Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *****

  Luc Besson patřil mezi moje velké oblíbence než si dal pauzu a rozprodal svůj talent. Jeho vize budoucnosti je prakticky bezchybná a vystihl ji s naprostým přehledem. Některé pasáže jsou bez akce, ale vynahrazeno je to humorem a hlavní postavou Corbenem Dallasem. Bruce Willis předvedl svojí extratřídu stejně jako budoucí manželka Luca Bessona Mila Jovovich, která i přes fakt, že bůh zapomněl na její prsa, když se narodila, je v tomto filmu bezchybná a bez ní by to jednoznačně nebylo ono. Celý future design ještě velké architektury a létajících aut dotváří oblečení, které navrhl sám velký Jean-Paul Gaultier. Každý kdo sleduje oblečení hrdinů musí žasnout, jak na tohle někdo mohl přijít. Nesmím zapomenout na výborného Garyho Oldmana a už vůbec ne na životní výkon Chrise Tuckera jehož Ruby Rhod je dokonalý poslední element nutný pro zábavnost druhé půlky filmu. Po několikátém shlédnutí nejde filmu nic vyčítat. Nesmrtelné hlášky a skoro až nadčasovost jednoduchého příběhu...(3.6.2004)

 • T2
  ****

  Rozpočet $90miliónovTržby USA $63,820,180Tržby Celosvetovo $263,920,180/80%/(18.5.2005)

 • igi B.
  *****

  Vyvedená taškařice. Platonická Leeloo - děva čarokrásná, éterická Plavalaguna - čara divukrásná, šílený moderrrátor Ruby Rhod (kde se hrabe Leoš Mareš), maniakální Jean-Baptiste Emanuel Zorg (zorganizátor, co si to prostě musí nejlíp dělat sám) a korba korbič Korben Dallas (férovej dročkař nejspíš z Texasu) - oj s touhle partou kumpánů se potkávám rád a často. Miluju tenhle ulítlý film. Inťáci prominou. Pět hvězdokup a jednu malou zachráněnou zeměkulku k tomu. Žádnou vědu v téhle nevědecké fikci krucifikc nehledejte! Nakonec, stejně je to vždycky na tý Lásce, že ehm... :-)) - - - P.S. Pro fandíky divy Plavalaguny zde ochutnávka přímo z kuchyně, jak se ta krása tvořila: http://www.youtube.com/watch?v=N7TAH8es7QE&feature=related(4.9.2005)

 • Tom Hardy
  *****

  Styl francouzských komedií + vizuální žranice hollywoodských rozměrů + akční orgie + Bruce Willis + nádherná Jovovichová + skvělá režie = největší Evropský film historie... P.S. Kolik znáte filmů, které ustály operní vystoupení, aniž by to nenudilo, případně to nebylo směšné?(26.9.2002)

 • Superpero
  ****

  Tak tohle skouknete a nestačíte se nudit ani chviličku. A navíc je to i sranda.(14.2.2005)

 • - Spoiler: Na začátku filmu zůstane mimozemšťan uvězněn v chrámu a předává klíč ochránci k jeho otevření. Když do něj však po staletích vstoupí hlavní hrdinové, nikde nejsou ani známky po jeho ostatcích. (Timak)

 • - Diva Plavalaguna (Maïwenn Le Besco) spieva známu áriu "Il dolce suono", inak známu ako scéna šialenstva z opery Lucia di Lammermoor od Gaetana Donizettiho. Bola naspievaná albánskou opernou speváčkou Inva Mula. Moderný doplnok k opernej árii "Il dolce suono" zložil Eric Serra. Keď Serra ukázal svoju partitúru opernej speváčke Inve Mula, tá vyhlásila, že nie je možné konštantne v takej rýchlosti meniť hlas, a tak sa rozhodli všetky oktávy naspievať zvlášť. Žiadna z nich nie je nijak digitálne upravovaná, boli iba zmixované, čo je aj vo výsledku počuť, a teda nie sú naspievané naraz. (Piri)

 • - FIlm byl nominován na sedm Césarů, z nichž vyhrál tři, a to za nejlepší režii, nejlepší kameru a nejlepší produkci. (FMJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace