Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

kostej_

Velmi dobrá zábava pro žánrové fajnšmekry, která není kažena žádnými nadbytečnými příběhovými klišé a na nic si tak nehraje. ()

clump

cekal jsem, ze to bude vetsi debilita. ptakovina to samozrejme je, ale kupodivu jsem se dobre bavil, je to takovej zabavnej brak, vysokorozpoctovy becko. nechapu ze to ma az tak spatny recenze, co cekat od filmu, kde se hlavni hrdina meni na horici kostru.)) ()

Ferelen

Nicolas Cage ako Ghost Rider! Ha! Ešte že tam pobehuje Eva Mendes s rozopnutou košieľkou, ktorá sa naopak tvári, akoby jej uleteli všetky včielky. Jediné čo bolo dobré, boli CG animácie, ostatné stálo za veľké prd. ()

robo7773

Film ktory je natoceny na podkladoch komixovej predlohy a ako to po vacsinou byva, tak sa to filmarom moc nepodarí. Vzdy su tieto filmy porovnavane z predlohou a casto prehravaju. Podla mojho nazora to bolo take priemerne, filmu niečo chyba a ja neviem co presne ale dalo sa to pozerat, ale ako ja hovorim chybala tomu iskra :) ()

Puol

Po takých hrozných recenziách som bol vlastne celkom milo prekvapený. I keď s komiksovou predlohou to nemá veľa spoločného. Nicolas Cage má u mňa stále vysoký herecký kredit, aj keď sa s ním v poslednej dobe pohráva. Eva Mendes má akurát krásny výstrih. 5/10. ()

Adm.Nelson

U tohto filmu mi nevadí ani jeho celková stupidita, ani nereálnosť (ok, beriem že je to komix), ako skôr šablónovitosť a schématickosť filmu, toto sme tu skrátka mali už tisíckrát, akurát že v tomto prípade sa hlavný hrdina premáva na motorke s ohnivou hlavou. Presne som vedel, že čo sa bude diať dopredu, celé som to odzíval a dosť netrpezlivo som čakal na koniec. Keď Cage zapískal na motorku, mal som dosť a myslel som, že to celé vypnem, no nakoniec som to s istou dávkou sebazaprenia predsa len dopozeral. Takýmto filmom je ťažko udeliť čo len pol hviezdičky, ale dám ju, za Evu Mendes a scénu s pokusom o sterilizáciu ihly, v tom mori nudy som sa aspoň raz zasmial. 1/10 ()

vojo

Ak by šlo o paródiu tak možno aj za dve hviezdičky. Ale toľko zlého od dialógov, deja, hercov a hlavne strašne počítačových(miestami to vyzeralo akoby boli používané bábkové sekvencie) trikov sa len tak do jedného filmu podarí napchať málokedy. ()

fr3ak odpad!

To si snad dělaj prdel!!! Tak děsnou sračku jsem opravdu dlouho neviděl, nejen že všechno působí strašně lacině, ale taky že záporáci jsou jedni z těch největších břídilů ve světě filmu. Nejvíc mě dostala scéna ve které Blaze potká druhýho Ghosta a ten využije svou poslední (!) proměnu, jen proto aby mu ukázal cestu (přes holou pláň a při tom jedou pořád rovně, asi to bylo na vysvětlování moc složitý) a pak místo toho že Blazovi pomůže se otočí a řekne že tady jeho cesta končí??? Heh! To je katastrofa! ()

Wargoo

"To tak Nicolas môj nehnevaj sa, ale že sa dáš nahovoriť na takúto kravinu... A ešte aj Eva Mendes... " Čo sa filmu týka, tak jedna z najväčších blbostí akú som kedy videl s Nicolasom Cageom. Ozaj to muselo byť ? A čo sa týka hercovho zostrihu, tak ten má z filmu na film horší a horší... (viď Next...) 1* - sú aj iné KOMIKSY, ale tento je z nich asi najväčšia blbosť. A viniť za to môžeme asi Marka Stevena Johnsona. Nuž čo, videl som, urobil som si názor a stačilo. ()

P.J.2

V tom filmu se skoro nic neděje....Zbytečná adaptace komixu...PS: Po zkouknutí dvojky mi tohle teď příjde jako spektákl velikosti avatara nebo všech dílú Pána Prstenů.. ()

mala_kea

Mistři trikaři se na tomto filmu vyřádili, to je ale asi tak jediné pozitivum tohoto filmu, možná udělat pár radikalních změn, což asi není díky komixove předloze možné byla by z toho dobrá podívaná. Cage když už nemuže a jde do tuhého zapne to svoje "pohledové combo" a je vymalováno. ()

Hapretor

Je to šílená kravina, ale já prostě ty tři * dám protože: hlas "Ghost Ridera" je fakt dobrej, scéna ve vězení je dobrá, scéna s vrtulníkem je správně debilně vtipná a líbilo se mi, jak tady Niki Klec hrál a Eva Mendes je prostě kus. A taky hrála dobře. Samý dobře = ***. ()

Akana

Hlavně nepřemýšlet. Pak se těch pár efektních obrázků hořícího pošuka na motorce dá schroupat bez většího břichabolu. Nicolas Cage na své kariérní horské dráze zase jednou hodně hluboko. 50% ()

John8

původně 4 hvězdy, ale filmy podle komixů prostě jdou dělat líp, a tak si tenhle zmetek M.S.Johnsona prostě moje hvězdy nezaslouží, oproti Daredevilovi tu není záporák kterému bych fandil a hřebíčkem do rakve je filmová d*vka Nicolas Cage, který už se nacpe opravdu všude, nehledě na to co vlastně hraje. ()

Luk Skywalker

Standardní lehce nadprůměrný film s Nicolasem Cagem v hlavní roli. Od tohohle filmu začal Cage učinkovat ve filmech s fantasy prvky. Efekty (včetně věčně hořící lebky) se mi líbily. ()

Fawkes

Děj mě vůbec nenadchl a nebavil. Moje smůla, že jsem se nechal unést upoutávkou. Kdyby ten film měl aspoň dobré triky a efekty. Tak jedna aspoň za Nicholase Cage. (25%) ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)