Herkules (TV seriál)

Herkules

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA / Nový Zéland, 1995, 111x60 min

Joseph LoDuca

Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Jeffrey Thomas, Bruce Campbell, Lucy Liu, Simone Kessell, Hudson Leick, Anthony Ray Parker, Brenda Kendall, Charles Mesure, Gina Torres, Kimberley Joseph, Peter Feeney, Lucy Lawless, Craig Hall, Audie England, Jonno Roberts, Brian Thompson, Tawny Kitaen, Barry Duffield, Jodie Rimmer, Danny Lineham, Morgan Palmer Hubbard, Grant Heslov, Elizabeth Hawthorne, Angela Marie Dotchin, Danielle Cormack, Joel Tobeck, Ryan Gosling, Lisa Chappell, Jennifer Ward-Lealand, Willa O'Neill, Meighan Desmond, Reneé O'Connor, Alexandra Tydings, Erik Thomson, Tamara Gorski, Patrick Kake, Traci Lords, Corinna Everson, Charles Braverman, Jacqueline Collen, Peter McCauley, Jodie Dorday, Maria Rangel, Antonio Te Maioha, Siaosi Fonua, Campbell Cooley, Matthew Chamberlain, Jon Brazier, Sabine Karsenti, Ashley Laurence, Bruce Hopkins, Stephen Lovatt, Nathaniel Lees, Cynthia Rothrock, Sara Wiseman, Stephen Papps, Hori Ahipene, Stuart Devenie, Alison Bruce, Rupert Cox, Jed Brophy, Clare Carey, Bruce Phillips, Reb Brown, Julian Arahanga, Ian Bohen, Tyler-Jane Mitchel, Regis Philbin, Bruce Allpress, Bill Johnson, Jeffrey Meek, Karen Sheperd, Meg Foster, Reece Rocewyk, Nicko Vella, Chris Conrad, Alastair Duncan, Daniel Logan, Paul Glover, Will Kempe, Catherine Bell, Peter Malloch, Amber Sainsbury, Rose McIver, King Kapisi, Scott Weinger, Sam Sorbo, Rob Tapert, Ray Sefo, Brett Stewart, Ian Hughes, John Sumner, Lindsey Ginter, John Watson, Taungaroa Emile, Claire Yarlett, Robert Trebor (herec, a.z.)
  • WANDRWALL

Obstojný silák s dobrým srdcem.(14.8.2010)

::::::::::::::::::: Jako malý jsem to měl rád, ale dnes bych se na to už asi nedíval :-) ::::::::::::::::::(8.1.2009)

Většinou mě díly bavily pro svoji nápaditost. Některé díly byly dokonce perfektní. Seriál se nebral moc vážně a to na něm bylo sympatické. Kevin Sorbo v roli Herkula na diváka pomyslně pomrkával a tak řada jeho dobrodružství byla spíše vtipná než napínavá. Z dnešního pohledu si asi divák žádá víc, ale neexistuje seriál, který by na antické postavy pohlížel až v rovině parodie a přitom zachovával dobrý vkus. Produkční dohled Sama Raimiho byl na přijatelném výsledku znát a svému bratrovi Tedovi v seriálu pár roliček věnoval. 60%(10.4.2012)

No já jsem na tomhle vyrůstal, prostě paráda kde Kevin Sorbo rozdává pěstovky a snaží se být vtipnej. Sam Raimi je blázen že do tohohle šel, ale asi se mu to vyplatilo. Je tu sice pár slabších dílů ale já se pokaždé bavil. Jediný problém je s Michaelem Hurstem kterej mi přijde nudnej a nezajímavej. Nejlepší díly byly ty kde se prolíná Xenin seriál spolu s Herkulovim. Navíc když se na obrazovce objeví Bruce Campbell tak není co řešit...(21.5.2011)

• MM_Ramone

Autori starých gréckych povestí o Herkulesovi a jeho dobrodružstvách sa musia v hroboch obracať, ak vedia o tomto príšernom TV seriáli. Hneď na prvé pozretie mi bolo jasné, že to je stupidný lacný gýč. Dobre, že tam nepobehujú v zipsových bundách a s náramkovými hodinkami. Ku atmosfére antiky a mystického sveta to ani neprivoňalo. *(10.3.2008)