Dynastie

• USA Dynasty
USA, (1981–1989), 173 h 59 min (Minutáž: 45–95 min)

John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins, Gordon Thomson, John James, Emma Samms, Al Corley, Pamela Sue Martin, William Beckley, Bo Hopkins, Heather Locklear (více)

Série(9) / Epizody(219)

Sekretárka Krystle sa vydáva za svojho šéfa Blakea Carringtona, majiteľa denverskej ropnej spoločnosti. Milionársky život však nie je prechádzka ružovou záhradou. Krystle si musí získať dôveru služobníctva i nevlastných detí - prefíkanej Fallon a homosexuála Stephena. Okrem toho musí byť stále v strehu pred zákernou Carringtonovou ex-manželkou Alexis. (arkis)

Praxis

Někdo přišel do kanclu někoho jinýho, nalili si sklenku a kvákali deset minut o ho*ně. A tak dál až do konce dílu, jen s tím rozdílem, že šlo o kancelář / ranč / vilu někoho jinýho. V příštím dílu nanovo atd. až do skonání světa...Miluji Alexis ()

L_O_U_S

Tento seriál měla v oblibě moje sestra s babičkou. Mně osudy Blejka Keringtona, jeho manželky Kristl a mrchy Alexis spíš lezly na nervy. (230.) ()

willow666

Moje babička to celkem pravidelně sledovala (takže trauma z dětství?). Ne, vážně si nemyslím, že by se tohle vůbec mělo nazývat seriálem. Jediný dramatický prvek je otázka, jestli to člověk vydrží do konce... Na druhé straně znám ještě horší výtvory. ()

Eldrick

No Blakeu, nepoblil ses nám náhodou?! Ale znělka úvodních titulků je geniální stejně jako u ostatních kultovních brakových seriálů. ()

dyfur odpad!

....v tej dobe súťažil tento seriál s Dallasom....ale toto bolo i na tú dobu hrozne blbé.Herci krásne "vystajlovaní",ale nezakryli trááápne dialógy a zápletky-nezápletky....odpad ()

Figu

Jen jsem si čistě vzpomněl na svoje dětský školní léta v devadesátých letech, kdy na nejmenované televizní stanici Nova, moje čekání na oblíbený Vražedný podřeží a Odpadlíka prznila tahle pffff nekonečná Dynastie... Je to sice slabší odvar než Tak jde čas, nicméně ty vzpomínky to nabouralo dokonale. 15% ()

Rocky88 odpad!

Tak tohle opravdu ne. . . Nejhorjší je, když na to kouká vaše nahluchlá babička, která bydlí pod vámi. Ty dementní kecy jsou nepřeslechnutelné :-(( ()

Fallen_One

Jako malej jsem se na to díval, zcela filmově a kvalitativně neznalý. Když se podívám nazpět, pořád to bylo lepší než mnoho z novějších seriálů co běží v televizi právě Teď! ()

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (5) - 39. ročník (za rok) 1981 - *Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Linda Evans, 40. ročník 1982 - *Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Joan Collins, *Nejlepší herec v seriálu (drama) - John Forsythe, 41. ročník 1983 - *Nejlepší seriál (drama), *Nejlepší herec v seriálu (drama) - John Forsythe + nominace (20) - 39. ročník 1981 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Joan Collins, Nejlepší herec v seriálu (drama) - John Forsythe, 40. ročník 1982 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Linda Evans, 41. ročník 1983 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Joan Collins, Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Linda Evans, 42. ročník 1984 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Joan Collins, Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Linda Evans, Nejlepší herec v seriálu (drama) - John Forsythe, 43. ročník 1985 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Joan Collins, Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Linda Evans, Nejlepší herec v seriálu (drama) - John Forsythe, Nejlepší herec ve vedlejší roli - John James, 44. ročník 1986 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Joan Collins, Nejlepší herec v seriálu (drama) - John Forsythe, 45. ročník 1987 - Nejlepší herec ve vedlejší roli - Gordon Thomson ()

messiah odpad!

Pokud vás Dallas příliš bavil, tohle je pro vás...mnohem nudnější. U toho člověk nevydrží celej díl. ()

MJMilan

Příběh o zazobaných lidech, kteří mají plné ruce práce s tím, jak naložit s penězi, aby jim je někdo neukrad... dívat se na to dá, ale je to nekonečné. ()