Vražda mladého gangstera Po Singa odstartuje krvavou lavinu s nečekanými následky. Zatímco Ch'u Sing, vůdce čínské mafie v Oaklandu, pověří zástupce Kaie objasněním synovy smrti, vůdce konkurenčního černošského gangu Isaak O' Day zadá stejný úkol svému zástupci Macovi. A totéž je odhodlán odhalit také Poův bratr, bývalý policista Han Sing, který uprchne z hongkongského vězení. Isaak se sice zaručí Ch'uovi, že jeho lidé nemají se smrtí jeho syna nic společného, a dohodnou se na pokračování obchodních vztahů, přesto však pošle Maca, aby chránil jeho dceru Trish. Dívka pracuje v butiku Hadí oheň, a právě sem zavedou stopy Hana. Zatímco Isaak jedná s investorem Vincentem Rothem o prodeji pozemků na pobřeží, v jeho rajónu exploduje holičství i s majitelem a jedním zákazníkem. Ukáže se, že nechtěl prodat svůj pozemek. Vzápětí je zavražděn Isaakův syn Colin i s milenkou. Válka mezi gangy je na spadnutí. (TV Nova)

_aandyy_

Vyloženě akční film, perfektní podívaná pro chlapy i díky Aaliyah, která mě společně s rapperem DMX přinutila se na tento akčňák podívat. Jenomže vidím tady jeden zásadní problém: tento film nemá duši! Nemá duši, ani sebemenší význam, smysl nebo poslání... U jeho sledování se dá dělat spousta jiných věcí než být nalepený na obrazovce. Dvě moje oblíbené hvězdy mě prostě nemohou přinutit k tomu, abych dala víc než 1 * a také k předsevzetí, že se na film ještě někdy podívám :) ()

web-dat

Dost dobrá hudba - soundtrack skvělí. Bojových umění poskrovnu - a když už nějaké tak Afro to jistí :D - finální scéna stála za starou belu ! :-( ale dalo se na to dívat .. hold žádný zázrak ()

biergof

Jet Li přijel do USA natočit pár kousků, odplivl si a zase hezky vrátil do bambusové chýše. Nikdo mu ale nevezme, že se zapsal a jeho filmy vám z kebule jen tak nevymlátí ani Budha. Mlátí vůbec budha lidi? ()

Shanen29

Průměrný akční film,který postrádá ten správný drajf,škoda jen těch prodloužených trikových scén pane režisére,to opravdu ubírá na hodnocení,vždyt mistr LI NIC TAKOVÉHO NEPOTŘEBUJE!!. ()

celticek

Dnes večer další děs a hrůza. Aaliyah je krásná, je jí škoda, v tak mladém věku zakalit v letadle. Jet Li jako Romeo? To snad ne:) A ty PC triky byly jak z 486ky. Ale lepší jak Účastníci zájezdu nebo Trhala fialky dynamitem. ()

Clark_Kent

Na Romeovi jsem tenkrát byl v kině úplně sám. Pro mě velká srdcovka bojových umění vůbec. Vtipnej bonus byl, když začal vždycky remcat černej tlustoch Anthony Anderson /Maurice/. To jsem se opravdu lámal. ()

curfew77

Čistoskvoucí (příběh, scénář, dialogy, režie, vedlejší role) béčko, které z prokleté říše napoprvé provždy zapomenutelných záležitostí vytahuje pouze Jet-Li. Za to, že umí sám film postrčit o dvacet procent výš, by si nástupce Jackieho Chana zasloužil role v onačejších bijácích, s výjimkou Smrtonosné zbraně 4 se mu to ale, pokud vím, zatím nepoštěstilo. Zbývajících pět procent navíc za ucházející stylovou hudbu, tudíž 65 %, ale to ještě opravdu hodně, hodně velkorysých. ()

milanhanic

Jedná se o pěkný akční a dá se řict i komediální snímek. Černí proti žlutejm. Hodně připomíná Romeo a Julii, to se nedá popřít. ()

helrohir

Jediný aspekt, ktorý robí z tohto filmu pozerateľnú záležitosť je Jet Li, ale tým viac ma štve, že svoj potenciál v rámci americkej produkcie dehonestoval v takýcho srágorách s raperskými nehercami. ()

subic

Gangy černochů a gangy asiatů, to nejde moc dohromady. Takže se navzájem vyvraždíme. Pokud jde o akci, tak ta když je, tak je slušná. Příběh je ale jinak velmi plytký a paměťová stopa se velmi rychle vytrácí. ()

Brano

Nemastné, neslané. Pár dobrých akčných scén a to je tak všetko. Gang v ktorom sa nájde zradca, ktorý zabije šéfovho syna a ten bude chcieť nájsť vyniká. Do toho sa zamieša ešte jeden Číňan, ktorý tiež prišiel o svojho brata zo susedného gangu. Od začiatku strašne predvídateľné. Od prvého momentu som už vedel kto je ten zradca. Nijak originálny scenár, nebyť Liho, tak by som siahol aj po nižšom hodnotení. ()

The Graduate odpad!

Další z nekonečné řady průměrných až podprůměrných filmů, které sem zdařile lifrují TV Nova a Prima. Naprosto stupidní děj i totálně nelogické "bojové" scény tvoří zcela jasný odpad. Věnovat byť jen pár minut sledování podobných krávovin je naprostá ztráta času. ()

johnsnow

Nuž Jet li je super ale tu je prúser v tom, že väčšina akčných scén má matrixovské CGI doplnky ktoré sú zbytočné, to za prvé, a za druhé to má po kokot spomaľovačky, čo nie je nutne na škodu ale zatiaľ čo taký Snyder alebo Waughn s nimi pracovať vedia tak Bartkowiak ich sem trepe tak veľa až je z nich rušivý element. ale okrem toho sa to dá zniesť a Aaliyah je kočena, škoda jej :(. Za silné 3* to ale bude. ()

Marg

Lehká inspirace Romeem a Julií by byla zajímavá, kdyby fungovala líp chemie mez Aaliyah a Jet Li. Je zde pár dobrých vtípků, průmerné bojové scény okořeněné rentgenovými záběry, ale přišlo mi to takové nemastné, neslané. ()

Flix

Přechod Jeta Li na americkou scénu mu jistě přinesl větší finance, kvalita jeho filmů však výrazně klesla. Nechápu proč musí tento film oscilovat mezi nějakou rádobykomedií a svárem dvou rodin, který se hodí spíš do dramatu. Část bojových scén je navýsost trapná. Všechno dovršuje nerealistický skok v závěrečném souboji, z něhož přímo čiší počítačové efekty. Nejlépe by bylo, kdyby Jet Li dbal na propracované filmy s dobrými scénaři a nenechal se verbovat do nějakých hiphopovských spatlanin... ()

smrtubohem

a) není pravda, že v hlavní roli uvidíte Jela Li, místo něj uvidíte samý negry. b) není pravda, že je to dobrý film, ve skutečnosti jde o nejhorší film s Jetem, k čemuž velmi výraznou měrou přispívá atmosféra(a konečně i někteří černí "herci") ne nepodobná Lovci policajtů(nadělalo to Seagalovi stejnou škodu, jako Romeo Jetovi) c) Jediným důvodem, proč nehodnotím jako naprostý odpad je závěrečný souboj. ()

Idealista

Nechápu proč zde "hraje" Jet Li , když zde nemá prostor pro své bojové schopnosti . Mohli zde obsadit kohokoliv , naučit ho pár chvatů a zbytek dodělat počítačem . Výsledek by byl stejný . A.B může režírovat tak nanejvýš S.sádlo Seagala . Příběh je dost jednoduchý a příliš roztahaný . Plný pro mně nesympatických postav .To samozřejmě u akčňáku zas moc nevadí , ale jen tehdy jestli je tam spousta skvělých akčních scén - a to není zrovna ten případ . ()

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera