foto

Radka Pavlovčinová

  • nar. 1.2.1989 (28 let)
    Senica, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Radka Pavlovčinová se narodila 1.2. 1989 v Senici (dnes Slovensko). Už od dětství se chtěla věnovat herectví, od tří let tancuje i závodně. Vystudovala Gymnázium a poté Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka, žánr muzikál.

Díky škole se přistěhovala do Čech a velmi brzy dostala roli Karly ve filmu RAFŤÁCI. Zanedlouho poté si zahrála jednu ze spolužaček Moniky Farské v seriálu ULICE. Její role se jmenovala Sára. Dále si zahrála malé role v Tv inscenacích TO HORKÉ LÉTO V MARIENBADU a KDO HLEDÁ, NAJDE.

Svojí první hlavní roli dostala v seriálu PRVNÍ KROK. Tuto roli dostala, když ve škole VOŠ vyhlásili konkurz. Nikdo však netušil, o jaké role půjde. Radka si tam zahrála „bohatou paničku“ Silvii Allemand. Nyní se plně věnuje muzikálu ROBIN HOOD, kde hraje jednu z hlavních rolí a to roli Čarodějnice. Také jí můžeme vidět v seriálu CESTY DOMŮ, kde hraje Moniku.

Matthew "!Malak-11!" eMbÉčKo Plašmuška Buňat

Herecká filmografie

2014 PříBěh (studentský film)
2010 Cesty domů (TV seriál)
2009 První krok (TV seriál)
2007 Kdo hledá, najde (TV film)
2006 Rafťáci
To horké léto v Marienbadu (TV film)
2005 Ulice (TV seriál)

TV pořady

2012 Hlas Česko Slovenska (TV pořad)
2010 Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad)
VIP zprávy (TV pořad)
2008 TOP STAR magazín (TV pořad)
2005 Inbox (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace