Kvasekus

Tři hvězdy za nepovedený záběry...to je dvojnásobně větší sranda než pořad celej. Doporučuju dva díly nepovedenejch záběrů na youtube. Pořad celej byl spíš jak na houpačce. Někdy joo někdy nee...bylo to spíš nee, ale pořád to pro mě vítězí před stupidní partičkou! ()

Wyrdas

Jednoznačně to nejlepší, co z televize Hovn@, pardon, televize Hyena... ehm... pardon, tak do třetice... to nejlepší z televize N@va, co kdy udělali. Nova má na svědomí největší počet odpadních pořadů, seriálů a filmů v historii lidstva, ale TELE TELE se jako zázrakem odrazilo ze dna Novácké žumpy a vyplavalo až kamsi k hladině. Když jsem byl ještě malý, tajně jsem TELE TELE sledoval přes složitý systém odrazů v okně a zrcadle, neboť jsem v tu dobu měl už dávno spát a nebylo to pro mě údajně vhodné. Dnes se na "to nejlepší z TELE TELE" rád podívám znovu a nikdy mě to neurazí. Jednoduchý humor, který si na nic nehraje a nemůže nikoho urazit. Celé TELE TELE je z recese a já mu z recese dám pět hvězd. Né, že by to bylo tak neskutečně dokonalé (postupem času to začalo být lehce ohrané, opakující se a méně zábavné), ale když kouknu na "to nejlepší z TELE TELE" a uvědomím si, jaká žumpa to vyprodukovala, pak klobouk dolů, neboť nikdy dřív ani potom již Nova neudělala nic, co by nesmrdělo odpadem. Takže asi tak. A co se týče "herců", tak Suchánkovi s Genzerem a Cardou nelze nic vytknout. Tupou Žilkovou (která je ale tupá od přírody, nevěřím že by naprosto vždycky všude do ruky dostala jen tupý scénář) nepočítám. ()

BaruM

Díly jsou nevyrovnané, ale když chcete jednoduchý humor ke skleničce vína nebo k pivu, tak zase neurazí- ()

Railman odpad!

Pořad, jenž se snaží parodovat něco, čeho je součástí. Nemyslím stanici, ale typ humoru a debility. Nenáročná vulgární zábava pro otupělého diváka. ()

Kathien°

Ze začátku to bylo fakt skvělý, ale už je to okoukaný... Těď ještě dali někoho místo Cardy.. Tak to už je vrchol ()

Chamyl

Tenhle humor mě zcela míjí. Nemám nic proti lidové srandě, ale "vypointované" rozhovory a scénky, jejichž konec je jasný již při prvním obrazu nebo větě mě prostě neuspokojují. K tomu řada rádobykomických převleků, často těžících především z něčího zesměšňování, a pivo v newsroomu jako symboly nastavované kaše, která se měla přestat vařit již po několika opakováních a místo toho nám na kamnech stále bublá a připaluje se. Ale abych jen nehaněl: komponované a dabované scénky z parlamentu mě občas pobavily, škoda že podobných míst nebylo více. Pro milovníky Kameňáků a nováckých estrád je to asi bžunda, pro ostatní pak spíše trapas. ()

_aandyy_

Tele tele - v jeho nejlepší době jsem musela vidět každý díl.. Dávali to pozdě a někdy se stalo, že jsem usnula a pak mě hrozně štvalo, že jsem to neviděla. Ale když jsem to viděla, to bylo něco! Párkrát jsem se u toho málem p..... smíchy. Nechápu, kde ty nápady braly. Často stavěly na blbosti a nemožnosti člověka, ale do té doby, kdy byli všichni 4, tzn. Genzer, Suchánek, Žilková a C(Ret)arda, to byla snad nejlepší zábava v televizi. Potom se jim to ale začalo hroutit a vtipy byly trapné, chytáte se za hlavu, jak může někdo vymyslet tak perfektní humor a pak ho tak jednoduše zkazit. Genzer a Suchánek to je snad věčná dvojka, škoda, že po čase se jejich humor zdá spíš trapný... Skvěle to teď dokazují v Mistr GS. ()

Zajija

Budu nohama na zemi. Sice to byla obrovská legrace a sledoval sem tento pořad velmi rád, ale ve srovnání s jinými bych víc jak třemi hvězdičkami křivdil ostatním. ()

m0lL!sS

Ve většině případů pokleslá zábava, na druhou stranu však musím uznat, že i v tomto pořadu se našlo několik "scének", které mě dostaly do kolen. ()

PanPaniscus

Asi z nostalgie nad rozesmátými zítřky ve škole o této parodii na komedii. Bohužel i v dnešní době by to patřilo k tomu lepšímu, co programová nabídka českých kanálů nabízí. ()

freyinec

První várka tohohle originálního nováckého seriálu nebyla tak hrozná, vzpomeňte si třeba na "Psisko to nikdy nejíš sám", avšak to vaření z vody co následovalo ho potopilo k zemi... ()

johhny007

Mám to rád a to je to co ktomu napíšu . Prostě sem se vždy skvělě pobavil doopravdy skvělá a vtipná 4 je to něco nenehraditelného hlavně Genzer jako tlustá matka :D a dobrá režie od tehdy mladého (30 leteho-) Sokola ()

topi80 odpad!

Ve své době odpad všech odpadů. Postupem času by se našly i pořady, kterým se podařilo i tuto laťku zahrabanou hluboko pod zemí ještě podlézt, ale moc jich nebylo. Nechápu, jak je možné, že protagonisté křepčí na obrazovkách i mnoho let po ukončení této ukázky totální ubohosti a bezradnosti. ()

misar3

Některé scénky, skeče a rádoby pořady jsou dobré, jiné nudné a trapné. Avšak genialita některých scének parodií napravuje pověst celému Tele Tele. ()