haWranka

Antonio Banderas je charismatickej herec a v tomhle počinu z něj charisma prýští na všechny strany. (Pánové určitě budou souhlasit, že Salma Hayek je taky velmi charismatická:) Tohle je věc, na kterou se s chutí opakovaně podívám. ()

Kingjiri

Z dvojice Rodriguez-Tarantino je mi rozhodně bližší první jmenovaný. Stejně ale jeho filmy nepatří mezi moje neojoblíbenější, jeho styl mi prostě nesedí. Desperado je vcelku fajn, ale na to, že to má něco málo přes hodinu a půl to má spousty hluchých míst. Trochu mě mrzí malý prostor, který dostal zabiják Trejo a že bylo vidět málo z poprsí Salmy Hayek :) Taky jsem trochu alergickej na ty kytarový hudební podkresy, takže to filmu taky moc nepřidalo. Chtělo to ještě o něco míň keců a víc akce, tři silnější hvězdy. ()

danny_21

Bývaly časy kdy Robert Rodriguez byl kometou na filmovém nebi a jeho brak měl kvalitu - ale taky to byla doba, kdy jsem ještě puboš, kterého nemohla nenadchnout akční řežba první poloviny, Quentinova vtipná vložka a hluboký dekolt Hayekovic buchty. Dnes už by to bylo asi s úsměvem, ale přesto si ode mě těch 70 % zaslouží. ()

Armin82

Docela primitivní akčňák,který ale neurazí. Sex idol Antonio Banderas,který jako pošahanej pistolník vypadá věrohodně a sekunduje mu nádherná Salma Hayek. Bejvalej zpěvák přijde o přítelkyni,tak touží po pomstě a ve finále zjistí,že za tim je jeho vlastní bratr...jak stupidní! K tomu tady máme kamarády, z nichž jeden má v kytaře nainstalovanej rotačák a druhej pro změnu bazuku,to už opravdu volalo po fantasy. Co stojí za řeč?vtip Tarantina,záporák Bucho a vrhač nožů Danny Trejo. Je to fakt tupej snímek,ale nenudí--->70% ()

vincchuppo

!-!-!-!-!-L-U-X-U-S-!-!-!-!-! -------------------------------- Ay, ay, ay, ay A,y ay mi amor Ay mi morena, De mi corazon!!!!!!! !!!!PRÁSK!!!! ()

sarfian

Vela som o tomto filme počul a vela som aj od neho očakával, ale nie je to pre mňa nič viac než len priemer na zabitie času, ale pozrem si aj pokračovanie. Možno to bude lepšie. VIDENÉ 1x ()

kraval

Desperado je nejlepším filmem, co doposud Robert Rodriguez natočil. Jeho série o El Mariachim v něm jednoznačně dosáhla svého vrcholu. ()

Kritik.

Ale no, to vážne má tento film tak nabúchané hodnotenie? Uvedomuje si tu vôbec niekto, že vo finále sa takmer nič neudialo? Že parťáci hlavného hrdinu vôbec nikoho nezabili? Len prišli a umreli... A tiež celkovo je to slabé. ()

Hashirama

Humor, akce, romantika, pomsta, hudba, kytarový pouzdro plný zbraní, Salma Hayek...ať se propadnu, jestli tohle není jeden z nejstylovějších a nejvíc sexy filmů, co kdy spatřil světlo světa. ()

Nix

Tohle je přesně případ promarněného potenciálu. První půlka je fakt skvělá jízda, která má vše co má pořádný chlapácký film mít. Nejvíc hlavně je vtip od Tarantina. Jenže prostě od druhé půlky to začne upadat a začne film hrozně nudit. Nevím proč to Rodriguez nebyl schopný udržet, ale nebýt pár ikonických momentů a výkonu Banderase, člověk by s hodnocením musel jít ještě níž. Je to škoda, jde vidět, že když v první půli byl sám mistr, tak se každý snaží, ale jakmile vyčerpáte svý možnosti, blbě se na to navazuje. ()

KillerZeli

5*? a neni to malo, tenhle film mi dal hodne - Hodne akce, hlasky, laska, happy end, pouceni, krasny herecky vykony- co vic bych od filmu chtel... ()

Wolf

Filmova klasika, se spoustouch skvelych hlasek, skvelych scen, skvelych hercu... Ovsem neni to film, ktery si budete do smrti pamatovat ()

fojtas

proste el mariachi je banderas, v kazdem coulu je to on!skvela salma, perfektni film...hrozne se mi libi, jak rodriguez vybrusli s obema hrdiny z posledni prestrelky....nebo ze by odkaz na mariachiho?kazdopadne kult ()

Looka

Pamatuju si jak jsem na tenhkle film šel do kina, nevědl jsem co přesně čekat... A pak to přišlo - po úvodní scéně - vystříleným baru největšim mexikáncem na světě se asi půlka kina zvedla a odešla. A ta druhá včetně mě se spadlou čelistí jen zírala. Povedený mix akce, humoru a dusné atmosféry jsem prostě sežral i s chlupama. ()

PaRi

Pokud se na to dívám jako na parodii na žánr - a zřejmě je to tak i myšleno - pak se to dá vidět, ale tak jednou, dvakrát. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?