playboy_05

za mlada jsem to hodně žral...i teď si to občas nostalgicky připomenu na Smíchově...a v porovnání s tím, čím nás TV krmí dneska, by tohle mělo získat nějaké ocenění ()

smajly

Nemám moc ve zvyku hodnotit televizní pořady, protože velká část z nich jde zcela mimo můj zájem. TELE TELE se dostalo na obrazovky v době, kdy mi bylo nějakých 13 - 15 let. Tehdy to byl vděčný námět rozverných debat mezi matematikou a češtinou a pamatuji si, že v té době jsem nevěřil, že bych v televizi mohl někdy vidět vtipnější pořad. Nicméně uběhlo více než 10 let a já měl možnost zhlédnout reprízu tohoto produktu naší nejznámější komerční televize. Nejdříve pár slov pozitivních: Genzer se Suchánkem mají jistě svůj bavičský potenciál a jsou mi sympatičtí, to je asi vše. Jistý míry satiry, ironie a černého humoru se také podařilo dosáhnout. TELE TELE taky svým způsobem zapadá do vysílacího koloritu TV Nova (myšleno spíše negativně). A teď ta horší věc: Myslím si, že člověka se špetkou inteligence takový pořad nemůže zaujmout. Většina skečů má mizivou úroveň a člověk nemá nejmenší potřebu se smát. Světlé výjimky se samozřejmě najdou. Divák to má v tomto případě horší než účinkující...ti se podle mě u natáčení museli opravdu dobře bavit :). S bídou 30%. ()

Milda003

Když se na to dívám dneska, je to nic moc, ale když hodnotím dodatečně to, na co jsem se těšil jako desetiletej, tak si zaslouží tři hvězdičky minimalně.. ()

vZeč

Ty dvě hvězdy bolí. Jako malý capart jsem to vnímal jako největší vzdor světu plný nekompromisní a nekorektní vulgarity a anarchie. A taky jako super vtipnou sofistikovanou věc. Byl jsem capart. Je to příšerná blbost, ale staré díly se dají přežít bez problému a občas je to opravdu geniální. Nebo genitální? Ha ha ha skvělý fór... ()

Knor

Ze začátku to byla docela sranda, ale když to teď tu a tam zahlídnu v telce, tak je to hrozně trapný. ()

MFloyd

Není to špatné, vidět pár dílů... jakmile ale zhlédnete více dílů, zjistíte, že celý pořad je založený jen na dvojsmyslech.Jako například: Ukážu vám mojí sekačku (ne nejde o sekačku na trávu ale o sekanou)... to je vlastně 90% všech scének ale některé byly fakt povedené a tak nemohu dát méně. ()

dobbin

Je to čím dál tím horší. To, co bylo dřív strašně vtipný už vyčpělo, a tak se z TELE TELE stává naprostá sračka, která jednou za velmi dlouho něčím překvapí a přijde s opravdu povedeným fórkem, což je sice milé, ale nestačí to. ()

Spectacle

Dřív jsem tenhle pořad haněl, kudy jsem chodil. Dneska přiznávám, že jednou za deset dílů má i své světlé chvilky. ()

Lumpus

Bývalo to veselé v nynější době odpad ale jelikož se tu hodnotí jak nynějšek tak minulost tak dávám 2* ()

HarveyDent

60% jen za první sezónu (definoval bych to jako DEMENCI, která si je své nízké inteligence vědoma, tudíž ani nemůže klesnout níž než je, což se mnohokrát stává u jiných českých "telenovelových" seriálů) ovšem další zbytečná pokračování (i s Kikinčukem) je TRAPNÉ a fekáliemi přecpané nic . ()

Marrianna odpad!

Neříkám, že jsem viděla vše - a proboha Vás prosím ani mě do toho nenuťte, ale viděla jsem dost abych se utvrdila v tom, že pokud někdo chce dělat špatný humor - spíše tedy žádný ať si k tomuto přizve právě tuto skupinku lidí. Žilková, kterou jsem měla jako herečku docela ráda mi tak hnula žlučí, že jsem hodně dlouho odolávala, než jsem si dovolila ji opět někde skouknout. Zato Genzer a Suchánek si to poprděli tak, že už nikdy prosím!!!!!! ()

Cortesz

Vtipné až geniální vtipné scény střídali nehorázně trapné až dementní. Ze začátku to byla bomba, později už jen nuda, nuda a nuda. Za zmínku stojí snad jen předělané videoklipy některých našich hudebních "celebrit", například famózní sparodování Kotvaldova mumulandu. Sport cardy retardy a kultovní hláška na jeho osobu... tak co retardo už máš chlapa? Rodina Kopečkovic, která po čase začínala nudit a tak dále. Zkrátka šlo o celkem slušnou podívanou, která začala po čase nudit a kdyby pokračovala, tak by skončila s odpadem. ()

Billy.3

Ty první díly před pár lety, kdy tele tele právě začínalo byly fakt skvělé, ale když jsem zhlédl jeden z těch posledních dílů tak to už prostě nebylo ono a jen jsem se těšil na kopečkovic, kteří mě nezklamali zatím nikdy. ()