Akční / Sci-Fi

USA, 2003, 138 min

• Flipnic

Další z komixových hrdinů, který se podle mne příliš nepovedl. Hulk jednak na plátně není prostě takový simpaťák jako jiní komixoví hrdinové. Celý děj mi přišel dosti naivní, akční scény nezáživné (kromě souboje se psy), herecké podání hlavních postav dost ploché ... Prostě nic moc, příliš mě to nebavilo. Věřím, že z tohoto komixu se dalo vytáhnout mnohem víc.(12.12.2007)

• Viktooorka

Pane Lee vy musíte mít pořádné koule, když z comicsové předlohy natočíte drama. Zaměřit se na dějovou linii a akční nářez odsunout na druhou kolej. Ač své milenky bezpochyby uspokojujete, bohužel já jsem asi vysoká meta. Rozhodně si cením nového přístupu, který by mohl působit. Proč se tedy tak neděje? Nick Nolte na roli záporáka sedí ( i když závěrečný hysterický záchvat mě štval). Jennifer Connelly dokonalá, nejen svou krásou, ale i hereckým nadáním. Každá scéna s ní, drží film na vyšší úrovni. Jenže se dostávám k největšímu problému a tím je Eric Bana. Nemůžete sympatizovat s někým, komu nevěříte ani nos mezi očima. Nepřála jsem si nic víc než ať zezelená, nebo umře. Ale přitom jako Hulk stál za slzičku. Jeho mladší bráška Neuvěřitelný Hulk, je přesně to, co jsem od filmu čekala, ale tady se mi to nedostalo. A létající okénka a střihy, která měli být nápadité, mě spíše vadily. Jednoduše řečeno je Hulk pro mě zklamání, které mrzí. PS: Z jakého materiálu má ušité kraťásky? Při mých současných stravovacích návycích a při mé snaze cvičit, se můj zadek neuvěřitelně mění a takové oblečení by mi velice usnadnilo život. Nevíte někdo, kde se dají pořídit? :o)(10.6.2010)

rozpočet : $137 million tržby celosvetovo : $245,284,946(14.12.2006)

• hirnlego

(2,5* - díky poslední části jsem měla chuť zaokrouhlovat hned nahoru, ale musim bejt silná - komiksový to asi bylo docela pěkně, rámečky a bla bla, ale ty-vole... patos prostě vypadá líp na papíře)(14.1.2012)

Soundtrack Danny Elfman: 1. Main Title ,2. Prolouge ,3. Betty's Dream ,4. Bruce's Memories ,5. Captured ,6. Dad's Visit ,7. Hulk Out! ,8. Father Knows Best ,9. ...Making Me Angry ,10. Gentle Giant ,11. Hounds Of Hell ,12. The Truth Revealed ,13. Hulk's Freedom ,14. A Man Again ,15. The Lake Battle ,16. The Aftermath ,17. The Phone Call ,18. End Credits ,19. Set Me Free ,(27.5.2011)