Eisenmann

Hloupé, obrovsky hloupé, ale upřímně hloupé, tak, že tento pořad může sice naštvat, ale ne urazit. Veselým zpestřením byl seriál Kopečkovic, kde se humor posouvá o něco výše. Ale jediná věc, která mě výrazně štve, je neustálé vysvětlování vtipů, není to nutné... ()

zurivymlok odpad!

Tento pořad má hodně mizernou kvalitu a místy až neuvěřitelně buranský humor. Přesto se nedá říci, že by myšlenka byla úplně špatná. Jedním z hlavních problémů pořadu je, že jej Nova vysílala s týdenní frekvencí. Udělat 267 dílů při 25minutové stopáži s tím, že máte na vymyslení vtipů pár dní se prostě nedá. Ze začátku tak bylo pár dílů docela slušných, ale poté už to bylo jen omílání těch samých vtipů pořád dokola, jen v mírných obměnách. Tvůrci na místo kvalitu vsadili na kvantitu a chrlili jeden pokus o vtip za druhým, přičemž se člověk zasměje tak pěti procentům vtipů (jak odhadla Galadriel), dalších padesát procent je nevtipný a zbylých 45 % je vyloženě trapných. ()

Bohdy67

S odstupem casu a tim cim nas nova krmi ted (ikdyz je pravda ze ted uz se nedivam skoro na nic) musim dat proste vetsi hodnoceni nez si tele tele zaslouzi. Casto trapne a debilni,ale nekdy naprosto dokonale vtipna zalezitost. Nema cenu to rozebirat, ne kazdemu to sedne a ne kazdeho je to salek kavy...A ikdyz sem rad ze uz nejsou nove dily,tak za to co bylo tak 61% ()

petiiik3

Tela tele mě baví a to dost, ale když sledujete tenhle pořad pravidelně tak už víte co od toho můžete čekat když řeknou značkové oblečení tak už vám prostě dojde že na sobě mají pověšené dobravní značky atd. ()

Tweetak

Jako desetiletý jsem to docela žral, ale teď se na to nedá dívat. Ždímání vtipů až na kost, slabé pointy. Čas tohoto pořadu je dávno za námi, ani Smíchov z něho nevyždímá víc. ()

Bajlander

Tele Tele beru s velkou nadsázkou, proto se více směji, než kroutím hlavou nad patnáct let okoukanou klasiku TV Nova. Ideální varianta, když večer přepínám televizní kanály a na nic lepšího nenarazím. ()

KvetoslavL.

Pokud nebudu počítat vtipy založený na debilních dvojsmyslech, tak musím konstatovat, že většina fórů je dobrých a relativně inteligentních. Bohužel, pokud nebudu počítat vtipy založený na debilních dvojsmyslech, zbude mi asi jen 10 % pořadu, což je asi hlavní problém TELE TELE. Čtyři hvězdy dávám hlavně z nostalgie. Ale přes to všechno - Telekrám rulez! ()

Potjoc

Až do nedávna mi byl tento pořad nepřístupný, kvůli mému věku. Teď ale tento seriál sleduji každý den. Většina scének z reklam, politiků, Na vlastní bulvy, kde vtipy jsou většinou postavený na doslovný překlad slov: "Kdo chce psa bít", "Dusit zeleninu", atd. Zato Kopečkovic válí o sto šest. Tam je každý vtip úderná pointa, hlavně konce. Směju se z hádek postav. ()

valdakubik

Prvni serie byly supr a nektere dily primo dokonale a nektere reklamy treba na stoprocentni sadlo na to se nezapomina. Bohuzel dalsimi dily se kvalita zhorsovala, ale i tak za me ctyri hvezdy a tak 75 procent. ()

KulturaCz

Nejlešpí na Tele Tele se mi osobně zdá scénky rodiny Kopečkovic, jinak zbytek je většinou pořád to samé dokola, což po shlédnutí několika dílů za sebou už je trošilinku nuda. ()

Pokri

Ani veľa trápnych momentov neuberá Tele tele na pôsobivosti. Luxfery s Poláškom, to je kult kultov. Výborní sú aj Kopečkovic, dvanástka a ďalšie. ()

Honza__St.

Nic lepšího TV Nova nikdy nevytvořila (a že tam v Železného době vzniklo hodně dobrých pořadů, byť zdejší komentáře často tvrdí opak). Kam se hrabe nějaká kavárenská Česká soda. Byť je pravda, že na vrcholu se TELE TELE drželo jen do přelomu let 2002 a 03, pak to s ním šlo rychle z kopce, a v posledních letech už vařilo z vody. Náhrada Cardy Kikinčukem byl poslední hřebík do rakve. ()

xsilence8x odpad!

Naprosto zbytečný a podřadný pořad.. asi jako většina z produkce TV Nova. Jestli tohle někdo považuje za vtipné a zábavné, obávám se o jeho duševní zdraví. ()

oskiii

Pár kousků skvělých, většina však nestojí za nic. Chybou byla týdenní frekvence vysílání, kdy většina skečů a gagů vznikala evidentně v časové tísni. A to se promítlo na (ne)kvalitě. Před 20 lety by bylo hodnocení vyšší. Jenže s odstupem času a věkem je to přesně opačné. ()

Petr_Vacikar

"Seriál" na kterém jsem vyrůstal.  Někdy geniální, někdy tak trapný až to bylo geniální.. miloval jsem to. JAko Malej, mladší :D kolikrát jsem si říkal, kord ve vystřižených záběrech. tvl ty musí bejt fakt zhulený, že se tolik a někdy u nesmyslů tolik odbourají (Suchoš a Genzer) Nemálo tam bylo vidět ubalený brko, který i hulili. Vždy jsem si myslel že by to v televizi nešlo a že tam musejí mít pouze tabák. No... za Železnýho to asi šlo, protože to nebyla maketa, jak jsem se z rozhovorů co v budoucích letech pánové poskytli dozvěděl. ()