prudas2

ta nostalgie kdy me matka vzdy posilala driv spat a ja se schoval za roh abych mohl koukat je opravdu nezapomenutelna..***** ()

Laura.R

Asi mě tu všichni ukamenují, ale mě se to líbí. Jako malá jsem se na to dívávala s taťkou a vždycky jsme se hodně nasmáli, i teď když tele tele dávají na nějaké programu tak se dobře pobavíme. Je to taková supr odreagovačka. Ty parodie na různé pořady prostě nemají chybu! Za mě určitě 100% ()

PinkieCat

Koukám na některé kritiky tohoto pořadu a kladu si otázku, proč pak by mělo být TELE TELE označováno rovnou za odpad? Každému snad musela alespoň jedna scénka, hláška či parodie připadat přinejmenším úsměvná? Přemýšlím, jestli to není tím, že se v nich snad dotyčné osoby samy poznali - a to je právě štve. Narážky na partnerské vztahy, policii, lékaře,politiku, rodinu..to je přece stále aktuální a to, co TELE TELE ukazuje se od skutečnosti (bohužel) zase tolik neliší. Pokud se jedná o parodované pořady, některé z nich byli/jsou v originále tak trapné, že pro mě je lepší je vidět v podobě nevážné, humorné, tak to působí trapně jak správně má. Uznejte, Teleshopping, Hogo Fogo, South Park to už jsou hlouposti sami o sobě a TELE TELE si jen dělá srandu z té jejich hlouposti a oprávněně. Takže ředitelé "naší vaší televize", já za vámi hrdě stojím a ráda si k těm vašim srandám sednu na gauč, zabalím se do své super nové tele deky, načnu si ke smlsnutí výbornou zavařovačku stoprocentního sádla a kdyby mi to ve vztahu s přítelem přestalo klapat určitě požádám o pomoc pana doktora Erazima Kozla. ()

Kemkacek

Tele Tele je náhodou dobrý ! Jediný pořad ČESKÝ pořad který se dal sledovat a nikdo mi na něj nesmí šáhnout :)) Jediný co se mi moc nelíbí je že odešel Carda a byl nahrazen trapným Kikinčukem který na něj ani z půlky neměl. Když carda odešel měli s tím seknout....nebo Alespoň při výběru náhrady víc přemýšlet ()

krpik

Snad nevynechaný ani jeden díl tohoto pirátského vysilání.Zábava a nejlepší s kopečky-Bohužel po odchodu J.Cardy pořad upadal až zkončil ()

Desires

Jen díky kostýmům parukám jménům a přízvukům jednotlivých "herců" dávám za pět.. opakující se vtipy mě mnohdy štvou .... ()

krkman

Suchánek ako Janda z Olympicu alebo ako redaktor dvanáctky nemá chybu!!Genzer takisto výborný..Najlepšia televízna zábava. ()

tereza656

Jediné co mi vadí na tomto pořadu je geňa. Naopak nejlepší je paní Veronika u jejích hlášek sem se válela smíchy Po zemi. Veroniko si skvělá. Josef carda byl Ale také dobrý. ()

Uriziel

ikdyž to působí velmi nízkorozpočtově, je to stokrát lepší než televizní noviny, protože v nich co říkají myslí vážně... ()

kreyson13

Začátky byly ve svý době úplně suprový. Některý víc, některý míň. Rodinka Kopečkovic neměla chybu. Pak se po pár letech už začali opakovat a natahovat a bez Retardy to už bylo úplně o ničem. Ale na ty díly ze začátku se s chutí kouknu po letech i teď. ()

Stehno89

Pamatuji si kdy jsem chodil na základku a každou neděli se rozhodoval, jestli jít spát...nebo si počkat...a vždy se vyplatilo si počkat. Ano...občas ty jejich vtípky byli docela trapný - ale nikdy nikdo se nedokázal zavděčit všem...nápad to byl každopádně geniální! ()

milanondic odpad!

Je to neskutečně trapné, i když před půl rokem mi to vtipné přišlo. Inu, je to menší odpad než Ooops!, ale k jedné hvězdě to má daleko. ()

Calabria

Comeback a Tele Tele je jediny co na nově kdy zábavnyho bylo z české produkce. Nechápu jak někdo může dát záporny hodnoceni. To se jako díváte na česky seriály viz. ordinace? ()

RyuzakiSE

Televize Nova je tragická. Tohle jediné, co jí zachraňuje... i když to vysílají už jen na Smíchově. Štve mě, že museli udělat tolika dílů, ty novější už nejsou tak vtipný, jako bývaly ty starší... prostě, když dojdou nápady, tak je nejlepší s tím seknout, páč v tomhle případě už to začíná bejt nudný a trapný. Jinak většina vtípků jsou opravdu geniální :) Nejde se prostě nesmát. Taky se mi líbí, že do toho přidávají i můj velice oblíbený černý humor. Herci jsou taky skvělí a vtipní, nedovedu si tam představit někoho jiného. Dávám 5*, když vynechám hodnocení novějších dílů... ()

DavidAAAA

Seriál s ohromně rozkolísanou kvalitou. jeden díl na odpad, další na pět hvězd. Tihle čtyři dokážou bohovsky pobavit a vzápětí trapností srazit na kolena. Ale v průměru vcelku slušný pořad. ()