James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

Rosalinda

Musím hned a jednoznačně říct, že pro mě na USA/2003 je to velmi kvalitní snímek. Fakt se mi to líbilo a ani jsem nevrzala zubama. Hudba perfektní, Al Pacino naprosto přesvědčivý (asi jak jinak) a Colin Farrell na jedničku s hvězdičkou. Jsem hodně spokojená. To stačí, ne? ()

Chen

Zručně natočený špionský thriller. Fungující příběh vystavěný na klasickém - nevěř nikomu jen sobě. Několik zásadních zvratů napomáhá tomu, že občas si nebudete jistí skoro ničím a odhadnout to, co se stane v příští minutě není žádná sranda. ()

Martin741

Roger Donaldson ako reziser je pre mna coraz viac a viac stavka na istotu. Aj ked scenar mi dost pripominal Hru s Michaelom Douglasom, musim vysoko vyzdvihnut najma Pacinov herecky koncert a vybornu Donaldsovu reziu. Nadhera : 78 % ()

Figu

Tohle se povedlo! Zde měl Colin obrovské štěstí, že Velký Al držel celý film pokupě, dával tomu grády a kvalitu a jako vždy nezklamal! Zápletka očekávatelná, ovšem konečné vyústění originální! Jen mě pořád nejde do hlavy, proč ten Farrell, když má možnost hrát vedle takových hereckých velikánů a zvířat, sem tam něco neokouká???... Je to fakt naprosto přeceněný herec! Sakra, nevím co proti němu furt mám... 70% ()

rakovnik

Nic není takové, jak to vypadá. Tato věta nejlépe charakterizuje film s charismatickým Al Pacinem a velice příjemným Colinem Farrellem. ()

raptorrr

Tenhle film by se klidne mohl jmenova Dabluv advokat 2, protoze Al Pacino hraje v podstate identickou postavu. Cozpak o to, hraje ji skvele, jenomze tohle tu uz bylo. Jinak lze doporucit vsem, kterym se libil Spy game. ()

Rocky88

Jak předvídatelné, jak nezáživné, jak zbytečné. Režie, herci, scénář - vše spadá do podprůměru. Opravdu jsem nenašel nic, co bych mohl vyzvednout. Ani Pacino nic nepředvedl. . . ()

O´Neill

Klaus Badelt natočil pár velice dobrých snímků, stejně jako ty ne zrovna lákavé. Test ale patří právě k těm velice dobrým. Režisér si s námi totiž celý film hraje, a při první projekci je člověk z rozzuzlení dost mimo. Máme tady perfektní hudbu, vynikající herce (Al Pacino je jako vždy machr, a Colin Farrell se za ním drží zuby nehty), a skvělou atmosféru. Já dávám bezproblémově plný počet. A pamatujte - everything is a test. ()

DruidKarel

Úžasnej film, kterej změnil můj názor, že Colin Farrel je herec jen pro holky. Vynikající akčňák, kterej mě fakticky chytnul... ()

C0r0ner

Nejzajímavější na tom celém je ta nejistota, co je pravda a co ne. Dost mi to svým stylem připomnělo Nepřítele státu (inspirace?), kde je taky hrdina obklopen samou zradou, a musí se s tím vyrovnat. Al Pacino, ale především Colin Farrell, dodávají tomuto dílu velmi dobrý punc. 80% ()

Juto

Je to druh filmu, pri ktorom môžete pohodlne si sadnúť a vychutnať si ho, pokiaľ neurobíte chybu, že budete príliš premýšľať. 6/10 ()

laik_60

veľa dobrého niekedy škodí. Aj spolupráca a hra takých hviezd ako sú pacino s farellom, začiatok filmu im ešte šiel, ale ku koncu to bolo akési kŕčovité, a možno to bolo scenárom, neviem škoda, čakal som čosi viacej. ()

otík

Nebyl to špatný thriller, ale dlouho trvalo, než se něco stalo a pak se to stalo a byl konec. Děj určitě zajímavý, nedokáže však vtáhnout, divák zůstává jen na okraji a sleduje skutečně jen film. Colin Farrell je opravdový talent, dokázal svého agenta zahrát hodně uvěřitelně, Al Pacino mě naopak celkem zklamal - jeho zestárlému agentu nedokázal dát jasný smysl svého počínání. A tak ačkoliv padouchy umí hrát skvěle, tohle si za rámeček nedá. Jinak kamerově i střihačsky to na agentský film sedí. Škoda jen celkem bezzubého scénáře. ()

panMartin

Příjemný thriller na shlédnutí. Film má výbornou atmosféru, dobrý příběh, ale bohužel trpí nedotaženým scénářem. První půlka je vynikající, ale druhá překombinovaná konec je špatný. Sice jde stále o snímek nadprůměrný, bohužel však nijak výrazný. Farrell je výborný herec a dokáže zahrát jak komediální roli tak "drsňáka". Charismatický Al Pacino podal opět slušný výkon. Jejich souhra je skvělá. Ale ten závěr mi prostě nesednul... ()

sator

Důvod není vlastenectví, ale moc a vlastní důležitost.... Hezká ukázka breinwashingu, nikomu nevěř, nikdo neví kdo je kdo, proto taky nemůže vědět zda slouží dobru... ()

fantoci

Koukatelná špionážní historka za účasti mladé hvězdy Colina Farrella a staré hvězdy Al Pacina, jejiž první sledování chutná nejlépe. ()

Cedr

Pochopitelně vynikající Al Pacino, solidní Colin Farrell a Bridget Moynahan v naprosto průměrném thrilleru, který naláká slušným začátkem, ale postupem časo toho nabízí čím dál tím míň. ()

Magneto

To malo vážne 115 minút? Mne to ubehlo ako voda a to vypovedá niečo o kvalitách filmu. Je remeselne dobre natočený so zaujímavými prvkami, ako je napríklad spůsob výcviku agentov CIA a neustála otázka visiaca vo vzduchu - "Je to realita, alebo test?" Po určitej dobe sa to zvrtne v niečo úplne iné aby sa to znova vo finále vrátilo do starých koľají, kde každý oklame každého...Pohodička s príjemnou atmoškou neurazí a nenadchne.Pre mňa je to za *** a pol hviezdičky. ()

danco123

Film som videl už dávnejšie ,ale hodnotím ho až teraz .Dosť kvalitný film a to aj vďaka svojmu obsadeniu.Asi dve tretiny filmu dosť slušné, potom už dej upadá a koniec nič moc.Čakal som že koniec bude lepšie domyslený a spravený, proste koniec ako u každého amerického trilleru.Film sa snažil približovať realite a to sa mu aj v celku podarilo.Žial mrzí ma ten koniec že skončil klasicky.Dávam 60%. ()