The Boy

• USA The Boy (více)

Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici. Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti lety zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat. Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je ovšem list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si Greta s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můra. Vypadá to, že panenka je skutečně naživu! (Bohemia MP)

Marty7CZ

Souhlasim s velmi dobře vybranou hlavní dvojkou, atmosfera dosti hutná, nápady fajn, ale po vstupu třetí osoby z Ameriky to, jak tady zmiňujou místní experti, pro mě jede z kopce a plácá se to... Škoda, zavánělo to 4 hvězdama, takhle 60% ()

elimS

90% - komentář 20ti slovy: Čekal jsem opět nějakou podělanou duchařinu, kterých je mraky, ale tohle...super. Začátek "ujetý", poté mírně "děsivé" a závěr vynikající. ()

Knor

Čekal jsem mnohem strašidelnější podívanou, nakonec z toho vylezl jen takovej solidní průměr. Musím uznat, že to mělo velmi slušnou gotickou atmosféru a loutka chlapečka taky nepůsobila úplně příjemně, zvlášť ten její pohled a nečekaný samopřemístění, to bylo celkem děsivý, ale tím to skončilo. Příběh nic moc a vyústění mě nějak nevzrušilo. Naopak mě velmi vzrušovala Lauren Cohan, to je fakt moc hezká holka. Svoji roli zahrála výborně a fandil jsem ji stejně jako ve Walking Dead. No ale celkově je to horor nenadchne/neurazí na jedno kouknutí a už nikdy víc. ()

darthhokro

Asi po 57. to samé.... Bubu panenka terá není bubu, Lauren, už nám taky pomalu milfkovatí (ani cecky neukázala) Mno a závěr = vykradačka helovínů, texaských masakrů a Perunvíčeho... Slabé 2. ()

ANTYCHRYST

Mám rád staré domy, ošetřovatelky a samozřejmě papenky nebo loutky z kterých se dá očekávat nějaké zlo a neplecha :) 60 ()

Shredder

Viac tuctovy horor sa snad ani natocit nedal. Plus neviem, ci je vobec mozne oznacit to za horor, ked tu vlastne nic desive nebolo, ani len jedna scena za cely film, takze v podstate PG-13. Je to nudne, je to nezaujimave, je to hlupe, jednoducho povedane uplne zbytocne, film ktory nikdy nemal vzniknut. ()

JohnZ87

Velice slušná mysteriózní atmosféra, kterou se daří po velkou část filmu budovat, je v závěru sejmuta rádoby zvratem, který tomu všemu dává logické vysvětlení. Když už k tomu ale došlo, očekával jsem poněkud hlubší objasnění celého pozadí. Jinak vcelku slušná komorní podívaná. 65% ()

Scraffy

Má to pekný dedinský dom, bábika je veľmi mysteriózna a herečka z Walking Dead Lauren Cohan je správne obsadená. Film sa zo začiatku dlho rozbieha, aj keď tam je veľmi divná atmosféra, ktorá by sa dala krájať. No ku koncu to nabehne na ten správny spád a pri filme sa nestačíte upokojiť a znova sa tam niečo deje. Vcelku slušný horor a v roku v ktorom vyšiel je jeden z tých lepších. ()

Najt

Tohle je spíše mysteriózní thriller, než horor, ale to nevadí. Natočené to je krásně, dobře se na to kouká, par lekaček tam je, ale to tajemno tam je to nejpodstatnější. Právě, že čekáte co se bude dít a jak to vlastně je a to postupné stupňování mě na tom bavilo. Lauren Cohan taky paráda. Jako klidně bych tam 4*fouknul úplně v pohodě, ale prostě ten konec mi vadil. Působilo to jak kdyby tvůrcům docházela páska v kazetě a honem rychle musel být konec a otázky které jsem chtěl vedět jsem si taky musel domyslet. Prostě tady se mohlo líp zapracovat, film o chvíli prodloužit a pak by to byly 4* jak vyšité. ()

lusa

Desivá bábika, jak ja ich neznášam.. Skvelé prostredie anglického vidieckeho sídla, veľmi príjemná hlavná hrdinka, aj lakačky, aj dobrý zvrat.. Tento typ hororov mám rada, za mňa rozhodne ano. 4* ()

stephano

Tvůrci našli panenku, která je creepy jak sviň a řekli si, toto musí jít do filmu. Záběry na tu panenku sou opravdu ale opravdu hrozivé. :-) Horor začne prakticky v první minutě filmu. ()

intro

Na film jsem se docela těšil, celkem dobrá zápletka. No nakonec se z toho vyklubal jen další spíše podprůměrný horor. Velká škoda. Dobré obsazení, do takové 80 minuty i slušná atmosféra, ale pak přijde to rozuzlení, které film srazí k zemi. 40%. ()

XXXXXXXX

Amíkům už očividně docházejí nápady a tak tentokrát sprostě vykradli Housebound a první Dětskou hru. Plagiátorství z tohohle přímo čiší a opět se potvrzuje nepsané pravidlo tohoto roku (2016) které zní: "Když horor, tak sračka!!!" ()

Mr.Ward

První hodina filmu - **** !!! Opravdu skvěle budovaná atmosféra a nečekaný zvrat ( v době Insidious, The Conjuring a Annabelle jsem takový zvrat opravdu nečekal ani v nejmenším). Ovšem konec byl takový nějaký, ani skvělá Lauren Cohan to nezachránila, takže to spadlo do jakéhosi průměru, ale já byl spokojen, takže ty 4* dám. Víc takových tajemných filmů, kde není hlavním tahounem 150 lekaček. ()

Solverino

Jedna hvězda za Lauren Cohan, sentimentálně jsem zavzpomínal na Walking Dead,jinak slabouličká vykrádačka všeho viděného.Slabé herecké nevýkony a nudný dlouhý film. ()

Brano

Atmosféra ešte ako tak obstojná, ale to rozuzlenie deja bolo hrozné lacné. Od začiatku mi bolo jasné že to duchársky základ nebude mať, ale takýto hlúpy koniec som tiež nečakal. Miestami dosť nelogické, neoriginálne a nudné. Tento film by som zaradil najmä do kategórie mysteriózny. ()