poster

Hulk

 • USA

  Hulk

 • Slovensko

  Hulk

Akční / Sci-Fi

USA, 2003, 138 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Proč se Ang Lee rozhodl po všech krásných filmech natočit příběh komiksového hrdiny, netuším. Ale já se u filmu, kde se normální člověk mění na monstrum, nedokážu soustředit na děj, protože se moje mysl pořád zasekává na detailech jako třeba, proč musí mít každá taková postava výraz imbecila nebo proč se udrží trenýrky, když všechno ostatní spadne...............(22.9.2004)

 • gudaulin
  **

  V konfrontaci se záplavou televizní a filmové produkce je nutné vážit každou minutu a jeden kamarád razí teorii, že pokud ho film nezaujme do pěti minut, nestojí za zhlédnutí. Porušil jsem toto pravidlo a dal Hulkovi celých pětatřicet minut, ale mnoho mi za to nenabídl. Prostě mě ničím nezaujal, možná kromě půvabu mladé Connellyové a to je trochu málo. Příliš pomalý rozjezd a na komiksový příběh nadměrně psychologizující dialogy pro mně nebyly to pravé. Nemohu hodnotit celý film, ale z toho co jsem viděl, bych Hulkovi víc než 40 % za celkový dojem nedal...(6.5.2007)

 • mysicka
  *

  proc se to tvari, tak jak se to tvari???(4.1.2005)

 • movie
  ***

  Ze začátku nuda k ukousání, zbytek absolutní bomba! I přesto vyzívám Anga Leeho aby natočil další Ledovou bouří :)(12.7.2003)

 • KevSpa
  ***

  Psychologické drama bych od comicsu opravdu nečekala. Hulk je velká podivnost a pro mě velké zklamání. Je to spíše takový experimentální film, který dle mého moc pohromadě nedrží. Stopáž je nesnesitelně dlouhá, zvláště když první náznak akce přijde až v polovině filmu. Upřímně nevím, co si vlastně o filmu myslet. Ang Lee natočil svéráznou (a tak trochu nudnou) comicsovou adaptaci, kde používá po celou dobu různé prolínání obrazů a paralelně se odehrávající děj v několika rámečcích. Bohužel to moc nefunguje, vyprávění působí nepřehledně a to se raději ani nezmiňuji o mnohých pasážích plných těch nejotřelejších klišé.(11.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace