Epizody(14)

Recenze uživatele mzss1 k tomuto seriálu (4)

Mr. Bean (1990)

Co k tomu dodávat ? Rozhodně nejlepší britský a určitě i celkově ze všech nejlepší komediální seriál. Zvládnul by vůbec někdo takhle skvěle zahrát jako Rowan Atkinson ? Určitě NIKODO ! Mr. Bean umí hrát jedině on ! :-) Takže hodnocená je jasný: 100% = ***** ()

Trable pana Beana (1991) (E05)

Jedna z mých starých originálek VHS ! :-) Takže skvělé vtipné momenty jako vždy ! :-) Jak si Bean opravoval všechny zuby, nebo otravná moucha ! :-) 100% = ***** ()

Pan Bean znovu jede (1991) (E06)

Paráda ! Sakra nechtěl bych dostat infarkt a aby mě oživoval Bean ! :-))) A ten chcechtající týpek ve vlaku byl hustej ! Jak se Bean na konci lekl a vyhodil svoji knihu i s jízdenkou a chcechtající chlap dostal další záchcvat smíchu ! :-))) 100% = ***** ()

Veselé Vánoce, pane Beane (1992) (E07)

Rozhodně další perfektní část s Mr. Beanem. Tuto část mám na staré originální VHS. Pouštěl jsem si jí furt dokola. :-) Takže scéna s krůtou, nebo s háčkem místo prstýnku .... no pokračoval bych hodně dlouho. Takže jasných 100% = ***** ()