Invaze zlodějů těl

Invasion of the Body Snatchers

Horor / Thriller / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 1978, 115 min

• S.Quentin QUALE

Tak tohle šlo uplně mimo mě. Díval jsem na to napětkrát, protože jsem třikrát usnul. Nesymapický herecký obsazení, strašná nuda. Dvě hvězdy za pár scén a za to, že jsem se dočkal konce....(17.9.2012)

• Beastmaster4

Tak tuhle břečku jsem musel dát na dvě půlky a i tak nebyla síla to dokoukat do konce - asi 20 minut před koncem muselo přijít nevyhnutelné a to s úlevou zmáčknuté STOP, vymazání blu-ray z disku a následně odpad! na ČSFD. Tohle se nedá ohodnotit ani s úctou ke stáří filmu nebo později známějším hercům. Horor, který spíš vypadá jak nepovedená komedie. Skřeky a zvuky, které musel dělat snad někdo pod vlivem drog, děsný scénář, strašná - nervy drásající hudba. Nejvíc obdivuhodné jsou takové ty záběry, které mají vypadat napínavě a vážně a po pár vteřinách napjatého očekávání vyprsknete smíchy nebo si plácnete do čela. Tohle pustit na filmovém maratonu, tak odpadnou všichni po půl hodině :-D..a vlastně tam by se to hodilo, to by byl test pozornosti :-D(12.10.2011)

Jako epizoda do Krajních mezí by to nebylo špatný. Jako 2-hodinovej film je to příšerně zdlouhavý. Hodně pomalej rozjezd, potom místy slušná atmosféra, pár lekacích scén a překvapivej konec... Tohle všechno dohromady ovšem dělá jenom průměrnej film. Je to taková víc zamyšlená, méně akční a navíc o dost nudnější verze filmu They live. Moje hodnocení: 60%(27.10.2007)

Remake stejnomenného hororu z 50. let Původní film jsem neviděl, ale tohle je skutečně kvalitní, temná, depresivní záležitost. Potěší i temný závěr, oproštěný od klasického happyendu. Pozor, požírači těl jsou stále mezi námi a čekají na svou příležitost!(4.7.2002)

Botanicko - popelářský thriller, v němž zarputilý hygienik D.Sutherland čelí krytosemenné mimozemské invazi. I přes zneklidňující zvuky a psychedelickou hudbu jsem měl co dělat, abych se během sledování Kaufmanova filmu nedostal porostlý šedým chmýřím do klíčové fáze proměny..(19.1.2010)

• - Don Siegel, režisér pôvodnej snímky, si vo filme zahral taxikára. (shimik77)

• - Kevin McCarthy, jenž hrál hlavní roli v původní verzi filmu, se objeví jako muž žádající o pomoc. (D3VIL)

• - Podle DVD komentáře režiséra Philipa Kaufmana dostal herec Robert Duvall "honorář" v podobě značkové bundy Eddie Bauer. (D3VIL)