James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

andydufrsn

Jeden ze slabších filmů s Al Pacinem, Jsem si jist,že něco jako nábor do CIA v téhle podobě určitě neexistuje a taky postavy a vlastně celý děj je dost divný. Závěrečné Al Pacinovo přiznání je dost přitažené za vlasy, tak zkušený agent, za kterého je tu Al Pacino vydáván, by se na takhle pitomou léčku nechytil…… ()

mpet

Ze začátku je to bomba, která ale bohužel ne a ne bouchnout. Počáteční napětí a zápletka se postupně vytrácí a stává se z toho takový šílený mišmaš, který je zakončen velmi divným a až moc předvídatelným koncem. Herci hrály sice slušně, ale ani dobří herci nezachrání film, který má špatný scénář. Za výkony jednotlivých herců a začátek filmu bych dal všech pět hvězd, ale tu druhou půlku filmu bych hodnotil jako slabší průměr. ()

Rathe

Tréning na Farmě je naprosto skvělý. A i když ta kombinovanost je na jednu stranu vhodná, tak zároveň i celý snímek kazí a to je škoda. Bylo to tak zmatené, že už člověk ani neví čí je. Colin Farrel konečně začíná ukazovat své kvality. ()

darius1706

No, dalo se z toho vytřískat daleko víc. Jednak se od začátku dalo odhadnout, o co vlastně jde a jednak scénář si vybral dobré i velmi slabé chvíle. Každopádně jsem se bavil a kdyby to nebyl žánrový průměr, dal bych i o hvězdu víc. ()

Oxytocin

První půlka se mi líbí asi nejvíce, která se převážně odehrává ve výcvikovém táboře. Druhá půlka je trochu slabší. ()

stuj

Mně se to líbilo:) Pravda, taky jsem uvažoval zda 3 nebo 4 hvězdy, ale když film padl až do modrého hodnocení, tak dávám 4. Je to taková nenáročná záležitost, co v pohodě ubíhá. ()

im8

Někde mezi 3 a 4 hvězdami. Ne, že bych se úplně nudil, ale od té chvíle, kdy Jamese vyhodili z Farmy, se z akčnáku stala pohádka pro nesvéprávné děti. Více pruhů, více Adidas, více zápletek, více filmu? Ale kdeže. Na tyhle scénáristické výplachy začínám být vyloženě alergický. Jinak Al Pacino tradičně spolehlivý, ale přiznejme si, že ten, kdo to celé táhl, byl Colin Farrell. ()

Utopic

Celkove klasicke milionkrat proprane klise, ktere navic misty ani nedava smysl. Dve hvezdicky za zaver a herecke obsazeni. ()

Prepperka

Tohohle filmu je škoda. Herci výborní, a snad i kamera a střih. Dialogy už jsou ale prvoplánové a celé to nějak nefunguje, ani kloudně nevím proč. Možná je to tím, že film je prý na základě skutečného příběhu, a prostě se jen nepovedlo ho zajímavě zdramatizovat. Příběh se docela slušně odvíjel, ale neoslovil. Chybělo tam to charisma nějakého sdělení, cokoli hlubšího, čteného mezi řádky. A moc mně to mrzí, potenciál byl velký, herecké obsazení slibné,... asi si budu muset spravit chuť Ďáblovým advokátem.... ()