Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  *****

  Skvělé, vtipem prosáklé sci-fi, které se jaksi vymyká Hollywoodským zásadám hrdinských filmů. Absurdní řešení některých situací, naprosto "cool" dialogy, výborně zahrané role (zejména Oldman), velmi zajímavá výprava a hudba. Pro mě je to jasné (hodnocení).(3.3.2003)

 • Gemini
  ****

  Hvězdné trio Besson - Arbogast - Serra to opět dokázalo. Vytvořili výbornou akční sci-fi s neotřelým (nemyslím záchranu světa, spíš tu formu jakou to proběhne...:)) příběhem. A ve spojení se skvělým obsazením, hereckými výkony, úchvatnou výpravou, bombózními fórečky a vůbec tou líbivou omáčkou okolo získáme perfektní film, který vás určitě hned tak neomrzí.(8.4.2003)

 • T2
  ****

  Rozpočet $90miliónovTržby USA $63,820,180Tržby Celosvetovo $263,920,180/80%/(18.5.2005)

 • Hal_Moore
  ****

  Konečně! Už žádní jednoduší Muži v černém nebo beletrie Den nezávislosti. Pátý element má vše, co si vaše fatazie jen dokáže představit pod pojmem fantasy vesmír. Vetřelci jsou velmi živí a přesvěšdčiví. Zbarvení, stroje a zajímavosti jsou velmi originální a oděv Jean Paul Gaultierové je neobyčejný. Tento film je oku potěšující a velmi neamerický. Bruce Willis je jedno velmi přijemné klišé. Tato představa o budoucnosti je velice cynická a ovlivněná knižními sci-fi trháky. Luc Besson odvedl svůj kus práce dokonale. Fantastický film!(20.9.2005)

 • Marius
  *****

  Jedna z najväčších žraníc pre oči . Originalita vizuálnej stránky je naozaj závideniahodná. Scenár o záchrane sveta je samozrejme ako vždy banálny ale podstatné tu je ako je natočené to čo je natočené. Čo ale musím povedať je to, že tento film je naozaj GENIÁLNE nastrihaný v scénach "kde sú kamene", "Diva" atd. Herci sú super a hrajú čo sa od nich čaká. Nechápem čo sa Vám nepáči na Ruby Rodovi je squelýýýý. Perfektné je to, že sa to neberie moc vážne.(14.7.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace