Epizody(35)
-
Host (S02E01)
-
Energické boty (S02E02)
-
La Cucarachita (S02E03)
-
Páni města duchů (S02E04)
-
Můj krásný Achi (S02E05)
-
Kuriozity (S02E06)
-
Já... jsem upír (S02E07)
-
Věštec Viktor (S02E08)
-
Spřízněné duše (S02E09)
-
Jak rozluštit Valentina (S02E10)
-
Cesta na Kukuřičnou horu (S02E11)
-
Escaramuza (S02E12)
-
Ztracenci (S02E13)
-
Los pajaros (S02E14)
-
Tu máš mořské nohy (S02E15)
-
Guillermova přítelkyně (S02E16)
-
Hvězdná noc (S02E17)
-
Fuego Fest (S02E18)
-
Přátelé lidového umění (S02E19)
-
Dortíkový muž (S02E20)
-
Hanebnost v Monte Macabre (S02E21)
-
Charlene mánie (S02E22)
-
Stařík Teo (S02E23)
-
Pytlácká hlídka (S02E24)
-
Klub osamělých strašidel 3: La Llorona (S02E25)
-
Ve vlastní kůži (S02E26)
-
Kopačky (S02E27)
-
Carmelita (S02E28)
-
Las pesadillas (S02E29)
-
Malý Pepito (S02E30)
Hrají
Sean-Ryan Petersen
Nejlepší seriály:
Other Space (2015) (seriál)
BlackBoxTV (2010) (seriál)
Změna hry (2015) (seriál)
Max Mittelman
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Alex Cazares
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
LEGO City Dobrodružství (2019) (seriál)
Casagrandovi (2019) (seriál)
Spencer Rothbell
USA
Nejlepší seriály:
Clarence (2013) (seriál)
Zviřátka (2016) (seriál)
Greenovi ve velkoměstě (2018) (seriál)
Cristina Valenzuela
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Helluva Boss (2019) (seriál)
Steven Universe (2013) (seriál)
Eric Lopez
Kuba
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Star Wars Povstalci (2014) (seriál)
Christian Lanz
Mexiko
Nejlepší seriály:
Americký táta (2005) (seriál)
Želvy Ninja (2012) (seriál)
Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (seriál)
Yuri Lowenthal
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Arcane (2021) (seriál)
Camp Camp (2016) (seriál)
Laura Patalano
Mexiko
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Undone (2019) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
Jason Hightower
Nejlepší seriály:
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
Kosmokid (2021) (seriál)
Mamánek Šerif (2019) (seriál)
Cristina Milizia
USA
Nejlepší seriály:
Cuphead na scénu! (2022) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Star Trek: Short Treks (2018) (seriál)
Frankie Quinones
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) (seriál)
Corporate (2018) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Danny Trejo
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Montse Hernandez
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Graig od potoka (2018) (seriál)
Poslední děti na Zemi (2019) (seriál)
Rafael Sigler
Nejlepší seriály:
Gentefied (2020) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Xolo Maridueña
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Cobra Kai (2018) (seriál)
Famílie (2010) (seriál)
Francisco Ramos
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Gentefied (2020) (seriál)
Angie Tribeca (2016) (seriál)