Tommassi3

Přiznám se, že zpočátku mi Tele Tele ještě jako studentovi skutečně stálo za to čekání do poměrně pozdních nočních hodin a považoval jsem ho za projekt skutečně kultovní, u něhož jsem nezřídka močil smíchy, dnes už se na něj s lehkým odstupem dívám trochu jinou optikou, nicméně myslím, že ačkoliv Geňa se Suchánkem svému televiznímu děcku ten status kultu uhájili, další a další epizody z něj učinily pouze stín původního pořadu, a vlastně i především velmi rozbředlý typicky novácky naivní kalkul.. Proto objektivně nemůžu Tele Tele jako celek považovat za nic jiného než čistý televizní průměr, což ovšem dnes, kdy se televizní zábava ocitla na dně žumpy, rozhodně není málo.. ()

Vesman

Ze začátku to bylo skvělé, řezal jsem se smíchy při každé scénce, ovšem s postupem času to dost rychle ztrácelo dech, dávám 70%. ()

rreal13

Suchánek a Genzer, pro mě nejlepší čeští bavičí. Kam se hrabe suchej Novotnej a další nudné loutky českého showbiznisu. Jednoznačně 5*. Neříkám, že nemají na víc, ale v čechách nemají konkurenci a vždy mě jejich scénky pobavily. Už jako mladý jsem je hltal a není tomu jinak ani dnes. ()

moviesfan

První půlka všech dílů za 4*, druhá za 2*. První půlka skvělá, zábavná. Druhá už nezajímavá až trapná. Jinak to byla ale zábava. Hodnocení: 60% ()

corpsy

Skeče s geniálnym ľudovým humorom. Rozosmeje, pokiaľ nieste intelektuálne založený občan, ktorý radšej umelecký prednes. Aj keď nič proti tomu. ()

Ajinka126

Velmi dlouho mě bavili na to, abych se jim potom odvděčila nějakou malou známkou? :) zase se k tomu váže další fajn historie :-D .. jako malé dítko, základní školou povinné, jsem na to občas koukla.. To víte, vysílali to po 22.hodině, kdy jsem už dávno měla spát. A víte, jak to je.. zakázané ovoce... ;) ()

sidzej

Klamal by som keby som napísal že som sa netešil na každý diel. Bolo obdobie kedy ma Tele Tele skutočne bavilo, samozrejme kvalita humoru bola kolísavá od perfektných vtipov až po tie trápne. Každopádne pozerával som to rád 55%. ()

Marsik

SMÍCHOV - Sledoval jsem Tele Tele od samého začátku, tzn. od přelomu roku 1999 - 2000. Pak mě to celých pět let nepustilo a nyní, díky TV Smíchov, která to od začátku roku 2013 opět rozjíždí, mám možnost si s úsměvem na tváři zavzpomínat. Tento televizní pořad, v žánru komedie, se u mě řadí na nejvyšší místo a vždycky, když ho dávají, rád zasednu a bavím se. Takže ať si každý říká co chce, ale mě dvojice Suchánek Genzer připadala vždy zábavná a Carda Retarda a paní Veronika byli v tomto pořadu skvělými parťáky. Navíc vymyslet 267 dílů, tzn. cca 6675 minut humoru, není opravdu tak lehké. Takže člověk si občas říkal, kam na ty legrační nápady chodí. Zkrátka a době...Tele Tele je pro mě výborný TV pořad, který budu mít pořád rád. Hodnocení je tedy jasné - 100% - FSZ. (nebo spíš TV pořadová srdeční záležitost) ()

ConanVJ

Dříve, když to bylo premiérový, tak mi to přišlo i vtipný, ale dnes, když to zahlédnu, tak je to celkem trapárna. Ale určitě lepší než ta sračka Partička. 10% z nostalgie. ()

Kryton

To nejlepší co tehdy NOVA nabízela. Snaha navázat na českou sodu v jiném podání se povedla. Teleblbís rulz :D ()

Johanka

Zábavný pořad na TV Nova, na který se dá občas koukat. Ze svého okolí často slyším, že se jedná o pokleslý humor ... záleží na vkusu. ()

themic

Občas dobrý komediální pořad, ale zase někdy špatný, sprostý a to se mi nějak zvlášť nelíbí... Dávam průměr! ()

Turiec

Spočiatku sa mi to páčilo, ale už sú asi všetky námety vyčerpané a neustále tie isté dvojzmysly a "drsňácky" humor za každú cenu už nie sú vtipné. Jedna vtipná scénka za 30 minút je dosť málo. Nenadchli ma ani rôzne zostrihy najlepších scénok. ()

Adman

Když člověk neví, tak je vždy lepší komentář vůbec nepsat, ale já zde udělám svou malou výjimku. Pořad je jen pro vybrané diváctvo. Ne každý ho chápe, nebo ne každý se tomu směje. Já osobně se na to občas podívám. Nejvíce mě dokáže udolat, když vidím jak začínají najíždět do vtipu, který je již od úplného začátku zcela jasný!! Po té si musím akorát vytrpět to zdlouhavé dokončení ubohého a totálně průhledného vtipu plus trapný smích který přichází až úplně po zkončení všech veselých pochodů, snad proto, aby to neuráželo ani pomalejší diváky. Každopádně nejvíc se nasměju u závěrečných zkažených scén, které mají nadpoloviční váhu u mého hlasování. ()