poster

Mr. Bean (TV seriál)

 • Velká Británie

  Mr. Bean

 • slovenský

  Mr. Bean

Komedie / Rodinný

Velká Británie, 1990, 14x25 min

 • gouryella
  ****

  Seriál jenž je stokrát vtipnější a povedenější než dosti toporně a trapně vyznívající celovečerní film. Atkinson předvádí své životní výkony, které s přihlédnutím na jeho nejnovější filmy - viz. Johnny English asi jen těžko někdy zopakuje.(2.6.2003)

 • Boss321
  *****

  Jedna z nejlepších one man show v seriálech s nezapomenutelným humorem Rowana Atkinsona....(8.12.2007)

 • Ded@M@tes
  *****

  Kdo by ho neznal největšího komika, co kdy svět viděl. Snad každou epizodu obdivuji a nevadí, že vybraný díl už jsem viděl, pořád je na co se dívat a čemu se smát. Mezi oblíbené scény patří např. jak Bean maluje - ( Nejdřív všechny předměty obalí nebo zakryje papírem od novin a pak do uprostřed místnosti dá plechovku s barvou, do které vloží velkou petardu a zapálí. ) nebo hraje golf ( Přijede na mini golf a vypůjčí si golfovou hůl a míček. Vytahuje se před klukem co je opodál a docela se trefuje. Ale jednou se netrefí a míček vylétne z hřiště, Bean chce míček vzít do ruky a vrátit na hřiště, jenže provozovatel se na něj podívá a namítavě kývá na něj, že se nesmí dotýkat míčku a tak začíná velký děj. Bean dá velkou ránu a míček se dostane na silnici a tak míček prožene po celém městě. Nakonec vyřízne kus trávníku na němž je míček a vrátí se na mini golf, kde dokončí šťouch do jamky a následně zapíše kolik měl úderů do kartičky.) Rowan Atkinson je prostě geniální komik nad komiky. / Viděné epizody *14.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnoocení: 10/10 )(3.11.2009)

 • ORIN
  *****

  Od prvních okamžiků mi bylo jasné, že sleduji něco opravdu mimořádného. Jeho neustálé grimasy a záplatované sako mě při každém zhlédnutí přivádějí k šílenství. Doporučuji si sedat rovnou na zem, protože po krátké chvíli se po ní stejně budete válet smíchy.(3.7.2007)

 • igi B.
  *****

  Totální >mašíbl< za všechny vindry a zlámaný grešle... :oD))) . . . Fazula ve vlastní šťávě. Pokaždé v (h)růném nálevu, sebestředně nechutná, těžce stravitelná! Prostě ryze britsky pikantní, výživné, nakažlivé. Tenhle bob(ek) vám zaručeně zaskočí v krku! V tomto případku ovšem nebušit do zad, nýbrž do hlavy...(7.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace