Manžel na zkoušku

• USA Overboard (více)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

Lilith03

Brutálně dobrý film. Chemie mezi hlavní dvojicí fungovala, bylo to zábavné, feel good, miloučké a hezké. Konec byl top, zábavný a v nějakých ohledech i nečekaný. A spoustu herců od tud jsem znala z jiných filmů, bylo fajn je znovu vidět. ()

MultiHunter

Čekal jsem od toho mnohem víc, herecký výkon Anny Faris byl velmi nepřesvědčivý a tato role ji patrně nesedla. Eugenio Derbez držel film nad vodou. V traileru byla zachycena drtivá většina zábavných momentů a film už téměř ničím dalším nepřekvapil. Příběh byl slátanina a ten happyend trošku utopie. Film bych nazval pohádkou pro chudé. Za mě 50% ()

Jurcekk

Kvôli Anne farieb si to pozeral. Ukázalo sa, že ten mexičan je lepší... No ona tam len statovala... Milé dievčatá v úlohách dcér... ()

Royaldell

Jako nečekala jsem to,ale fakt mě to bavilo! Něco novýho (i když námět z dřívějšího filmu),nádherná španělština a prostě pohůdka na večer. ()

Pythonator

Tomuto bych říkal typický sprostý remake, který nemá opodstatnění. Se těm Amíkům divím, že už i vlastní originály si takto kurví. U francouzských filmů to chápu, neboť Amíci neumí číst a dabing dělat taky neumějí, takže jednodužší je pro ně asi přetočit francouzské komedie alá Holýúd. Jenže dělat remake z holého údu do ještě vyholenějšího údu, to už je fakt kravina na entou. Zřejmě zde zasáhla nějaká feministická ruka, která měla zapotřebí v zápletce otočit pohlaví. Jenže už to není tak dobré. ()

Cesty timem

No něco podobného jako když u nás natočili pohádku O Popelákovi. A ta se mi líbila trochu více než tohle. Tak bych to viděl 2,5*. Zaokrouhluji na 3* za to, že se to dalo dokoukat. Ale asi mi to stačilo 1x. Přes palubu si dám klidně někdy znovu a to jsem to viděl už kolikrát. ()

Little_Sawy

Rodinna komédie ktorá ukázala ako môže byť život milionára v náhlom okamihu rovnaký, ako každodenné životy iných ľudí. ()

vinducha

Na necelé 2 hodiny nenudilo , ale převažuje romantická stránka nad tou komediální , takže za mě slabší než How to be a latin lover . ()

Milo384

Normální romantický film. Manželka říkala, že mám dát nejméně 3*, že to bylo jak ten starší film s blondýnou a Russellem, jen tam ztratila paměť žena - no neviděl jsem, takže srovnání nemam. U filmu jsem se nenudil, vyloženě mě nic neštvalo, takže ty 3* dávám. ()

sh4ris

Narcis, co si nevidí do huby a ničeho si neváží, se probudí s amnézií. Neví kdo je, co vše měl a dělal předtím. Žena, která toho využije, ho pěkně vyráchá v tom, jak se nejen k ní před časem hnusně choval, aniž by o tom měl nyní tušení. Postavy jsou jasně vymodelované a to já mám celkem ráda. Člověk lépe chápe jejich motivy k určitému chování. Herci se toho drží a příběh odsýpá, ač je celkem čitelný a karma je zde opravdu hodně zdarma. Ale scénář vůbec není špatný a popravdě mě to docela bavilo a to hlavního hrdinu fakt nemusím. Španělština je celkem příjemné plus. ()

VincentB.

Jajajáj toto bolo sklamanie. Keď som videl trailer tak som sa veľmi tešil. Romantická komédia ako vyšitá. Bol som ale sklamaný. Prvá tretina je úplná nuda. Režisér a kameraman akoby ani nevedeli akú úlohu majú jednotlivé zábery a tak scény kde by kino kypelo smiechom ostali iba s jemným pousmiatím. Potom sa tam blyslo niekoľko gagov na ktorých som sa kráľovsky zasmial. S kina som ale šiel s pocitom vyhodených peňazí. A to nie je dobrá známka. Hodnotím 50%. ()

Forgotten.

Film, ktorý ničím neprekvapí a ničím neoslní. Overboard ťahali (paradoxne) hlavne herecké výkony niektorých vedľajších postáv; Anna Faris bola (na môj vkus) prílíš nudná. Vtipných "gagov" bolo veľmi máličko. 55% ()

BlackDemon

U mňa za 2hviezdy a aj to z úcty k originálu. Iskrenie hlavnej dvojice Russel / Hawn z pôvodnej verzie to nemá ani náhodou. Voľba Anny Faris do hlavnej úlohy bola podľa mňa dosť nešťastná, Derbez si film uchmatol pre seba a už sa neviem dočkať v čom ho uvidím najbližšie. Najlepšie z celého filmu boli scény v záverečných titulkoch... Ešteže som na to nešiel do kina, tie peniaze by som oplakal. ()

Pierre95

Pěkný film na relax. Jistě, Oscara to nezíská, ale opravdu na vypnutí hlavy je to film ideální + moje srdcovka Eva Longoria :) Já se bavil... ()