Hudební komedie o tom, jak udržet čtyřicet holek na řetězu.  Veselé příběhy ze života dospívajících dívek a chlapců jsou doplněny krásou dívčího sborového zpěvu, emocionálně zesílenou rafinovaně zvoleným prostředím, ať již Prachovských skal nebo soboteckého Humprechtu. Ústředním motivem je rivalita dvou sólistek sboru a jemně naznačené nebezpečí dětského „primadonství“. (oficiální text distributora)

Pitryx

Strašně se mi líbil dětský sbor, ale film tedy jaksi nestál za nic. Snahu herců ruinoval scénář a velmi slabý příběh. No podívat se na to dalo, ale podruhé už asi ne ne. 171120118052/8225 ()

sharka.68

Za to zpívání i za to věnování se dětem...i když je řehole pořád jen zpívat a zpívat,bylo vidět,že i přes to všechno,se děti umí bavit a jsou dětmi....dneska ten film dávají znovu a já se ráda podívám.... ()

jakoby

Divci sbor , ktery cestuje a zpiva .Zavideni hodne.Jenze jim se styska po rodicich a domove no a me tohle nudilo uz tenkrat.Mame lepsi filmy , tohle moc zavanelo pionyrama a idealizmem. ()

M+M

Příjemný film hlavně pro děti či mládež zpívající v dětských sborech, kterých je u nás požehnaně. Pinkavův lepší počin, protože se tam té politiky moc narvat nedalo a to je dobře. Pro mně v celku pohoda. ()

Accacia

Jako dítě jsem viděla film mnohem barevnější… sklo v autobuse jsem viděla krásně nazdobené. Veselé pro dítě. Co dospělá ocením, že se někdo dětem věnuje a píle že někam vede. Jde si užít a není nutné se flákat. Rozkošná Jana Páleníčková. Ňadra dívky jsem si všimla, až co jsem si to tady přečetla. Je vidět, že každý hledá, co je mu blízké. ()