James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

brasek

Priemerný snímok zo žánru špionáže. Neurazí, ale ani ničím nepoteší... a očakávať vonkoncom niečo výnimočné o tom už ani reč nemôže byť. ()

Repulsion

No, je to pravda. Začátek navnadí, dál to spěje do čím dál větší voloviny. Je to zvláštní. Ten začátek nabízel celkem dost zajímavých možností. Nevybrali si žádnou z nich. Jo, mimochodem - tento film jsem viděl mimořádně v českém dabingu, a opět to stálo za to: zase tam honili „kavkazana“. To je tak, když se za ty překlady filmů tak mizerně platí... ()

Nominant

Film, ktorý mohol dostať aj vyššie hodnotenie ako 3*. Herecké obsadenie - Colin Farrell a Al Pacino - to nezachránia. Tak ako to dobre začala v prvej tretine, gradovalo v druhej a doj***lo v tretej. Pripomínalo mi to Titanic - skvelá loď, ktorá sa tak plavý po mori a tu zrazu BUM a napáli si to v plnej rýchlosti do ľadovca a potopí sa. Jednoducho pri tomto filme som očakával prepracovanejší koniec, ako som videl. Akoby scenáristov nenapadlo nič, tak narýchlo niečo "zbúchali" na počítači a WUA-LA film hotový. C-c-c takto sa to nerobí. ()

buchannon

První polovina je dobrá, druhá už je slabší. Řekl bych, že zde bylo pár nelogičností a scénáristických přehmatů. Ale stejně je to dobrý film. ()

PTuranyi

Priemerný špionážny thriller, ktorému sa napriek prvotriednemu hereckému obsadeniu a kvalitnej produkcii nepodarilo prekročiť hranicu béčkovej atmosféry. Produkcia sa snaží o 106 vybudovať dramatickú atmosféru čo sa vďaka hudbe darí, ale neustále to niečo kazí. Samotný príbeh paranoidnej špionážnej hry plnej dvojitých agentov, kde všetko je len test, obsahuje množstvo klišé a logických skratiek a herci sa v tom už len vezú. Colin Farrell je ešte celkom presvedčivý. O Al Pacinovi už mám pochybnosti a Bridget Moynahan ma nepresvedčila vôbec. ()

Xylobalsam

Pomerne zajimava podivana, co se tyka pribehu, da se rici prumer, ale atmosfera je vynikajici, po celou dobu snimku budete v napeti a cekat, jak vse dopadne. Je pravda, ze toho nejvetsiho hajzla odhadnete uz po par chvilkach, ale bude vam stale vrtat v hlave- je to jen test? Herecke vykony jsou na slusne urovni. Nicmene zaverecna scena pusobi trochu chaoticky. ()

kacmi

Slušný thriller s kvalitným obsadením (s Al Pacinom nič nemôže byť zlé), ktorý trochu pripomína Hru. ()

Disha

Tak cim zacit-je prave 2:18 a ja prave dokoukal na tento film.Zaver byl ale pro mne natolik zmatenej,ze nevim jestli je to unava,nebo neco jineho, co zpusobilo nepochopeni filmu.Na zacatku jsem si rikal-jo to je presne to co hledam na vecer,ale posledni cast filmu se pro me tak nepochopitelne zvrhla,ze ted nevim cio byla realita a co jen test a vubec kdo je ten spatnej a kdo s kym spolu tahne a naslo by se toho urcite vic!nicmene herecke vykony jsou velice uspokojive a proto 3* ()

cashplouch

Řemeslně velmi dobře zvládnutý film, hollywoodský standard. Herci přesvědčiví. Nastavená pravidla hry v první polovině filmu ("všechno je test") vlastně prozrazují, na jakém principu budou fungovat následující situace. Závěr filmu předpokládáte. Škoda. ()

realist

Až budete stát v půjčovně nad tímto titulem, berte jej přesně podle jeho českého názvu - TEST. Je to test na vás, jestli jste ochotni uvěřit záplaetce a trochu v závěru komplikovanému rozuzlení. Pokud ano, budete souhlasit s mým hodnocením 4, pokud ne spadne u vás film na 3 nebo dokonce 2. Ale přece jen si díky tradičně skvělému Al Pacinovi a stejně tak skvělému výkonu Colina Farrella coby dle titulu Recruita zaslouží víc. Ale je vůbec Farrell recruit..? ()

epsyn5

Hlavně kvůli sympatickému Farrellovi, dobre plynoucimu deji a docela zajimavemu vyvrcholeni...Navic na svuj vek je al pacino porad dost svizny herec ()

Paulia

Tenhle film jsem vybírala na základě obsazení. Nakonec jsem u něj seděla přikovaná od začátku až do konce a přestože druhá půlka byla trochu překombinovaná a chvíli jsem v tom všem měla zmatek, snímek se mi líbil a určitě se k němu ještě několikrát vrátím (už jen proto, abych ten závěr lépe pochopila). Nutno dodat, že jak Colin Farrell, tak Al Pacino, byli dle očekávání výborní. ()

Skunkiee

Všechno je jen test....Tato věta naplňuje vpodstatě celý děj filmu, který je zezačátku velice svižný a rychle upoutá pozornost diváka, ale ve druhé půlce a hlavně pak ke konci ztrácí dech. Škoda že charismatický Al Pacino zde nemá díky chatrnému scénaři co hrát. Jednoznačně zklamání. ()

doogiemus

Áno, bol to sriler, no čakal som viac. Pekny začiatok, super rozbeh, vycviková časť fajn, ale ta posledna tretina mi to skazila. ()