poster

Herkules (TV seriál)

 • USA

  Hercules: The Legendary Journeys

 • Slovensko

  Herkules

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Nový Zéland, 1995, 111x60 min

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Jeffrey Thomas, Bruce Campbell, Lucy Liu, Simone Kessell, Hudson Leick, Anthony Ray Parker, Brenda Kendall, Charles Mesure, Gina Torres, Kimberley Joseph, Peter Feeney, Lucy Lawless, Craig Hall, Audie England, Jonno Roberts, Brian Thompson, Tawny Kitaen, Barry Duffield, Jodie Rimmer, Danny Lineham, Morgan Palmer Hubbard, Grant Heslov, Elizabeth Hawthorne, Angela Marie Dotchin, Danielle Cormack, Joel Tobeck, Ryan Gosling, Lisa Chappell, Jennifer Ward-Lealand, Willa O'Neill, Meighan Desmond, Reneé O'Connor, Alexandra Tydings, Erik Thomson, Tamara Gorski, Patrick Kake, Traci Lords, Corinna Everson, Charles Braverman, Jacqueline Collen, Peter McCauley, Jodie Dorday, Maria Rangel, Antonio Te Maioha, Siaosi Fonua, Campbell Cooley, Matthew Chamberlain, Jon Brazier, Sabine Karsenti, Ashley Laurence, Bruce Hopkins, Stephen Lovatt, Nathaniel Lees, Cynthia Rothrock, Sara Wiseman, Stephen Papps, Hori Ahipene, Stuart Devenie, Alison Bruce, Rupert Cox, Jed Brophy, Clare Carey, Bruce Phillips, Reb Brown, Julian Arahanga, Ian Bohen, Tyler-Jane Mitchel, Regis Philbin, Bruce Allpress, Bill Johnson, Jeffrey Meek, Karen Sheperd, Meg Foster, Reece Rocewyk, Nicko Vella, Chris Conrad, Alastair Duncan, Daniel Logan, Paul Glover, Will Kempe, Catherine Bell, Peter Malloch, Amber Sainsbury, Rose McIver, King Kapisi, Scott Weinger, Sam Sorbo, Rob Tapert, Ray Sefo, Brett Stewart, Ian Hughes, John Sumner, Lindsey Ginter, John Watson, Taungaroa Emile, Claire Yarlett, Robert Trebor (herec, a.z.)
(další profese)
 • Idaho
  ***

  Ačkoliv jsem jako malý četl řecké báje a pověsti dokolečka, tahle věc se mi docela líbila. Chraň bůh, abych v tom hledal nějaké Řecko, ale zábavu na všední odpoledne, kdy na vesnici nebylo kam jít, proč ne?(8.6.2009)

 • berg.12
  **

  Mám podezření, že tady vznikla jakási soutěž. Současně s tímhle seriálem se začala točit i "Xena" a tvůrci se vsadili, komu se podaří do seriálu naflákat víc kravin. Tomuhle se říká scénář! Za to, že tenhle neskutečný guláš drží pohromadě tolik sérií a za to, že dokáže i pobavit si určitě to hodnocení zaslouží. Kdo myslíte, že vyhrál?(8.10.2005)

 • B!shop
  ***

  No neni to tak spatny, i kdyz do role Herkula bych urcite nedal Sorba. Nektery dily se mi libily, ale celkove vzato prumer.(1.2.2005)

 • Campbell
  ****

  No já jsem na tomhle vyrůstal, prostě paráda kde Kevin Sorbo rozdává pěstovky a snaží se být vtipnej. Sam Raimi je blázen že do tohohle šel, ale asi se mu to vyplatilo. Je tu sice pár slabších dílů ale já se pokaždé bavil. Jediný problém je s Michaelem Hurstem kterej mi přijde nudnej a nezajímavej. Nejlepší díly byly ty kde se prolíná Xenin seriál spolu s Herkulovim. Navíc když se na obrazovce objeví Bruce Campbell tak není co řešit...(21.5.2011)

 • klerik
  ***

  Príjemná TV zábava, s klesajúcou tendenciou, ale aj tak veľmi zaujímavé podanie mýtologie komerčnému publiku...(21.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace