Televizního moderátora počasí Phila Connorse (Bill Murray) zastihne cestou do pensylvánského městečka Punxsutawney, kam jede natočit reportáž o každoročních oslavách Hromnic, ohromná sněhová kalamita. Od té chvíle se ocitne lapen v časové smyčce, která ho nutí neustále se probouzet do stejného dne, a to 2. února. Ve svém světě každý den naráží na ty samé lidi, kteří si však neuvědomují, že se Hromnice dokolečka opakují. To mu dává jistou výhodu – může tak zjistit, co žena od muže očekává, a další den se chovat přesně tak, aby na ni udělal dojem. Naštěstí je mu nablízku dívka, na níž to může otestovat. Jmenuje se Rita (Andie MacDowellová), Philova trpělivá produkční, která musí snášet jeho záchvaty vzteku, přehnané požadavky i nevrlou náladu. Philova povaha se postupně mění a on získává Ritiny sympatie. Když se jednou společně probudí, je před nimi nový den... (HBO GO)

Gastovski

Uvíznutí v časové smyčce a neustálý kolotoč vždy se opakujících situací v romantické komedii skýtá hrnec plný nápadů a možností. Zde se však dočkáme leda tak unikající páry. Netvrdím, že je to špatná film (Murray a Andie MacDowell se k sobě hodí), ale celkově vzato po humorné stránce nic moc a s přibývajícími minutami se to nelepší. Škoda, nápad svělej, provedení "uspokojivé". ()

IBBY

...milý..vtipný.."tak akorát" romantický film a zápletka která by se dala jen a jen závidět...kdo by nechtěl dostat šanci k napravení sebe světa a tak vůbec?...k tomu skvělí herci a pocit že happy end který nás nemine bude snesitelně dojemný...dala bych i o * víc ale nejsem milovnice komedii ani těch velmi dobrých tudíž pátou bych sama před sebou neobhájila... ()

HouseMK

Parafrází jiného filmu "Co dělat v Punysutawney, když člověk nežije..." víc než jeden den, stále dokola. Den v zapadlé americké díře, odříznuté od světa a s buranskými maloměšťáky, které jste vždycky nesnášeli. Ale každý den bude takový, jaký si ho uděláte vy sami. Skvělá romantická komedie o tom, jak dlouho trvá člověku se změnit. Navrch s neodolatelným "Philem" Murraym a krásnou Andie MacDowell - jasná volba. ()

RickyFitts

myslel jsem, že nemám rád americký komedie 90. let, ale výjimky potvrzují pravidlo - Bill Murray (a W. Allen) jsou prostě vtipný v každym věku... PS: konečně vím, jak vypadá svišť! ()

piranha

Na začátku jsem si myslela, že se ani jednou v průběhu filmu nezasměju. Konec to svou přívětivostí zachránil, ale "bavit se" není ten správný výraz, jak bych sledování filmu popsala. ()

zahadum

Tento film je u mňa kultový od prvej prezentácie niekedy pred mnoho rokmi...originálne dielko ktoré je správne hrejivo príjemne úsmevné...film nemá hluché miesto...nekáže...nefilozofuje...nemá morálne odkazy....nevysvetľuje prečo a načo sa stalo Billovi / Philovi ...proste sa mu to stalo a vy s ním prežívate ten istý deň dookola a bavíte sa na momentkách čo takáto situácia prináša. DNES JE ZAJTRA !!! ()

sebo9629

Dokonalý Bill Murray, krásna Andie MacDowell, skvelá atmosféra a scenár. Jednoducho moja najobľúbenejšia komédia. Hodnotenie: 9.6/10 ()

monaMis

Super prijemna komedie se zimni atmosferou! Presne podle meho gusta. Skoda, ze takovyhle druh filmu se uz dnes netoci :( Usinala sem s o 180 stupnu lepsi naladou ()

cyphercz

Kdo kdy nesnil o tom mít možnost prožít jeden den několikrát bez jakýchkoliv následků:) Bill Murray z toho vytěžil komediální maximum. ()

mh.mail

70% — Netradičně pojatá romantická komedie. Navíc mám rád Billa Murraye a Andie Mac Dowellovou. Film si chytře pohraje téměř se všemi možnostmi, které hlavní hrdina ve své situaci má, přičemž některé situace jsou jednoduše geniální. A společně s katarzí pak přichází vytoužený 3. únor. A navíc — film je tak zábavný, že přes tu zábavu skoro ani nepostřehnete to moralizování, které z některých amerických filmů trčí až příliš okatě. ()

Bozvav

Asi jeden z nejzdařilejších filmů na téma časová smyčka. Vtipný a kupodivu i docela chytrý. Za mne 80%. ()

Johnny

Výborná komédia so zaujímavou zápletkou, ktorá je využitá do najmenších detailov. Svoju rolu na výsledku iste majú aj hlavní protagonisti - Bill Murray a Andy McDowell. ()

bangee

Z Americké produkce jedna z těch příjemnějších a chytřejších komedií. Murray po boku s krásnou Andie MacDowell si sednou jak ulití... Já jsem se bavil a to několikrát. A to se mi u těchto druhů filmů moc často nestává. ()

agassi68

Jedna z mála naozaj nevtieravo vtipných komédií americkej výroby. Bill Murray to ani veľmi nemusel hrať, on už tak nešťastne vyzerá.. Milé, so šťastným koncom, čo poteší najmä nežnejšiu časť a prekvapivo ani ja som nemal nič proti tomu :) ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky