Bozvav

Toto pokračování nezhynulo na úbytě jen díky skvělému výkonu Johnnyho Deppa a sympatické smrti Roukeho. Jinak děj kašovitý, nestravitelný, dialogy blbé jak vánoce na Sahaře a akce tak zmatená, že by se v ní nezorientoval ani akční účetní z finančáku. Nicméně trochu z nostalgie a k vůli Johnnymu dávám tři ukoptěné hvězdy. ()

Dement

Opravdu velké zklamání, bohužel to nezachránily ani hollywoodské stars...je to jaksi zmatené a přeplácané. El Mariachi a Desperado se s tímhle vůbec nedají srovnávat. Kam se poděl vtip, elegance a šťáva z předchozích dvou filmů?? ()

Puol

Veľké sklamanie. Neviem čo si vlastne o tom ultratalente R.Rodrigueza myslieť. Prekombinovaný film so zmäteným Johny Deppom, ktorý tu hrá nechtiac hlavnú úlohu. ()

zelda82

No po Desperadovi jsem teda cekal mnohem vetsi jizdu. Sice tu hraje spousta znamych lidicek (hlavne Johnny Depp je super), ale dej stoji za starou backoru a nebyt tech nekolika hezkych prestrelek, stal by tenhle film uplne za pendrek. ()

wictoria

mně se líbil spíš Desperado, ale jednu hvězdičku přidal manžel, má tento film moc rád. Vždycky má potřebu si to v klidu vychutnat "na plné pecky" kvůli hudbě :-) ()

robo7773

*** (68 bodov zo 100) Po dopozerani filmiku prislo trochu sklamanie z celkoveho posobenia filmu. Vzdy po nejako volnom pokracovani nejakej filmovej klasiky ako bol desperado sa naskytuje otazka porovnavania. Ked sa na to pozrieme z tohto hladiska tak bude hned vsetkym jasne ze pokracovanie zostalo daleko za uvodnou snimkou. ()

sadlokan

Lepší falešnou ruku měl již komisař Juve ve Fantomasovi.To byl velkolepý film,todle je brambo(s)račka.A sory,po hoďce sem to vypnul,takže jestli je big finále,tak příště. ()

mala_kea

Hodně špatné "pokračování" Desperada. Johny Depp se zde předvedl jako totální lůzr, který o takovýchto filmech nemá ani páru, jak by to měl zahrát. Navíc režie je děsný klišé, který snad ani nemůže být horší. ()

Hapretor

No tohle už Robert Rodriguez fakt přehnal. S atmosférou předchozího filmu to nemá nic společnýho a ten děj je na nic a stejně tak i herecký výkony. Dost úlet, pane Rodriguez, že?! Dal jste si tripa? ()

John8

Tohle že je pokračování Desperada? Keci Keci, kde je akce? Všude prezentovaná Salma Hayek se oběví jen ve flash-bacích, prostě takhle ne. A to s tím prezidentem? koukal jsem na to 2x a stejně jsem to nepochopil (ale možná to bude tím že jsem ani nechtěl) *** za střelbu Johnnyho Deppa ()

kkarx

Černá akční komedie nebo temný politický thriller? Odpovědí je kombinace obou. Překvapivě je to dost povedený mix a nečekal jsem, že by mě to mohlo bavit od začátku do konce. Dobře jsem se u toho nasmál, protože je to v mnoha ohledech dost vtipně bizarní a akce je absurdně (skoro až komixově) přepísknutá. Mickey Rourke s čivavou neměl chybu. :) Rodriguez umí vytvořit neskutečně hutnou atmosféru a zbývá doufat, že ještě natočí něco, kde by tuto schopnost ještě lépe uplatnil. ()

agassi68

Príbeh bol tentokrát v úzadí. Prím hrala muzika a charizma Banderasa s Deppom. Iglesias tam bol navyše lebo keď na prilákanie nežnejšej časti publika nestačia tí dvaja, tak už nepomôže ani božský Kája. Nápadmi scenár nehýril a tak sme svedkami trošku obmenenej prvej časti. S takýmto hereckým potenciálom škoda.. ()

Folky

Bez Deppa by to bylo na dvě hvězdičky, protože je v tomhle jediná zajímavá postava. Banderas nudný a překvapivě ani Dafoe jako záporák za moc nestojí. O scénáři nemluvě. Prostě jedna velká nuda. ()

čmelda5

Klasický námět- chlápek, co mu jinej chlápek zabil ženu a dítě, chce pomstu. Potom vzpoura a vražda prezidenta. To jsou dva prvky, který si z filmu pamatuju (ještě aby ne, když je to hlavní zápletka filmu) a který mi ještě dávali smysl. Přišlo mi to až moc překombinovaný, ztrácela jsem se, kdo je "zlej" a ke komu patří, co má za úkol. Ale u některých scén jsem se i zasmála, pár jich bylo celkem nepěkných. Je to průměrný film, co nenadchne, ani neurazí. Možná bych dala hodnocení nižší, ale protože tam hraje vždy okouzlující a perfektní Johnny Depp, dávám 3*. ()

Raziel_cz

Po výborném Desperadovi rozhodně pořádné šlápnutí vedle. Nebýt Deppa, pravděpodobně bych si na tenhle snímek ani nevzpomněl. ()

Mahoney.

Ja neviem ale podľa obsadenia mi to znelo ako strašný trhák. Hlavne kvôli Banderasovi a Deppovi. Nuž napokon mi to prišlo ako slabý priemer.. ()

MickeyStuma

Johnny Depp je tentokráte ten, co na sebe strhává veškerou pozornost. Jeho výkon je úctyhodný a myslím i překvapivý. V tomto pokračování je daleko více Hollywoodských hvězd, což akorát tak způsobilo ztrátu oné kouzelné mexické syrovosti. A je to škoda. Akčních scén a brutality tu je sice požehnaně, ale přeci jen to celkově působí poněkud slaběji. Za 'Desperádem' se to jen šourá a snaží neuškodit. Zkrátka je to takový chudý příbuzný. Ale bez znalosti 'Desperáda' je však snímek příznačný, plný odkazů a žánrových tradic. Inu, když se podíváme pokaždé z jiného úhlu, působí vše pokaždé jinak. Kouzlo nechtěného? ()

figliar

Klasický Robert Rodriguez, so všetkým čo k nemu patrí, takže čakajte veľa strieľania, krvi, pádov a skokov. Ale v tomto prípade hlavne zbytočne veľa hercov a nesúvisiacich príbehov. Salma Hayek cez pol promo plagátu iba odkazuje na trilógiu o El Mariachim, Banderas je o poznanie starší a pomalší ako v Desperade, takže pravým hrdinom je Johnny Depp. Nesympatické obsadenie do vedľajších rolí v poddaní napríklad Iglesiasa či Dafoea dokazuje, že Rodriguez chcel v tomto prípade iba ťažiť z predchádzajúcich filmov a narýchlo zlátal príbeh, v ktorom sa povestný gitarista konečne pomstí. K tomu nepochopiteľná kamera a strih, z ktorého tak maximálne bolí hlava. Ukončenie celého filmu vtesnané do piatich minút, ktoré však ani trochu nedáva logiku, to už je trocha prehnané. Ak by predsa len bolo viac času venovaného agentovi CIA Sandsovi (Depp), film mohol byť o triedu lepší. ()