• Big Bear
  *

  Tak to bylo cool. Film o ničem aneb kterak naši kontráši během hraní elektronických šachů brání Husákovo půlnoční království před americkými agenty. Škoda Heřmánka. *(12.8.2012)

 • blackrain
  **

  Celé mi to přišlo nudné a i naivní, protože jsem to viděla očima dnešního diváka, který je krmen americkými a jinými špiónskými filmy. Od Dietla jsem očekávala něco jiného. Heřmánek se zde mohl opravdu ukouřit. Přestala jsem ty cigarety počítat. Atmosféra filmu byla velmi zvláštní a těžkopádná.(6.6.2013)

 • Gilmour93
  **

  Kterak Olmer táhl pěšcem na e9 a Dietl mu před tím vytáhl baterky z šachových hodin.. Soukupův soundtrack osciluje mezi Tangerine Dream a Kroky Františka Janečka, což je kombinace vskutku bizarní. Přes ten dým pronikající mi obrazovkou až do obývacího pokoje jsem dospěl k závěru, že kdyby pracovníci kontrarozvědky věnovali hledání cizích agentů alespoň polovinu úsilí jako hulení cigaret, hlásí se jim posluhovači vrahů z Wall Streetu raději sami..(17.8.2016)

 • dobytek
  ***

  Já mam tyhle český oldskool detektivky docela rád, takže jsem se nenechal odradit nízkym hodnocenim ani některejma komentářema. Karel Heřmánek v roli fízla sympaťáka doslova hledá jehlu v kupce sena a nakonec i přes nejrůznější překážky a potíže tu jehlu najde. Už jsem to tady psal víckrát, ale ještě to zopakuju. Podle mě Olmer v 80. letech točil poměrně slušný filmy. Jinak překvapivě v tomto filmu Veronika Evička tričko Jeníková neukázala kozy. Dokonce ani Bára Štěpánová je neukázala. Ta zaujala hlavně tim, že nemluvila svym originálnim hlasem, ale byla naprosto příšerně předabovaná.(21.1.2012)

 • Snorlax
  ****

  Československé špionážní filmy pravidelně vyvolávaly úsměv na rtech svých diváků především svou prostoduchostí. Tenhle snímek velmi vybočuje z tradiční unylosti a hlouposti. Vznikla svižná a velmi dobře koukatelná detektivka.(23.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace