Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,489,888Tržby Celosvetovo $-(14.3.2010)

Skvěle obsazené a poměrně zábavné, občas, když si při tom představujete, že je to zákulisí natáčení třeba Ordinace v Růžové zahradě nebo něčeho podobného. Herecká paleta až obdivuhodná. Za ten český distribuční název by si jeho autor zasloužil minimálně týden kapání horkého vosku na koule.(16.3.2017)

Jakmile k nám soudruzi Jihoameričani začali dovážet ve velkém svůj hlavní vývozní artefakt – telenovely, u některých jedinců se začali projevovat jisté známky kopřivky na tenhle žánr (včetně mě). I když v tomhle filmu nejde přímo o natáčení telenovel, ale jejich bratrských nekonečných seriálů typu Tak jde čas a podobné, kopřivka se nakonec neukázala. Míra parodičnosti nebyla překročena a tak se místy trocha trapný děj hnedka zas vyžehlí nějakou tou trefnou hláškou či bleskovým dialogem. Film je plný nadsázky a nerealističnosti celého toho děje co před kamerou vzniká, ale ruku na srdce, tohle ty skutečný seriály mají bez nadsázky. Trochu zvláštní výběr herců jimž dominují oscaroví Kevin Kline a Sally Fieldová. Ve filmu se to pak dalšími známými jen hemží, nepřehlédnutelnou je pak „štěkařka“ Kathy Najimy, jejíž postavu lze minout jen s 20ti dioptriemi na dálku. Jediný co autorům trocha neprošlo, to jediný bylo udržení trapnosti v hranicích ironie. Ale vono škrt a prd a trochu se to splašilo a trapnost zbytek filmu převálcovala. Choreograficky zvládnuté na jedničku. Kamerově taktéž. Ale i tak je to jen průměr na nebi komediální parodie.(1.10.2004)

• danecek24

49. Zlatý Glóbus za rok 1991 - nominace (1) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Kevin Kline(14.12.2008)

Absolútne nechápem distribučný názov Bublifuk, no ale dobre. Komédia, ktorá si ešte trhla ozvenu kvalitných bláznivých rokov osemdesiatych a je taká trafená, hyperbolizovaná a chaotická, že som sa pri nej dobre zabavila :-)(8.8.2014)