James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

benny159

Zaujalo ma obsadenie dvoch hlavných hercov, tak som sa na tento film podujal, aj keď po dlhom čase, ale moje nadšenie pred filmom sa potvrdilo len do istej miery. Film chce podľa všetkého fungovať úplne inak, ako funguje. Ale aj tak sa jedná o kvalitnejší snímok, takže silnejšie 3* ()

Crybaby

Veľmi kvalitný film ktorý som videl asi pred rokom ale hodnotím ho až teraz. Al Pacino vie ako to má hrať a pán Donaldson vie ako sa robia kvalitné filmy. Namet som videl doteraz asi len v jednom filme, co je premna dost velky uspech. ()

infernet

Vcelku nenáročná akční zábava, která má však docela zajímavý příběh a já se dobře bavil. I tempo vyprávění mi sedělo. Je pomalejší než u akčních trháků, ale o to víc mě postavy na obrazovce zajímaly. Colina Farrella mám po tomhle a "Telefonní budce" čím dál radši. ()

Odpocivadlo

Špionážny thriler, toto mám rád a Colin Farrell ma presvedčil. Veľmi zaujímavý príbeh a parádny koniec. Čo viac dodať? Treba si dávať pozor komu veriť. ()

jkpj22

První cca 1/2 filmu je skvělá. Následuje zbytečně komplikovaný, lépe řečeno zmatený scénář... konečné scény to trochu napravily. ()

Bilky

Škoda hereckého potenciálu ústrednej dvojice. Lebo od polovice to už bolo tak prekombinované a klišoidné, že rozstrielať by zaslúžil miesto toho agenta skôr scénarista. Vzťahová linka tiež príliš nefungovala, takže ani nie 60% ()

kridlo

Tento film sa dobre rozbieha a vyzera ako slusna pecka, zial od polovice to s nim ide dolu vodou. Napriek tomu ostava nad sedym priemerom. ()

nash

Velmi dobrý thriller ze skvělým Farrellem v hlavní roli. Je pravda že první část filmu je super, pak to postupně ztrácí tempo a konec působí trochu rozpačitě, ale ve výsledku určitě nadprůměr. ()

AnnaW

U mě jsou to 4 * za Colina Farrella a s odřenýma ušima i za Al Pacina, který tu ale byl spíš ťím méně výrazným a koneckonců i a za pohled do CIA. Avšak jen 2* za scénář, zejména za poněkud nešťastný konec a občasné nelgičnosti ve scénaři. Taky motiv hledání zmizelého otce byl na to, že se táhnul celým příběhem, dost málo rozvinutý. Na druhou stranu, to, že některé věci nejsou jasné ani po závěrečných titulcích, nevidím jako chybu, prostě to tak někdy je :-) Takže celkově za takové lepší ***, ono se na to při všech výtkách dá dost dobře koukat. ()

emilkac

Celkom dobrý thriller ktorý stojí predovšetkým na hereckom výkone Colina Farrella. Ten dokonca v hraní poráža aj Pacina! ()

jukyn

Není co řešit,mě se příběh líbil a konec taky.Farrell je výborný herec a dokáže zahrát jak komediální roli tak "drsňáka" avšak myslím si že tento film byl Al Pacinova záležitost:) ()

FandaF

Když přivřu oči, tak je to docela slušný film. Největší bolest tohoto a podobných filmů (jako IT a elektro profesionál) vidím v "technických vymoženostech" a IT ve filmech. To jsou někdy takové stupidity, často popírající zákony přírody (fyziky), že mě to zvedá ze židle... Myslím že by se filmaři měli o techniku více zajímat, aby pochopili co je možné teď, co bude možné v budoucnosti a co nebude možné nikdy. ()