v tom snímku objevují. v podstatě to šlape a to je fajn. ()

Masrii

Tady jde vidět, že ze sebe Atkinson asi nikdy nevypraví víc než hlupáka, jehož role mu připadla nadosmrti v Mr. Beanovi. Ale tohle mi vážně nevadí. Film je sice hloupý, ale na druhou stranu se u něj i docela pobavíte nad tím, co vše English dokáže zvorat. 70% ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce