• danecek24

49. Zlatý Glóbus za rok 1991 - nominace (1) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Kevin Kline(14.12.2008)

• Ded@M@tes

Film o natáčení úspěšného seriálu, kde scénář píše Robert Downey Jr.. Jenže nakonec se děj nečekanou improvizací změní. Celkově vzato jsem se moc nebavil. ( Hodnocení: 4/10 )(20.4.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $36,489,888Tržby Celosvetovo $-(14.3.2010)

Tak u této ztřeštěnosti jsem se nemálo zasmála. Má skvělý drive, přemíru vtipných scén a bezchybné herecké obsazení. Sally Field mi byla vždy sympatická, zatím jsem ji však neviděla v ničem, kde by její postava byla tou hlavní. Zde svou rolí neuroticky labilní herečky zcela zářivě exceluje a strhává na sebe veškerou diváckou pozornost. Fešák Downey, seriózní Kline, šikovná Shue a profesionální Whoopi pak úspěšně obstarávají hlavní vedlejší herecké party. "Miláček celé Ameriky ke mně v noci leze po okapové rouře", "Máš rudé oči." - "Jsem nachlazená." - "Ne, ty hoříš vášní." :)(14.1.2011)

• Marek1991

Veľká šialenosť. Začínam si myslieť, že sa chceli pripodobniť nejakým balkánskym filmom. Lenže to nevyšlo a vznikla z toho akási zlátanina, plná hystérie, nudy, nevkusu a nevtipu. Síce pár gagov tam bolo a aj som sa nakoniec zasmial, čo u mňa zachránilo aspoň jednu hviezdu a najmä príbeh bol nakoniec ako tak zaujímavý, ale ozaj to bol z väčšej časti útok dynamikou a akýmsi nesúvisom scén na diváka. Táto paródia na seriály a telenovely nakoniec nedopadla zmysluplne a tak ako nejaké tornádo prišla, tak aj odišla.(5.10.2012)