Som rád, že som film nevypol v prvej polhodinke , kde sa to len tak hemží samou vatou, ale potom sa film rozbehne do seriózneho historického kúska s dejom situovaným do roku 1836 - obdobia bojov za samostatnosť štátu Texas. Dobre natočené historické bitky a kvalitní herci sú ďalším plusom v tejto historickej vojnovke, aké by som mohol sledovať kľudne aj každý deň.(26.10.2009)

For ME 70%(31.7.2008)

• LiVentura

Viděl jsem, je to špatný remake, jako je jich většina špatných a umrlých. Nicméně oceňuji znovuoživení citlivé americké westernové problematiky jménem Alamo.(13.7.2009)

• mandes

rozpočet : $107 million tržby celosvetovo : $25,819,961(2.1.2007)

Neviděl sem původní waynovu verzi, o historii texasu sem se nikdy nezajímal a možná tam nějaký nesrovnalost sou, je mi i celkem jedno jestli snad hancockův film až uráží mexičany a i když taky nechápu proč tim film neskončil, tak zhruba půlhodina bitvy o pevnost Alamo je naprosto úžasná, kam se sere ten pan spílberg i se svym vyloděnim.(27.7.2008)