Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Prekrásny design - Besson má obdivuhodnú fantáziu. Ale obsahovo ma to nechalo absolútne chladným. Aj ako nezáväzná zábava.(27.4.2003)

 • H34D
  ****

  Hravý, zábavný a až překvapivě výtvarně propracovaný, to je Pátý element. Je vidět, že Luc Besson dal do filmu trochu toho srdíčka a vyhrál si se spoustou detailů, které prohlubují zdejší fikční svět a pěkně vykreslují dobu utopické budoucnosti. Není na škodu, že Pátý element je snad až lehce pohádkový, nijak mu to neubírá na stylovosi, o kterou se samozřejmě stará Bruce Willis. Do takto pestrého a možná i šíleného komplexu pak hravě zapadne i upištěný Chris Tucker. 8/10(17.6.2014)

 • Pethushka
  *****

  Sci-fi, tak jak má být. Originální, fantastické, nápadité a navíc humorné. Člověk by nejraději vlezl do televize a vše si zblízka prohlédl a ošahal.(28.10.2010)

 • molotov
  *****

  Tenhle film prostě miluji, Bruce je naprosto okouzlující, Milla sexy, Chris vtipný a Gary ďábelský. Takové množství vtipů a vizuálních nápadů se jen tak nevidí.(31.3.2004)

 • golfista
  *****

  Pokud v nějakém filmu hraje Gary Oldman "záporáka", tak mu můžete opravdu věřit, že to myslí vážně. Vždycky tam ještě šoupne špetku šarmu a humoru a proto je asi nejlepší padouch současného Hollywoodu. Ale pátý element není jen o záporácích, je také o vtipu, nadsázce a originalitě. Prostě se mi takhle pojatá sci-fi o záchraně světa líbila.(11.2.2003)

 • - Když otec Vito Conelius v chrámu vysvětluje použití kamenů, vezme mu Corben jeden kámen z ruky a jde k podstavci. U něj už ale drží kámen s jiným symbolem. (Jacinda)

 • - Jméno zpěvačky Plavalaguna znamená "modrá laguna". Milla Jovovich hrála ve filmu Návrat do modré laguny. (don corleone)

 • - Když jde Corben s Leeloo ke knězovi, rozbije dveře, ale při odchodu jsou v pořádku. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace