Vražda mladého gangstera Po Singa odstartuje krvavou lavinu s nečekanými následky. Zatímco Ch'u Sing, vůdce čínské mafie v Oaklandu, pověří zástupce Kaie objasněním synovy smrti, vůdce konkurenčního černošského gangu Isaak O' Day zadá stejný úkol svému zástupci Macovi. A totéž je odhodlán odhalit také Poův bratr, bývalý policista Han Sing, který uprchne z hongkongského vězení. Isaak se sice zaručí Ch'uovi, že jeho lidé nemají se smrtí jeho syna nic společného, a dohodnou se na pokračování obchodních vztahů, přesto však pošle Maca, aby chránil jeho dceru Trish. Dívka pracuje v butiku Hadí oheň, a právě sem zavedou stopy Hana. Zatímco Isaak jedná s investorem Vincentem Rothem o prodeji pozemků na pobřeží, v jeho rajónu exploduje holičství i s majitelem a jedním zákazníkem. Ukáže se, že nechtěl prodat svůj pozemek. Vzápětí je zavražděn Isaakův syn Colin i s milenkou. Válka mezi gangy je na spadnutí. (TV Nova)

kobe6

Ježiši kriste. Všechno špatně. Když tuhle sebranku dali do akční komedie, dalo se na to koukat. Ale postavit film na nejhorším herci všech dob? Navíc film, který působí trapně vážně s chytrýma kecama? Akce u které se smějete? AAliyah zase zachránila další vhození odpadku do smetí. ()

Hanes88

V tomhle filmu se mi Jet Li opravdu líbil. Byla to dobře nabitá akce se slušným dějem. Se zájmem jsem dokoukal až do konce, takže takový zlatý průměr. 60%. ()

Marys

Takéto filmy sú podľa mňa celkom fajn. Možno som to čakal o niečo temnejšie a herecky profesionálnejšie, ale inak som mal z toho fajn pôžitok. Záverečný súboj mi trochu pripomenul scény z Mortal Kombatu formou hudby, prostredia a rozostavenia bitkárov, zaujímavé mi prišli "rontgenové scény" a taktiež záver, kedy som nevedel úplne stopercentne, kto zomrel (hoci tušil som správne). Inak skrátka fajn. ()

Yardie

50%. Celkem o ničem. Příběh naprostá klasika. Nicméně zde podána naprosto fádně a řekl bych až téměř nudně. Atmosféra filmu v podstatě nulová, nějaké napětí tam nebylo. Akce také příliš ne. Film prostě tak nějak běžel, v podstatě se nic nedělo a byl konec. Takže drama to nebylo určitě, krimi už vůbec ne, o thrilleru nemůže být řeč a akční tak na polovinu. Prostě jeden film z mnoha, který ničím nezaujme. Howgh! ()

mira007

Kungu-fu hvězda a čokoládová zpěvačka, která po natáčení umřela - to je asi to jediný čím se tenhle film zapsal do historie. Není špatný, ale u filmů s tematikou bojových umění nemám rád počítačové triky - abych obdivoval někoho kdo umí akrobatické triky , tak mi vadí digitální steroidy. ()

Vesecký

Byl jsem jenom zvědav na Aaliyah, jinak šlo o klasický akční trhák, který měl na rozdíl od řady jiných určitou dějovou náplň, asijským bojovým uměním nerozumím a neholduji jim. ()

Hadati

Je to nejlepší film s Jet Li, jaký jsem zatím viděl. Souboje vypadali celkem dobře, až na kreace tipu ala Tygr a drak. Do tohoto filmu se vůbec nehodili a vypadali dost směšně. ()

Wardan

Zábavný oddechový akčňák s mým oblíbencem Jetem Li, který je tak dobrý bojovník, že rozhodně nepotřebuje žádné počítačové úpravy. Příběh pitomý a Bartkowiak není moc dobrý režisér, ale ví kam postavit kameru a akci zvládá dobře, a tak mi to ani moc nevadí. Pohodové tři hvězdy. ()

Snake.Charmer

Do předvídatelného a nikterak originálního scénáře jsou zasazeny opravdu lahůdkové akční scény v kterých kraluje i jinak sympatický Jet Li. Navíc má film ještě stále příjemnou doznívající atmosféru 90. let. Když přistoupíte na premisu, že cesta je cíl, nemůže vás tento film zklamat. ()

Narciska

Na tomto filmu mi kupodivu nevadí herci, jejichž síla nespočívá v herectví (s výjimkou skvělého výkonu Delroye Linda, který hraje otce hlavní hrdinky), ani jednoduchá zápletka znesvářených gangů a předvídatelnost děje. Bojové umění ve filmu má silný potenciál okouzlit. Tak zásadní problém je ten, že zatímco se mělo napětí stupňovat a za rozuzlením člověk hledá něco víc, nedostane víc než scénář hozený do koše a velmi schématické zakončení. Na druhé straně oceňuji naopak velmi nevtíravou podobu love story! ()

Bozvav

Slušná akční podívaná, která by snesla kratší stopáž a méně zamotaný scénář. Jet Li je neskutečnej borec a ostatní taky ušli. Za mne 65%. ()

Deleatur

Už od začátku bylo znát, že režisér je bývalý kameraman. Příběhově to byla slušná akční krimi o dvou znepřátelených ganzích - jednomu černošskému a jednomu asijskému. Tvůrcům budiž ke cti, že dcera černošského bosse a syn asijského si pouze vypomáhali, protože při vší úctě k Jet Limu k milovníkovi měl daleko. A při svém tréninku snad nemá zapotřebí tak okaté (nepřirozené držení těla) používání závěsných lan. Ale zase moc pěkná čínská verze bezohledného amerického fotbalu a ukázka, jak si má poradit ctnostný bojovník, když nechce bít holku (byť nájemnou vražedkyni), ale má po ruce jinou pružnou slečnu. // 52% ()

derek007

Bylo pěkné vypnout na dvě hoďky mozek a užívat si smršti kvalitních rvaček. Ani vlastně nevím, o čem že to bylo. Asi o lásce, co?:) ()

Lindushka

Úplne o ničom film s peknými bitkami a sympatickým Russellom Wongom v zápornej roli. V tom obleku mu to fakt sekne... :) ()

Crowen

Přátelé, tudy cesta nevede. Přítomnost Jeta Liho v hlavní roli mě naplnila očekáváním martial žánru, ale amíci to prostě neumí točit. Nechápu, proč obsadili Jeta do hlavní role, když mu stejně 80% bojových scén natrikovali. Stejně tak to mohli udělat u libovolnýho hollywoodskýho fešáka, kterej aspoň umí hrát (což nutno přiznat je Jetova slabší stránka). U toho snímku Jet plýtvá svým talentem a ze svých choreografických skillů zde neukazuje v podstaně vůbec nic a při tom právě to by měla bejt podstata veškerých jeho filmů. Přítomnost hip-hopu a jeho vyznavačů původem z afriky snímku rozhodně nepřidá. Docela se mi ale na druhou stranu líbil scénář, byly hlášky i vtipný momenty a když k tomu přidám svoji slabost pro Jeta Liho tak tomu teda ty 3 vály dám. ()

Hapretor

Jednoduše a bez obalu: Debilní děj, debilní bitky, debilní hudba, debilní herci. Akční film jakej přesně má být, aby se mi nelíbil. Jen ztráta času. A to Jet-Li nepatří mezi žádný trapáky. ()

Vakomlok

Překvapivě slušný film s nápaditými akčními scénami - kupříkladu ty z "přátelského" zápasu amerického fotbalu a pacifikace neřádů v úzké uličce pomocí pár stahovacích pásků si pamatuji doteď. ()

sadlokan

Pěkný sou ty "digitální"následky kopanců a bomb pěstí.Mam ho čim dál radši Liho,mrňouse.Jej,ten by mi natlouk! ()

MickeyStuma

Jet Limu se v Americe povedl každý film a ani tento není vyjímkou. Výborný scénář byl natočen tak, že to snad už ani lépe nešlo. Akce, drama, humor, romantika, vynikající hudba, dechberoucí choreografie bojových scén, přestřelky, honičky, zkrátka vše, co vděčný divák od kvalitního akčního filmu očekává. I tady se však nemile objevuje veliké ALE. Při pohledu na bojové scény se nelze nevšimnout, jak nerealistické jsou veškeré výskoky a lety vzduchem. Při natáčení používaná lana opravdu ničí veškerou realitu a velmi kazí ten akční zážitek ze soubojů. Blbec kdo to vymyslel. Tento nápad snižuje celkové hodnocení filmu a je to nesmírná škoda. ()

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera