• nervoznideda
  ****

  žasnu nad komentáři i mých oblíbenců, Dietl zblbnul , blbost, stále stejné linie příběhu: 1. mezilidské vztahy :jsem ti nevěrná s Liborem. 2. práce kriminalistů perfektně zvládnutá od skoro nuly po zajímavý konec, 3.dělá si z práce stb srandu. Viděno mockrát , Bartoška je krásná ale i tak mě toto dílo neuráží. Viděl jsem větší píčoviny. Hezký den deda :-)(23.8.2015)

 • Radek99
  odpad!

  Neskutečně ubohý pokus nasadit socialistické kontrarozvědce lidskou a přátelskou tvář. Ano, Karel Heřmánek se snaží a v jeho podání před divákem vyvstává obraz téměř sympatického uvědomělého pracovníka tajných služeb (i když charakterově pokulhává - eticky sporná už je třeba jen nevěra s kolegyní na pracovišti, navíc s družkou svého kamaráda), dokonce hraje šachy... Příměr šachů je ale návodový - v téhleté simultánce s občany režim jedním mocným máchnutím před začátkem hry smetl všechny figury z občanských šachovnic... S tím ani Vít Olmer nic nenadělá...(9.12.2007)

 • Rosalinda
  **

  Co se tu to sakra děje? A na co si to hraje? A co tam hraje, pane Soukupe? Nevím, jestli jsem víc otrávená, pobavená, nevěřící... zjevně blbě čumící.... Nicméně době poplatné. Marná snaha o něco víc... Škoda.(13.12.2014)

 • flyboyeda
  **

  Takovy vyslovene roztomily snimek, zabavny, ikdyz asi trosku jinak, nez tvurci zamysleli, zlata osmdesata proste... :)(24.11.2012)

 • Tommassi3
  **

  "Kam tak všichni pospíchají ??" - "V Mikulově ?? To je ale hloupá otázka !!" ;) Otázka naivní a hloupá to skutečně je, naprosto symbolicky, podobně totiž vyznívá celá tahle Olmerova nepříliš známá kriminálka, nicméně vůbec ne špatná režisérovou vinou.. Právě Vít Olmer spolu s parádním Karlem Heřmánkem - No, on ani ten náš Kníže pekel špatně zahrát neumí !! - zachraňují co se dá, takže se jeden chvílemi i velmi dobře baví, jinak totiž Druhý tah pěšcem není nic víc než typická špatně napsaná dietlovina..(12.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace