poster

Pátý element

 • Francie

  Cinquième élément, Le

 • slovenský

  Piaty element

 • anglický

  Fifth Element, The

Sci-Fi / Akční / Komedie / Thriller

Francie, 1997, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Prekrásny design - Besson má obdivuhodnú fantáziu. Ale obsahovo ma to nechalo absolútne chladným. Aj ako nezáväzná zábava.(27.4.2003)

 • movie
  ****

  Zábavné, ale přeci jen trošku divné!(29.8.2002)

 • Renton
  *****

  Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen .. Tohle nemá chybu!! Drsňák Willis, slizoun Oldman a kráska Milla v Bessonově ujeté budoucnosti, která má být brzy zničena. Perfektní zábava, ale nic víc..(2.4.2004)

 • Boss321
  ***

  Zklamání! Když jsem ze všech stran slyšel, jak se jedná o výborné dílo, tak mé očekávání bylo asi až příliš velké. Neříkám, že se mi to vůbec nelíbilo, naopak mix komedie, sci-fi a romantiky není vůbec špatný nápad, ale styl jakým je film natočen mne zkrátka neoslovil. Bruce Willis je v hlavní roli samozřejmě skvělý jako vždy, totéž mohu říci i o padouchovi Gary Oldmanovi, který je pro tyto role jako zrozený, ale nechápu proč do filmu cpali třeba Chrise Tuckera, který je neuvěřitelně tragický a to ho možná ještě chválím!! Luc Besson si pohrál s barvami, ale příběhově mi to přišlo totálně o ničem! Tři hvězdičky je maximum, které mohu dát, ale spíše je to dvě a půl. Co vím, ale určitě, že už nikdy více........(25.8.2008)

 • Marius
  *****

  Jedna z najväčších žraníc pre oči . Originalita vizuálnej stránky je naozaj závideniahodná. Scenár o záchrane sveta je samozrejme ako vždy banálny ale podstatné tu je ako je natočené to čo je natočené. Čo ale musím povedať je to, že tento film je naozaj GENIÁLNE nastrihaný v scénach "kde sú kamene", "Diva" atd. Herci sú super a hrajú čo sa od nich čaká. Nechápem čo sa Vám nepáči na Ruby Rodovi je squelýýýý. Perfektné je to, že sa to neberie moc vážne.(14.7.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace