poster

Invaze zlodějů těl

 • český

  Invaze lupičů těl

 • USA

  Invasion of the Body Snatchers

Horor / Thriller / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 1978, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ****

  Botanický horror s typicky sedmdesátkovou hutnou atmosférou plnou nejistoty a paranoie.(13.9.2009)

 • genetique
  ****

  Veľmi kvalitné prenesenie paranoje, beznádeje z nevýchodiskovej situácie na plátno. Predovšetkým ide o kvalitný, ničím nerušený, zápletkou bezchýbný a chybami neznehodnotený thriller. Tie situácie existencionalistickej úzkosti a zatlačenia do kúta ho robia výnimočným až k horrorovému nádychu. Myšlienka nemala chybu a len ťažko by som si vedel predstaviť, že sa niečo tak béčkové dokáže premeniť v plnohodnotný film. A mladý Sutherland bol kvalita. Dkonca aj to zobraznie premeny sa podarilo na výbornú. Trošku skrátiť a bolo by to na plné. 80%.(11.11.2007)

 • Lima
  ****

  Remake stejnomenného hororu z 50. let Původní film jsem neviděl, ale tohle je skutečně kvalitní, temná, depresivní záležitost. Potěší i temný závěr, oproštěný od klasického happyendu. Pozor, požírači těl jsou stále mezi námi a čekají na svou příležitost!(4.7.2002)

 • Chupacabre
  ***

  Pomalu se to rozjíždí, ale pak to stojí za to - dobré.(10.2.2008)

 • Marigold
  ***

  Působivé, ale rozhodně ne na plný výkon. Práce s ruchy a kamerou vytváří sice hodně solidní atmosféru paranoii a nejistoty, ale film mě málo kdy strhl k napětí či strachu. Dá se sledovat s velkým zaujetím, pobaví slušným přehráváním (nemíním to ve zlém) všech zúčastněných, solidní Kaufmanovou režií, která drží pohromadě a má vizi. Na horor je tam ale skutečně příliš málo sounáležitosti s hlavními postavami a z toho pramenících emocí.(11.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace