Tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Zděšení mladíci netuší, jak si se situací poradit. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit těla. Jenže napřed musejí sehnat auto. To se jim nakonec podaří, ale jejich problémy tím zdaleka nekončí. Vychytralý podvodníček totiž prodal mladíkům vůz nájemného zabijáka, který se ihned vydává po jejich stopách... (Magic Box)

bond35

po pozretí som zostal tak trochu zaskočený, sám neviem ako to ohodnotiť. keď človek čaká niečo super ako boli snowbordaci tak to nie je až také ale ako oddychová komédia na večer sa to dá ()

FilipRobin

Tak tohle je fakt hustá parodie. plná hlášek hodnejch zapamatování! "Tak Honzo můžu mít první přání, už vod spoda cejtim trávu tak bych si dal šluka.", "Víte táta vždycky řikal kámošúm a chlapům s velkým ptákem v černý kápi nikdy nevěř" " atd.. prostě supr ()

BiKeRr

Myslím že tvůrci byli studenti zlínské filmové školy a jelikož jsem ze Zlína a občas sem ve filmu zahlédl známé misto, plus fakt že se mi nezdal až tak špatný ,, dávám dvě hvězdy. ()

BulkaNeAsi

nechápu Vaše hodnocení...brak je proste brak...hlášek jsem zde našel nezpočet...smal jsem se takrka v pravidelnych intervalech...chvilkama je to tak pitomy az se proste clovek musi smat...navic prolozeni dialogu ktere se kryji..nijak spolu nesouvisi a to vse zahaleno v marihuanovem dymu...me to bavi...85% ()

eNesiss

Pro někoho zřejmě opravdu Brak.. Pro mě rozhodně ne.. Hlášky z tohoto filmu odříkávám zpaměti. Líbí se mi jak do sebe vše zapadá,poslední scéna je nepřekonatelná. Vše je takové jak má být. troška černého humoru nikdy neuškodí :)) ()

JARDAHONDA odpad!

Neotřelý snímek, který nabízí tuto sračku konzumní společnosti mladých tenagerů.. " Ani co by se za nehet vešlo " mě neoslovilo !! 0 % ()

tere_z5

Budu sice opakovat již zmíněný koment a to, že nechápu hodnocení více než poloviny uživatelů. Jen málokdo si uvědomí, že se jedná o studentský film. A né každý pochopí, že se jedná o parodii na několik filmů a to nejen z naší české tvorby.- a zbytečně bere tento film vážně. Né každému studentovi se poštěstí sestavit tak hvězdnou sestavu - né jen hlavních rolí - ale i ostatních. V Braku nenaleznete jen známé tváře jako je Bára Štěpánová, Jiří Korn, Miroslav Moravec ale třeba dětskou hvězdičku ( někteří by si mohli vzpomenout na seriál mého mládí z čt1 "Kde padají hvězdy" ) Vladimíra Škultétyho. Netřeba zmínit Paulu Wild, která podle všeho tak težkou roli neměla :) Líbí se mi kamera, líbí se mi děj, líbí se mi obsazení, miluju soundtrack,.. film jsem viděla NĚKOLIKRÁT a nemyslím si, že to bylo naposled. Je to jeden z mála filmů u kterého se zaručeně vždy zasměju:) "Ta mrcha tady vysypala ňákej hořčík nebo co ty vole, já tady ani nedejchám, abych vole vašim tam ten namachrovanej stolek něčim nepodělal. Kurva, ona tady nechá takovej bordel, do prdele!" " Dyť vona je mrtvá vole!" .. " To sem posral, ty vole to sem posral, já sem šukal s mrvolou, ty vole, to sem nekrofil no.. sem.. a to ani nevím co to znamená".. a takhle bych mohla pokračovat donekonečna. TOP film, kterej rozhodně doporučuju :) 100 % ()

Chobotano

Vynikající kultovní záležitost, kterou jsem shlédl několikrát a už teď se těším, až ji ještě několikrát shlédnu znovu. BTW: Úctyhodný počet odpadů! a jednohvězdičkářů zase jednou ukazuje, kolik nadhledu, smyslu pro vtip a erudice se skrývá v hodnotitelích na csfd :-) Jděte do prdele, zakyslíci! ()

strpozdiv

Kouzlo nechtěného? Fakt nevim, ale tenhle brak mi neuvěřitelně sedl. Všechny postavy, ty absurdní situace a pitomé dialogy...dával jsem to i dvakrát denně. Vlastně, když teď píšu koment, tak mam chuť si to zase pustit. Rize českej soundtrack bezvadně funguje. Kdo ale bude hledat nedostatky, tak určitě najde. ()

Binkys

Co to je??? Ani ve dvě hodiny ráno na noční šichtě se na to nedalo dívat, opravdu ne! Naservírovat takový film je urážka českého diváka. ()

JBpivosaj

Pro můj humor je do dobrý, parádní hlášky, vtipný, jednoduchý, prostě fajn komedie a není třeba nad tím nějak přemýšlet, ano neni to nikterak super filmová scéna, ale to se snad ani od toho prostě čekat nedá. Takže jen, tupě zírejte a uřivejte si to, bez přemýšlení a bez nějakých nároků. Co tady čtu komenty, tak mi přijde, že na to někteří čumí a mají očekávaní jak od Hobita, kterej mimochodem byl o hodně nudnější ! Takže nečtěte tyhle lejna a udělejte si svůj názor :-) ()

Revelate_17

"Tohle přece nemůžou myslet vážně?" Ano, správně, nemyslí - a tak musíte tenhle film brát a budete se dobře bavit :) Hodnocení odpad si rozhodne nezaslouží, film se ze sebe nesnaží dělat něco úžasného, on prostě jen je - berte ho, nebo ho nechte být. Je vtipný ( i když někdy až křečovitý, vzbuzující pravý opak, to tedy bohužel), střílí si sám ze sebe. Takže mi opravdu vadí spousta komentářů, která film hodnotí tak kriticky. Je to studentský film, tím si vysvětluju ten trochu šílený scénář a hlášky - ale nakonec proč ne? Svoje diváky si našel a najde. Co se týče obsazení - ve filmu tehdy mladičký Ondřej Nosálek, který zde ztvárnil postavu slaboduchého Karla, mezitím vyrostl v šikovného tanečníka a divadelního herce - zkuste zajít do pražského Divadla v Celetné na některé z představení skupiny Veselé skoky a budete příjemně překvapeni. ()

SONNY07

Souhlasím, že je to skutečně, velice špatný film, rádoby COOL, rádoby IN, ale ta snaha je tam přehnaná, amaterská, neprofesioální. Jedinou světlou stránkou je zde Jirka Kornůj a Michael Viktořík, jinak amaterské herecké výkony a naprosto vyhozené peníze. Ale možná to byl záměr - proč jinak by se jmenovalo "Brak" (pak jsou to skutečně vyhozené peníze). ()

Drslw

Nomen omen. Howgh! (1 hviezdicka za to, ze som to nevidel do konca, cize rezerva na to, ze sa tam stalo daco zaujimave) ()

krpik

Buď jsem nepochopil smysl tohoto filmu nebo nevim proč mě nezaujal.Kluci sedí hulí trávu,pijou pak si najmou prostitutku ta zemře ,odvezou ji pryč a je konec ()