Herkules (TV seriál)

Herkules

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Nový Zéland, 1995, 111x60 min

Joseph LoDuca

Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Jeffrey Thomas, Bruce Campbell, Lucy Liu, Simone Kessell, Hudson Leick, Anthony Ray Parker, Brenda Kendall, Charles Mesure, Gina Torres, Kimberley Joseph, Peter Feeney, Lucy Lawless, Craig Hall, Audie England, Jonno Roberts, Brian Thompson, Tawny Kitaen, Barry Duffield, Jodie Rimmer, Danny Lineham, Morgan Palmer Hubbard, Grant Heslov, Elizabeth Hawthorne, Angela Marie Dotchin, Danielle Cormack, Joel Tobeck, Ryan Gosling, Lisa Chappell, Jennifer Ward-Lealand, Willa O'Neill, Meighan Desmond, Reneé O'Connor, Alexandra Tydings, Erik Thomson, Tamara Gorski, Patrick Kake, Traci Lords, Corinna Everson, Charles Braverman, Jacqueline Collen, Peter McCauley, Jodie Dorday, Maria Rangel, Antonio Te Maioha, Siaosi Fonua, Campbell Cooley, Matthew Chamberlain, Jon Brazier, Sabine Karsenti, Ashley Laurence, Bruce Hopkins, Stephen Lovatt, Nathaniel Lees, Cynthia Rothrock, Sara Wiseman, Stephen Papps, Hori Ahipene, Stuart Devenie, Alison Bruce, Rupert Cox, Jed Brophy, Clare Carey, Bruce Phillips, Reb Brown, Julian Arahanga, Ian Bohen, Tyler-Jane Mitchel, Regis Philbin, Bruce Allpress, Bill Johnson, Jeffrey Meek, Karen Sheperd, Meg Foster, Reece Rocewyk, Nicko Vella, Chris Conrad, Alastair Duncan, Daniel Logan, Paul Glover, Will Kempe, Catherine Bell, Peter Malloch, Amber Sainsbury, Rose McIver, King Kapisi, Scott Weinger, Sam Sorbo, Rob Tapert, Ray Sefo, Brett Stewart, Ian Hughes, John Sumner, Lindsey Ginter, John Watson, Taungaroa Emile, Claire Yarlett

Jako malej sem to do poslední kapky žral, ovšem do doby než začaly vysílat kung fu příběh.(4.9.2009)

Herkula jsem milovala a jako malá jsem nevynechala snad jediný díl. Dlouhý cool slogan, který provázel úvodní titulky umím i po těch letech celý nazpaměť. Takže mi nezbývá než hodnotit čtyřmi hvězdičkami... Dala bych i pět, ale pozdější přehnané díly s "nesmrtelným" Ioalem byly na sebevraždu.:-D(25.11.2007)

Keď som bola malá tohoto seriálu som sa nevedela nabažiť no dnes už mi príde nezaujímavý a mnohé veci nezmyselné pretože vtedy som tomu nechápala a zdalo sa mi v ňom všetko super. Dávam 3*(28.6.2011)

• Hrabka

Herkules a Xena - největší bouchači mého dětství. Jejich příběhy jsem sledoval poměrně často. Napětí, akce a laciné příběhy mně kdysi dávno bohatě stačily. A Xena byla rozhodně lepší. Čím to asi bylo? :-D 45%(3.1.2008)

• Gemini

Na nudné všednodenní pozákladoškolní odpoledne v polovině devadesátých let, a navíc při psaní úkolů, nepochybně velice dobré...pro všechny ostatní členy populace s IQ vyšším než číslo bot a odeznělou pubertou nepochybně ....no...nic moc...taky jsem se na to kdysi dívával:)(23.5.2005)