Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Aj ja som si myslel, že toto herecké zloženie by kľudne utiahlo aj vojnovú drámu, no nakoniec zostali dobré len tie sekvencie z boja a B.B.Thornton. Ostatní akoby to točili pre charitu. Réžii to bolo asi tiež jedno a strih si dal pauzu už na začiatku. Jednoducho slušná akcia s nechápavo nanič pokusom o drámu s prežitím. Seriózna oddychovka na jedno použitie. 60%.(24.8.2007)

 • choze
  **

  Stálo to skoro 100 mega a vypadá to jako něco z Hallmarku.(21.10.2016)

 • Yardak
  ***

  "Krása, co dokáže hudba." Lehce nadprůměrně zpracované dobytí pevnosti Alamo. Bitvy nejsou špatný, ale zbytečně krátký. Zajímalo by mě, jak by tuhle bitvu natáčeli Mexičani :). Něco mezi 3 až 3 a půl hvězdy. Nejvíc to herecky táhl Billy Bob Thornton - no kdo taky jiný :o).(1.8.2008)

 • sharky
  ****

  70%. Golfista to napsal naprosto přesně:" Američani zrovna nemilují pohledy do vlastní historie ve kterých ani tak nevlají hrdé americké vlajky, ale spíš bojují špinaví a unavení vojáci a vzbouřenci." Já to mám radši bez těch vlajek a fanfár. Na jedné straně se skvělým unaveným stárnoucím crocketem- thortonem, který se začíná bát a nadruhé straně hrůzostrašný tyranský generál santa anna (v reálu mimochodem spoluvynálezce žvýkačky), který vraždí ženy i děti. Ti dva jsou skvělí a drží film nad hladinou průměru - nízko - ale drží.(13.8.2005)

 • mandes
  *

  rozpočet : $107 million tržby celosvetovo : $25,819,961(2.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace