• Aluska88
  ***

  Tak u této ztřeštěnosti jsem se nemálo zasmála. Má skvělý drive, přemíru vtipných scén a bezchybné herecké obsazení. Sally Field mi byla vždy sympatická, zatím jsem ji však neviděla v ničem, kde by její postava byla tou hlavní. Zde svou rolí neuroticky labilní herečky zcela zářivě exceluje a strhává na sebe veškerou diváckou pozornost. Fešák Downey, seriózní Kline, šikovná Shue a profesionální Whoopi pak úspěšně obstarávají hlavní vedlejší herecké party. "Miláček celé Ameriky ke mně v noci leze po okapové rouře", "Máš rudé oči." - "Jsem nachlazená." - "Ne, ty hoříš vášní." :)(14.1.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,489,888Tržby Celosvetovo $-(14.3.2010)

 • Jacinda
  **

  velice nevýrazné, ale hezký odkaz na "staré" časy(13.1.2011)

 • nash.
  ****

  Vydařená parodie na televizní seriály a telenovely s řadou skvěle vygradovaných scén parodujícch obvyklá klišé této pokleslé televizní zábavy způsobem, který by snad mohl působit jako spolehlivé očkování....(25.7.2004)

 • Petrasuvicka
  **

  To byla blbost :D, ale takhle nějak si představuju, že to chodí u každýho nekonečně dlouhého seriálu v USA a u nás co se týáče Ordinace v růžové zahradě(22.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace