James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

surprise

Tak nějak toho bylo všeho moc. Všechno domyšlený a dobře nasnímaný a dobře zahraný až na pár drobností, ale věta: "Nic není skutečně takový jak se to zdá", byla opravdu důsledným mottem tvůrců a sledujeme to až do posledních minut. Nakolik to ovšem bylo zábavné, svědčí i celkové hodnocení. ()

Signore

Tento film se mi velmi špatně hodnotí. Při jeho sledování (zvláště do poloviny filmu, podobně jako zhruba polovina místních uživatelů) jsem se velmi dobře bavil, naopak se závěrečnou pointou (asi šestou v řadě), jsem začal mít pocit, že to scénárista nemyslí vážně. Tedy: "hercí" výborný, "režižér" dělá co umí, ale ten scénář je prostě příšerně - a nevěrohodně - překombinovaný, a tím film zabíjí. ()

camomilla

Tenhle film vam za chvilku vytvori paranoiu, co je a neni skutecne, kdo je ve skutecnosti kdo a o co vlastne jde. Jestli se necahte unaset dejem, super. Ja jsem vytvorila asi tri hypotezy, nez jsem videla zaverecne titulky :-) Jednu z nich jsem sice trefila, ale zaverecne finale z Al Pacinem mne odrovnalo. Super. ()

KraLuban

Navzdory hodnocení 3* považuji Rekruta za velmi solidní podívanou - počítačové pasáže dnes sice působí spíše naivně, ale děj je slušný, herecké výkony (zejména Pacino a vždy excelentní Farrell) vynikající...prostě slušný film na nejeden večer, 70%. ()

Dusty56

Skvělý akční thriller o prostředí CIA. Film mě bavil celou dobu, od začátku do konce (což jsem po přečtení zdejších recenzí moc nečekal). Ani zvratů mi nepřišlo, že by tam bylo nějak moc (vlastně jen jeden, max dva). Herecké výkony byly také na úrovni. Colin Farrell zahrál svoji roli více než dobře, stejně tak Al Pacino a Bridget Moynahan. Takže pokud jste už dokoukali Jasona Bourna a nevíte co dál, tak tohle je určitě možnost. ()

Xavi

Výborný film, až na ten koniec, ktorý bol vyvrcholením zlej poslednej tretiny filmu. Ale naozaj dobrá záležitosť s vynikajúcimi výkonmi. Colin právom patrí k tomu najlepšiemu čo Hollywood ponúka. ()

Dinoo

Ten film ma niečo do seba čo takto v komentári nedokážem opísať.Prva polovica filmu sa naozaj veľmi podarila v druhej už Rogerovi Donaldsonovi dochádza dych a na finále mu došiel už úplne čo je veľká škoda,lebo ako hovorím prvá polovica bola super. ()

-ETIENNE-

Vôbec ma to nechytilo. Pacino - Farrell je asi najhoršia možná kombinácia. Nič nie je ako sa zdá a ja tomu filmu neverím. ()

loki3016

...ked ani velki herci nestacia...este neopozerany farrell sa snazi zo vsetkych sil a popri unudenemu pacinovi podava naozaj vykon hodny potlesku...scenarista sa stratil v nekonecnych zvratoch a odhaleniach a koniec mu uletel do neznama...a pritom to mohol byt tak dobry film ()

Candyman6

Perfektní herecký výkon Colina Farrella a Al Pacina. První půlka filmů skvělá, ale ve druhé úroveň rychle klesá a na můj vkus se až moc rychle střídají strany špiónů z hodný na zlý a opačně. ()

NerdNop

Film, který ve mě zanechal dva dojmy. První, že jde o dost slušný film, který si zaslouží 4*. Ovšem druhá věc je to, že už po cca třetině filmu jsem měl jasno, jak to nakonec dopadne. Snad proto, že film využívá klasických klišé, kterých je v dnešní filmové tvorbě plno. Celkem vzato, dobrý na deštivý nedělní podvečer, kdy chcete strávit necelé dvě hodinky u příjemné oddychové zábavy, nad kterou nemusíte zrovna moc přemýšlet. 3* tak akorát. ()

Puchyr

Ve chvíli kdy jsem zjistil že se nejdná o test,ale o skutečnou akci se mě ulevilo. Například film Hra s Michaelem Douglasem má vysoké hodnocení, nic méně mě film nebavil ve chvíly kdy jsem zjistil že je to skutečně hra. Tenhle film se mi dost líbil, a tahají do výš také Al Pacino a Colin Farrel. Já byl spokojen. ()

Eksi

Film až moc stavia na "nič nieje tak ako sa zdá". Dej obracaný o 180° medzi 3 postavami toľko krát, že si pomaly ani nepamätám, ktorá pravda bola na začiatku. Farma a koniec v starej budove mi dávali zmysel, bavili ma, stred bola len vata. ()

TeryCurly

Tak tenhle film je tak překombinovaný, že už ani překombinovanější být nemůže. Přijde mi, že scénáristovi se zdál hodně divoký sen a když se probudil, řekl si, že by z toho mohl být hit. Bohužel není. A když je scénář "shit", tak ani sebelepší herec nebo režisér z něho nevytříská nic lepšího. Naprosto zabitý potenciál Farrella a Pacina i když oba dělají co můžou, aby udrželi film tak nějak na úrovni. Škoda mluvit. ()

kratajirka

Jo tenhle film smysl měl. Bylo sice všem jasné, že ten největší parchant je zároveň ten samozvaný chlebodárce Pacino, ale zajímavé to určitě bylo. Nebyl to oslnivý výkon pana ColinaMcRaee, ale postavu blbce systému zahrál dobře. Hezkých 58% ()