rozpočet : $137 million tržby celosvetovo : $245,284,946(14.12.2006)

• hirnlego

(2,5* - díky poslední části jsem měla chuť zaokrouhlovat hned nahoru, ale musim bejt silná - komiksový to asi bylo docela pěkně, rámečky a bla bla, ale ty-vole... patos prostě vypadá líp na papíře)(14.1.2012)

Jednoznačně nejlepší comicsový film.(2.1.2008)

Dobře, přeci nebudu kvůli vzorně elastickým trenkám odsuzovat tak skvělou comicsovou adaptaci. To by pak film (a potažmo i comics) posunulo k úplně jinému diváckému raitingu. Velmi oceňuji režisérovu odvahu, že se do něčeho takového pustil. Narozdíl od producentů a skoro jsem měl pocit, že většinu akce tam Ang Lee dal kvůli nim. Ta psychologie asi nebude někomu po chuti, mě naopak přišla (v rámci žánru) velmi dobře zvládnutá a možná i díky Elfmanově hudbě velmi sugestivní. Po mnoha jiných filmových comicsech jsem se k Hulkovi vrátil a jeho kvality a výjimečnost se mi jen potvrdily.(28.9.2005)

Tohle není akční komiks, tohle je do nejhlubšího nitra pronikající drama o rozdvojení osobnosti a následcích vlastních hříchů. A tak trochu komiks. To, co Ang Lee rozpoutá v závěrečné půlhodině, je psychologická bomba a očišťující obětí od Betty pak pomáhá duši samotného diváka. Škoda, že na takovýhle zážitek velká většina z nich ještě v té době nebyla připravena.(18.6.2005)

• - Vývoj filmu začal už v roku 1990, vtedy ho mal režírovať Joe Johnston a neskôr Jonathan Hensleigh. (Greenpeacak)

• - Natáčanie sa začalo 18. 3. 2002 v Arizone, väčšina scén filmu vznikla v Kalifornii, presnejšie pri zátoke v San Franciscu. (Greenpeacak)

• - Syn Anga Leeho nakreslil psy, kteří bojují s Hulkem. (fannah)