Mr. Bean (TV seriál)

• slovenský

Mr. Bean

Komedie / Rodinný

Velká Británie, 1990, 14x25 min

Klasika a ohromná sranda.(13.8.2008)

// Production Companies: Tiger Aspect Productions // Mr. Bean je proste kapitola sama osebe :)(9.5.2011)

Pana Fazolku mám rád odmalička, neustále se k němu vracím a ne jinak tomu bude nadále. Tahle pozitura, vlastnící medvídka Teddyho, mě svými střelenými, originálními a geniálními nápady vždycky dostane a nezbývá mi než abych vám Mr. B...fakt se tady najde někdo, kdo ho nezná? ;-)(20.12.2007)

Mr. Bean je skvělý , úžasný , nenapodobitelný a našel bych ještě více superlativ , ale myslím si že to není ani zapotřebí. Všichni jistě znají podivně vyhlížejícího chlapíka středního věku , v saku se záplatami na loktech , mimořádně úchvatnou mimikou , jezdícího v malém autě připomínajícího plechovku od sardinek , který je pohromou pro všechna místa , na kterých se ukáže , protože do čeho se tento chlapík pustí , to dopadne katastrofou! A ty scénky s jeho "plyšovým" medvídkem Teddym.... no co bych říkal, kdo viděl zná a kdo ne ať se podívá. Geniální postavu stvořil a také nezapomenutelně ztvárnil komik Rowan Atkinson , kterému tímto vzdávám hold a děkuji mu za všechny ty nádherně strávené chvíle při sledování příhod jeho mr. Beana , při kterých jsem měl , mám a budu mít bránici v plné permanenci a vždy mě dostala do dobré nálady a skvělého rozpoložení , děkuji za vše pane Atkinsone! 95%(13.6.2010)

Jeden z nejkultovnějších komediálních seriálů všech dob. Ten krásný odlehčený britský humor s ironií sobě vlastní.! :-))) Mazaná genialita cloumá panem Atkinsonem.(1.1.2010)