Bujarý Rob Schneider byl ve svém životě gigolem, byl i zvířetem, ale teď ho kouzlo promění v něco, čím nikdy předtím nebyl - stane se ženou! Jessica Spencerová je ta nejúžasnější a nejpopulárnější holka ve škole. Utrpí však pořádný šok, když se probudí v těle třicetiletého, nuzně žijícího muže (Schneider). Rychle zjistí, že život není zdaleka tak jednoduchý! Zvláště pak když jste dívkou, která si potřebuje každé ráno holit plnovous. Jessica zkrátka musí najít způsob, jak se proměnit zpět do své holčičí podoby, a také jak přesvědčit své přátele o tom, že ten chlap je vlastně ona. Od tvůrců filmu Deuce Bigalow: Male Gigolo a Zvíře přichází divoká komedie, kterou si může vychutnat každý - bez ohledu na to, jste-li muž či žena. (Warner Bros. CZ)

lady01

Na komedie většinou musím mít náladu a zjistila jsem, že ne vždy mě pobaví to, co by pobavit mělo. Ale tenhle film je přesně to, co mám ráda a viděla jsem již několikrát a vždycky mě to pobavilo... :-) ()

Extrakritik

Jako na 5* to neni,ale tenhle film jsem viděl tak dvacetkrát.V tý době jsem byl hrozně zamilovanej do Anny Faris,takže filmu trochu přidám. ()

zdeny99

Ani se nedivím, že nechtěl zpátky do mužského těla. To by bylo tak krásný se ráno probudit s kundou jako ženská. :D [17183. hodnocení, 265. komentář, 53%] ()

Johnny

Žiadna veľká veda, proste jeden ústredný motív a kopa situačnej komiky naokolo. Ale treba uznať, že Rob Schneider je vcelku ksicht a že dokáže pobaviť. ()

Krchy

Ano, je to pakárna. Strašná. Seděli jsme jednou se spolubydlícím na bytě, chystali se učit a začínal tenhle film. Skončilo to tak, že jsme se dodívali až do konce a smáli se tomu jako blázni. Dílem těm vtipům, dílem tomu, jak je to všechno uhozené. Navíc je tu Rachel McAdams. Pod tři prostě nemůžu. ()

lu-cinka

a věděli jste, že sem si můžete schovat trávu? jednoduchá sranda. nemusíte nad ničím přemýšlet prostě se jen dívat, zbytek přijde. škoda toho konce. Asi nevěděli, jak to zakončit - tím nemyslím 'happy end' ale jak je to ke konci utahané... ()

Jeand´Boa

To že dávám "pouhé" tři hvězdy, neznaméná, že bych se k tomuto filmu rád nevracel ... naopak, jde o překrásně ztřeštěnou komedii, u které když se divák nechá jen unášet a bavit, přestane časem přemýšlet nad tím, že ty dívčí pubertální vrtochy hraje vlastně chlap, prostě to náhle nijak není divné... Schneider opět potvrdil, že jeho pitvoření má v sobě celkem talent... ()

Dimo

Roba Schneidera mám prostě rád! Takže ano, uznávám, je to krávovina, ale relaxační krávovina, u které jsem se smál, bavil a tak, no. ()

AxelWers

Taká bežná komédia pre teenegerov, ktorá skráti čas, keď to človek potrebuje. Nič extra, ale určite taký bežný štandard, ktorý stačí. ()