Mr. Bean (TV seriál)

• slovenský

Mr. Bean

Komedie / Rodinný

Velká Británie, 1990, 14x25 min

Zarputilý motáčik v podobe Mr.Beana ma vždy vedel rozosmiať či už v seriálovej alebo vo filmovej podobe. Rowan Atkinson v životnej úlohe!(21.5.2005)

• Zíza

Prostě mi vadí smát se takovým věcem. Nemám to ráda a nebudu.(28.6.2011)

Atkinson je docela zajímavý týpek i ve skutečnosti. Jedna z nejnamyšlenějších britských celebrit, která se kdysi vyjádřila, že by vyřešila všechny problémy světa, kdyby byli všichni jako on, a proto zřídí special-Atkinson sperma banku. Nevím, jestli k tomu došlo, ale trochu více excentriky by na tomhle světě rozhodně neuškodilo.(23.4.2005)

Přesně můj styl humoru. Pan Fazole mě provázel tak nějak celým životem. Nejen proto, že vznikl v roce mého narození. Medvídek rulezzz!(16.9.2006)

Rowan Atkinson je coby pan Bean skutečně neuvěřitelný. Dalo by se říci, že jeho show vešla svou "lidovostí" do dějin, protože jeho humor je skutečně určen všem (snad jen ti nejzarytější intelektuálové nad ním ohrnou nos, ale ostatní jej vděčně přijmou za svůj). Mnoho nezapomenutelných scének a gagů. Zcela určitě všem utkví v paměti i Beanův oblíbenec - plyšový medvídek, který si v seriálu také užije své.(9.3.2003)