Griffinovi - Série 6 (2007) (série)

Griffinovi ve Star Wars (S06E01)

(epizoda)
  • Česko Blue Harvest (více)

Klan Griffinových se pustí do největší sci-fi ságy v dějinách! (Disney+)

Marty89 odpad!

Obávám se, že tohle je zatím úplně to nejhorší, co jsem z Family Guye viděl. Samé nezábavné frky a pro mě naprosto nezajímavé téma Star Wars. ()

BluT

Přestože mám rád jak Family Guye, tak Star Wars, tak se mi tyto parodie absolutně nelíbí. "Blue Harvest" a "Something Something Something Dark Side" jsem vypnul v půlce, protože jsem se zoufale nudil a ten poslední jsem radši ani nezapínal. Odpad! nedávám jenom kvůli tomu, že je mi proti srsti dávat čemukoli z Family Guye tak špatný hodnocení. ()

Reckon

Komu se líbí Family guy a viděl několikrát Star Wars tak tahle trilogie je povinnost ke shlédnutí. Většina postav je udělána skvěle až na Yodu, kterej je strašně nudnej (8/10) P.S. Pedofilní Obi-wan je třešnička na dortu ()

DocBrown

Na Family Guye poměrně slabé. Ačkoli grafické zpracování a obsazení je super, příliš kopírují originál a vtipných odboček je méně než v seriálu. Horší než Spaceballs. Nejvíc mě dostal na konci odkaz na Airplane! ()

Kjuk

Tak všichni jsme si už asi všimli, že tvůrci Family Guy maj Star wars více než v oblibě. Já se musím přiznat, že mám v oblibě obojí, takže jsem byl nadšenej! Krásně jsem si připomněl první respektive čtvrtej díl Hvězdnejch válek v Griffiňácký formě! Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale za Dark Stewiho a jeho Dark hovínko jasnejch pět! ()

Plechpetr

"Space weather!" Prostě další kultovní parodie nejlepší galaxie ve vesmíru. S rodinou Griffinových jsem si to pořádně užil. narážky snad na všechno možné, svěží děj se držel předlohy a dělal si srandu opravdu ze všeho. A kalkulant Lord Vader opravdu povedený! ()

Godhaj

,,Intergalaktic proton powered electrical tentacled advertising droids!" Humor Griffinových je jako stvořený k různým parodiím. Tato parodie na čtrtvou epizodu série Star Wars je velmi povedená, možná i z důvodu, že přesně kopíruje tento díl. Díky tomu se v Blue harvest nachází spousta fórů založených na naprosto identickém ztvárnění scén, ať už jde o kameru, hudbu, střih či dialogy. Perfektně se to strefuje do slepých a hluchých míst Nové Naděje. Trochu slabší jsou však nastavované vtípky, které mě nudí i v originálních Griffinových. ()

MasterD

Kdo má rád humor (jako asi všichni pravidelní diváci Family Guy) a Star Wars, bude při této epizodě jen jásat. Některé vtipy jsou vskutku brilantní a scény s gaučem jsem si musel pouštět několikrát za sebou, než jsem se přestal smát. Dlouho to ale nevydrželo, přiletěl totiž Thai fighter. Bravo! 85% ()

Bulish

Parodie, u které jsem se začal smát už na jejím úplném začátku... Rozhodně pěkný snímek, který si na Star Wars všimne každé blbosti, upozorní na ni a zparoduje ji.. :D Paráda! ()

Metalicum

Líbí se vám Family guy, kouknete na tenhle speciál, zjistíte že o SW nevíte zhola nic a nechápete ani každou třetí narážku/gag, tak dáte odpad jakej to byl špatnej díl. To hell with you!!! (90%) ()