Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PogoJoe
  ****

  3.5 || Trochu zdlouhavé a se slabšími pasážemi, ale s fajn hereckým obsazením v čele s jednou z mých oblíbenkyň. Reese. Podruhé už to ale nedám, když budu mít náladu na tenhle žánr, existují totiž mnohem lepší kousky.(27.8.2015)

 • Reiniš
  ***

  Mira Nair natočila velmi výpravný, exotický a energický pohled do života smetánky osmnáctého století.Ze začátku tu máme dobré tempo, sympatickou hrdinku a jemný humor.Jenže s přibývající pasáží se tempo drolí, děj se zaměřuje na dalších dvacet postav a ona humorná nadsázka je pryč.I tak ale "Jarmark" nabízí stravitelnou podívanou, hlavně v rámci žánru.(28.9.2006)

 • AngelAngie
  ****

  Narážka uživatele flanker.27 na Reese mě velmi pobavila a zároveň s ní souhlasím. Můj zrak se avšak v tomhle filmu nejvíce upínal na Romolu, kterou už delší čas považuji za jednu z nejroztomilejších hereček vůbec. Velmi milý, nadsazený, uhlazený a skvěle zahraný snímek ..(29.11.2008)

 • B!shop
  ***

  Tak nevim, ale prislo mi to, jako takovej zbytecnej film, kterej neurazi, ale ani nenadchne. Kam se hrabe na Barry Lyndona. Problem je, ze ma film desne dlouhou stopaz a celej film misto aby gradoval, tak jen tak pomalu plyne. Navic se tu vetsinou jen zvani a zadna akcnejsi scena se nekona. Nastesti tu jsou slusny herci, ne ze by hrali nejak skvele, toho sem si nevsim ani u jednoho, ale vetsina jsou docela sympataci a Reese tahle role skvele sedla. Ale stejne mi film prisel docela pohodovej a s peknou atmosferou a hudbou a moc jsem se nenudil, i kdyz tu samozrejme slaby chvile sou.(3.3.2007)

 • jajinka
  ****

  Velmi rozporuplný film... Dobré vyobrazení tehdejší společnosti... Postava Reese Whiterspoonové působí smíšenými dojmy, že jde o milou, hodnou, brzy osiřelou dívku, která se jen snaží najít své místo ve společnosti. Jenže při tomhle hledání se nezalekne a neštítí ničeho... Nevíte, jestli s ní sympatizovat, nebo ji zatracovat.. Moc hezká holka, která se snaží "zbalit" nehezkého, Indií uchváceného bratra své nejlepší kamarádky... Nakonec si tajně vezme syna jednoho svého zaměstnavatele.. v propletených vzatzích se člověk snadno ztrácí... Herci - rodičové si jsou navíc docela podobní... Každopádně tenhle film stojí za shlédnutí... Z očekávaného happyendu se vyklube naprosto jiný...(8.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace