poster

Invaze zlodějů těl

 • český

  Invaze lupičů těl

 • USA

  Invasion of the Body Snatchers

Horor / Thriller / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 1978, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Botanicko - popelářský thriller, v němž zarputilý hygienik D.Sutherland čelí krytosemenné mimozemské invazi. I přes zneklidňující zvuky a psychedelickou hudbu jsem měl co dělat, abych se během sledování Kaufmanova filmu nedostal porostlý šedým chmýřím do klíčové fáze proměny..(19.1.2010)

 • juta
  ***

  Hodinu se tu nic neděje, pořádně není ukázáno nic, pořádně nevíte oč vlastně jde a potom nastává dalších 40 minut útěku z jedné strany na druhou. Vlastně to nejlepší, na co jsem se těšil, přišlo až v posledních sekundách. Naštěstí je tu nezapomenutelný jekot zlodějů, který je hodně strašidelný. :-)(6.1.2015)

 • Madsbender
  **

  Sklamanie. Takýto herecký ansámbl v dnešnej dobe dá režisér dokopy ťažko (a Veronicu Cartwright už ani príliš nevidno), vtedy to však bola pomerne lacná záležitosť. Bohužiaľ táto hviezdna eskadra zostáva maximálne nevyužitá a výsledok je pomerne zdĺhavý, pomaly sa rozbiehajúci (ne)horor, ktorý sa so Siegelovým originálom nemôže porovnávať. Aby toho nebolo dosť, je plný tých najväčších klišé a na každom kroku ho sprevádza absolútna predvídateľnosť, ktorá kazí aj zvyšok dobrých dojmov. Druhá hviezda za Spocka.(30.10.2013)

 • LiVentura
  *****

  U tohoto filmu neusínejte a raději ani po něm.. :-)) Skvostné, klasické, propracované!(11.6.2013)

 • Marigold
  ***

  Působivé, ale rozhodně ne na plný výkon. Práce s ruchy a kamerou vytváří sice hodně solidní atmosféru paranoii a nejistoty, ale film mě málo kdy strhl k napětí či strachu. Dá se sledovat s velkým zaujetím, pobaví slušným přehráváním (nemíním to ve zlém) všech zúčastněných, solidní Kaufmanovou režií, která drží pohromadě a má vizi. Na horor je tam ale skutečně příliš málo sounáležitosti s hlavními postavami a z toho pramenících emocí.(11.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace